Porovnat  

BMW 3 AUTEM ROKU 2020.

obrázek

Autem roku 2020 v České republice je BMW řady 3. Odborná porota složená z 35 motoristických novinářů mu z vozů, které se dostaly do finálového kola nejprestižnější české ankety volící automobil roku, udělila největší počet bodů.

Zkušená porota složená z novinářů pravidelně testujících nejnovější vozy světové produkce na novém BMW řady 3 nejvíce ocenila především jízdní projev, který je ztělesněním tradičního sloganu BMW: Radost z jízdy. Porotci kvitovali vyspělé technologie zvyšující bezpečnost i komfort, ale také velmi širokou nabídku včetně plug-in hybridního provedení, případně sportovně laděného provedení BMW M340i xDrive. Kladně byla hodnocena i nabídka dvou typů karoserie, široké možnosti individualizace a v neposlední řadě také atraktivní ceny. 

obrázek

BMW řady 3 v České republice ziskem titulu Auto roku 2020 potvrdilo svoji již 45 let trvající pozici etalonu střední třídy. Sedmá generace BMW řady 3 se začala prodávat v roce 2019 a její nabídka začíná modelem BMW 318d Sedan se vznětovým motorem o výkonu 110 kW (150 k) za cenu od 921 700 Kč včetně DPH.

obrázek
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů