Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

5 LET PRODLOUŽENÉ ZÁRUKY ZDARMA

815 BMW invelt 10. 1. 2023 #BMWMotorrad #Motorradinvelt #BMWinvelt #FastStart
5 LET PRODLOUŽENÉ ZÁRUKY ZDARMA

Jste připraveni užít si jízdu na nové mašině BMW, která nabízí spoustu výhod a jízdu bez starostí? Neváhejte a pořiďte si motocykl BMW v období od 1.1.2023 do 28.2.2023 a získejte bezplatné prodloužení standardní tříleté záruky na 5 let!* 

Bez omezení počtu ujetých kilometrů a bez nákladů na opravy po dobu dalších dvou let zdarma. Užívejte si naplno!


BMW MOTORRAD INVELT PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA:

Tento balíček zahrnuje volitelnou prodlouženou záruku až na čtyři nebo pět let, včetně oprav a oprav s použitím originálních dílů BMW Motorrad.

  • Opravy technických závad na novém motocyklu BMW (bez omezení počtu najetých kilometrů).
  • Nejvyšší kvalita plus rozsáhlé zkušenosti a odborné znalosti
  • Zachování hodnoty vozidla 
  • Platí u všech zúčastněných servisních partnerů BMW Motorrad po celém světě
  • Přenosné na nového majitele


Zastavte se u nás v inveltu Praha nebo v plzeňském Motorrad Centrum invelt a prohlédni si showroomy se všemi motocykly z řad BMW Motorrad.


*Nabídka platí pouze pro zakoupené a předané motocykly BMW od 01.01.2023 do 28.02.2023. 


OBJEVTE SKLADOVÉ MOTOCKLY V BMW INVELT

TOUR

Vyrábíme víc než jen motocykly na dlouhé cesty. Vyrábíme tourery s výkonnými šestiválcovými a boxerovými motory. Pravé cestovní motocykly, které svým luxusem a bezpečností naplní všechna očekávání. Prostě motocykly, které na každém kilometru dají mnohem víc, než by se dalo čekat.

ROADSTER

Stavíme nefalšované Naked Bikes – nekompromisně a poctivě: výkonné, agilní a precizní motocykly. S krátkou přední částí, výraznou zadní částí a sportovní ergonomií orientovanou na přední kola: pro maximální kontrolu.

HERITAGE

Někteří tyhle motocykly označují jako Retro, Vintage nebo Classic. My jim říkáme Heritage. Protože už z pohledu na ten ikonický design a nezaměnitelný motor typu boxer je jasné: jde o design, pocit z jízdy, jednoduchost. O postoj k životu. A kdo chce jít ještě dál: naše modely Heritage jsou skvělým základem pro individuální úpravy.

ADVENTURE

Objevte svět dalekých cest s našimi Endury a cestovními Endury a buďte dokonale připraveni na každé klima a každou náhodu. Nebo si na asfaltu vychutnejte dynamicky, ale přesto komfortně každý kilometr a každou zatáčku. Bez ohledu na to, zda se jedná o GS nebo XR: Stavíme Adventure Bikes pro všechny výzvy a životní situace. Vždy s výrazným designem, pohodlnou ergonomií a dokonalou ovladatelností.

SPORT

Stavíme sporťáky bez kompromisů. Důkazem je síla a dynamika, ale také dokonalá manipulace s našimi sportovními modely. Co u vysokých nároků nesmí chybět, je dynamický design, který jasně prezentuje DNA výkonu.

URBAN MOBILITY

Od elektrických a motorových skútrů až po vizi budoucnosti: Vyrábíme skútry a průkopnické dopravní prostředky, které nám umožňují objevit město z nového úhlu pohledu. Progresivní design, živé pohony a promyšlená řešení přinášejí do každodenního života ve městě více zábavy a pohodlí.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Obrázky jsou pouze ilustrativní.

Zdroj: bmw-motorrad.cz

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů