JUST MINI | BEZKONKURENČNÍ CENA OD 379 900 Kč

Limitovaná edice JUST MINI je určena pro ty, kteří chtějí od života trochu více, než obyčejné auto. V BMW Invelt nabízíme neobyčejné auto za více než neobyčejnou cenu.

Nové možnosti nového MINI za NEJATRAKTIVNĚJŠÍ CENU*MINI COUNTRYMAN nebo MINI CLUBMAN můžete nejdříve vyzkoušet nebo rovnou objednat.

V této nabídce dostanete například spolehlivý benzínový nebo dieselový motor, a nebo třeba intuitivní infotainment MINI CONNECTED.

 

Vozy MINI můžete mít za bezkonkureční cenu nebo na operativní leasing**:

 

BENZÍNOVÉ MOTORY

MINI 3dvéřové od 6 599 Kč bez DPH

MINI 5dvéřové od 6 899 Kč bez DPH

MINI Countryman od 7 777 Kč bez DPH

MINI Clubman od 7 699 Kč bez DPH

 

NAFTOVÉ MOTORY

MINI Countryman od 8 999 Kč bez DPH

MINI Clubman od 9 299 Kč bez DPH

 

 

Zaujala Vás nabídka JUST MINI? Pošlete nám nezávaznou poptávku a my se s Vámi spojíme pro detailnější informace.

KAM DÁLE:

Obrázky vozidla jsou pouze ilustrační.

*Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák .č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Veškerá data, údaje a vyobrazení jsou určeny pouze k informačnímu účelu a tyto informace nejsou nabídkou. Nabídka je platná do 30.6.2021. Platnost akce je časově nebo množstevně omezena.

**Uvedené splátky operativního leasingu jsou kalkulovány za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 10 000 km/rok a obsahují povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určená pro plátce DPH. Nabídka platí na limitované množství vozů do 30. 09. 2021. Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o.