BMW Invelt Golf Cup 2019.

BMW Invelt Golf Cup 2019.

Ve středu 29.5. 2019 se na hřišti Greensgate Golf konal již sedmý ročník našeho tradičního golfového turnaje BMW Invelt Golf Cup.

Golfový turnaj od Inveltu.

I přes nepřející počasí byl o golfový turnaj veliký zájem a na hřišti se sešlo přes osmdesát hráčů a dohromady téměř stovka golfových nadšenců. Hřiště bylo jako vždy stoprocentně perfektní a za to velké díky všem z  Greensgate Golfu. O skvělý zážitek s velmi přátelskou atmosférou se postarali zástupci Inveltu v čele s panem ředitelem Baštářem a jako vždy výborným moderátorem a golfovým expertem Čeňkem Lorencem.

Golf, krásná auta, občerstvení a hlavně zábava.

Od ranních hodin naše milé hostesky vyhlížely hráče, aby je přivítaly a předaly jim drobné dárky. Hned poté se golfisté vydali na registraci, kde byli rozděleni do flightů a pak následovala výborná snídaně, která se podávala v klubovně. Celý den opět moderoval pan Čeněk Lorenc, který současně s panem Pavlem Baštářem turnaj zahájil a hráče informoval o průběhu hry. Canon start v 10 hodin doprovázel ještě mírný déšť, ale nakonec nám počasí přálo a vysvitlo i slunce.

Neskutečné golfové výkony.

Zástupci Inveltu se v průběhu hry pohybovali po hřišti a zajišťovali plný servis hráčům. Motivovali je k ještě lepším výkonům, doplňovali pitný režim a starali se o dobrou zábavu. Před perlou tohoto hřiště, ostrovní jamkou č. 11,  se hráči mohli občerstvit na bistru a důkladně si tak připravit strategii rány.  V odpoledních hodinách se golfisté pomalu začali scházet v klubovně, kde na každého čekal bohatý raut a mohlo dojít k vyhlášení turnaje. Vítězové čtyř kategorií byli odměněni za 1.-3. místo pohárem, golfovým vybavením z naší kolekce BMW Golf Sport a samozřejmě lahví dobrého alkoholu. Všem vítězům ještě jednou gratulujeme!

Tradiční turnaj plný zábavy, jídla a skvělých golfových výkonů se opět povedl na jedničku a my vám tímto děkujeme za účast a již teď se těšíme na další ročník.  

Přejeme mnoho úspěchů v golfové sezóně 2019 a moc děkujeme za Vaši neutuchající přízeň.

 

Kam dále: