Porovnat  

BMW CE 04

obrázek
Předbíhá dobu a přesto je nadčasový

Základem designu skútru BMW CE 04 je plochý energetický zásobník pod podlahou a kompaktní pohon. Svoboda tvarů a řešení zde stvořila novou estetiku. Jako například boční výklopná přihrádka nebo floating seat. Další výhodou je nízké těžiště, které přináší snadné ovládání, překvapivou dynamiku a nadčasovou radost z jízdy.

Inovace se tak přirozeně propojují i v designu. Celkový design se vyznačuje velkorysými, klidnými a minimalistickými plochami. Přední část tvoří zajímavé prolamované prvky, zatímco vzadu jsou přiznané technické součásti, jak je to u motocyklů typické.

obrázek
Energii dostane tam, kde jsi ty

Tomu říkáme komfort: když vstupuješ plný energie do nového dne, čeká už na tebe BMW CE 04 s plně nabitým akumulátorem. Nabíjí se snadno z běžné 220V zásuvky nebo BMW Wallboxu. A s rychlonabíječkou dodávanou na přání získáš z každého nabíjení ještě něco navíc – a sice více času: Skútr BMW CE 04 si pak můžeš prostřednictvím BMW Wallboxu nebo na cestách nabít maximálním nabíjecím proudem z 0 % na 80 % za pouhých 65 minut.

Mobilní a s nejlepším připojením

Nic nepřehlédneš, o nic nepřijdeš, vše si užiješ. Nová připojení zvládne BMW CE 04 díky BMW Motorrad Connectivity a aplikaci BMW Motorrad Connected dokonale. 10,25“ displej TFT s možností rozděleného zobrazení se stává rozhraním mezi digitálním a analogovým světem. Údaje o výkonu, dojezd, doba nabíjení nebo oblíbený playlist, příští cíl nebo telefonní hovor: mobilitu a komunikaci najdeš na jednom místě.

Zkrátka přesně tvůj běžný den. Tvůj smarphone přitom zůstane ve větrané přihrádce chráněné před vodou a prostřednictvím konektoru USB-C se zároveň nabíjí.

obrázek
Revoluce se setkává s evolucí

V komfortu a bezpečnosti se s BMW CE 04 spolehni na osvědčenou a prověřenou techniku BMW Motorrad. Systémy ABS a ASC jsou dodávány sériově, na přání jsou k dostání systémy DTC, ABS Pro a inteligentní asistent tísňového volání ECALL.

O komfort ve velkoměstě se starají na přání dodávané varianty sedačky s integrovanou opěrkou a vyhříváním a elektrická podpora couvání. A s Keyless Ride zahájíš dokonalou integraci BMW CE 04 do svého mobilního života – v pravém slova smyslu: Prostě se posaď a vyjeď, klíč zůstane v kapse. 

obrázek
Tvé nápady jsou důležité

Více úložného prostoru, větší komfort, větší důraz na vzhled? Nezáleží na tom, jaké máš se skútrem plány: s naší širokou nabídkou zvláštní výbavy a programem originálního příslušenství BMW Motorrad ti nabízíme mnoho možností individualizací. Nákupy si bezpečně uložíš v horním kufru Vario nebo v boční tašce z řady Urban Collection.

Je chladno, ale slunečno? S vyhřívanými rukojeťmi a vyhříváním sedačky z komfortní soupravy je jízda tím pravým potěšením. A na přání dodávané soupravy nálepek se postarají o další designové akcenty. 

Stylové soupravy dekoračních nálepek

Se soupravami dekoračních nálepek na obložení a diskové kolo, které nabízíme na přání, dodáš svému skútru BMW CE 04 další individuální výraz.

Velký barevný displej TFT

Sériově dodávaný 10,25“ barevný displej TFT poskytuje dokonalý přehled o všech důležitých údajích skútru a služby BMW Motorrad Connectivity. 

Elektrický pohon

Plně elektricky, hospodárně a s bezúdržbovým řemenovým pohonem. Velkoměstem projíždíš bez emisí a tiše. 

Praktická odkládací přihrádka

Do praktické přihrádky Side Loading s integrovaným osvětlením lze rychle a bezpečně uložit přilbu a nabíjecí kabel.

Ikonický design světel

Osvědčená technika z motocyklů: LED světlo pro denní svícení a na přání dodávané Headlight Pro s adaptivním světlometem do zatáčky zajišťují vyšší komfort a bezpečnost. 

Výrazné diskové kolo

Disková kola důsledně zapadají do minimalistického plošného designu skútru BMW CE 04. 

Integrated side stand

Další výrazný designový prvek. Do designu skútru BMW CE 04 dokonale zapadá dokonce i boční stojan. 

Komfortní sedačka Pro

Na sedačce Pro dodávané na přání pojedeš pohodlně a stylově. Její dvoubarevný design se ke skútru BMW CE 04 dokonale hodí. 

obrázek

Kam dále?

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů