NOVÉ BMW ŘADY 5 SEDAN

 

BMW řady 5 je ztělesněním sportovního manažerského vozu. Už na první pohled přesvědčí jasně rozpoznatelnou stylovou sportovností, která je vyjádřena hlavně dynamickou siluetou a vytříbeným stylem designu. Čisté plochy a jednoznačné kontury propůjčují elegantnímu exteriéru moderní a technicistní výraz. Elegantní a funkční interiér doplňuje inovativnost vozu vytvořená spojením pokrokových technologií a sportovních prvků výbavy. V kombinaci s působivou jízdní dynamikou a průkopnickou technikou poskytuje BMW řady 5 Sedan komfort, sebevědomí a především výjimečnou úroveň ryzí radosti z jízdy, které se projeví na krátkých i dlouhých cestách.DESIGN BMW ŘADY 5 SEDAN:

Sportovnost a sebevědomý postoj BMW řady 5 Sedan posunuté na novou úroveň vytváří kromě jiného pro BMW typické proporce v podobě kombinace dlouhého rozvoru, protažené kapoty a plynule se svažující linie střechy. Precizní kontury tvoří s jednoduchými liniemi a redukovanými povrchy fascinující kontrast, který ohromí moderně puristickým celkovým výrazem. Přední části dodávají dynamický a inovativní vzhled především BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek a laserové světlomety BMW Laserlight. Světlomety jsou propojené s maskou do jednoho celku, který automobil opticky účinně rozšiřuje a dodává mu výraz nezaměnitelné elegance a nepřehlédnutelnosti. Tento dojem pokračuje i na zádi, kde zaujmou lichoběžníkové koncovky výfuku v zadním nárazníku. Výsledkem je stylový, a přitom sportovní celkový vzhled.


MODERNÍ A FUNKČNÍ INTERIÉR:

Elegantní a funkční interiér doplňuje inovativnost vozu vytvořená spojením pokrokových technologií a sportovních prvků výbavy. V kombinaci s působivou jízdní dynamikou a průkopnickou technikou poskytuje BMW řady 5 Sedan komfort, sebevědomí a především výjimečnou úroveň ryzí radosti z jízdy, které se projeví na krátkých i dlouhých cestách.


DIGITALIZACE A ASISTENČNÍ SYSTÉMY:

Inovace pro práci, zábavu a usnadnění řízení. Asistenční systémy obsažené ve výbavě Driving Assistant Professional zajišťují maximální úroveň bezpečnosti a prvotřídní jízdní komfort. BMW Live Cocpit professional zajistí, aby byla činnost všech těchto systémů srozumitelná a snadno se obsluhovaly.
Komfortní výbava v podobě například integrace chytrých telefonů zajistí propojení mobilního telefonu s vozem.

Zaujalo Vás nové BMW řady 5 Sedan? Chcete si zarezervovat testovací jízdu nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo přímo v sekci kontakty. Rádi Vám vůz představíme a připravíme nezávaznou nabídku vč. financování.

VÝBAVOVÉ LINIE:

 • BMW ŘADY 5 SEDAN
  V sériovém provedení BMW řady 5 Sedan zaujme rozmanitostí a šíří funkčních prvků výbavy zvyšujících komfort a bezpečnost.

 • LUXURY LINE
  Model Luxury Line zvýrazňuje elegantní stánku vozidla. Elegantní designové elementy v leskle chromovaném provedení dodávají exteriéru jedinečný vzhled. Stylový dojem pokračuje i v interiéru. Luxus zde charakterizují prvotřídní kůže a vysoce kvalitní obložení interiéru.
 • PAKET M SPORT
  M sportovní paket dodává vozu ještě větší sportovnost. K vybroušenějšímu vzhledu exteriéru a interiéru přidává M sportovní paket další porci radosti z jízdy. Například M sportovní podvozek a M aerodynamický paket významně zlepšují jízdní dynamiku.
 • PLUG-IN HYBRID
  Moderní atlet excelující v disciplíně udržitelnosti. Plug-in hybridní BMW řady 5 Sedan inspiruje kombinací výkonného zážehového motoru, vysokonapěťové baterie a elektromotoru s technologií BMW eDrive. Jejich zásluhou nabízí působivý výkon a současně i nižší spotřebu paliva a produkci emisí CO2. Asistent nabíjení a inteligentní řízení toků energií od BMW ConnectedDrive vám během nabíjení pomáhají a snižují spotřebu energie. Současně přináší řidiči tohoto hospodárného sedanu další přednosti služba propojeného nabíjení Connected Charging.

Kam dále?