HELMA STREET X ZDARMA.

ZÍSKEJ ZDARMA HELMU A VOUCHER NA MOTOŠKOLU K BMW G 310 R A G 310 GS.

Podobná nabídka se jen tak nevidí. Chceš zažívat čirou radost z jízdy nebo čelit městským výzvám? Chceš být spontánní nebo začít nové dobrodružství, které změní Tvůj život?

Ať si vybereš jakkoliv, Tvé rozhodnutí bude správné a ještě Tě odměníme helmou Street X a Voucherem do motoškoly zcela ZDARMA. 

Rezervuj si testovací jízdu a pak se rozhodni, zda-li to byl jeden den nebo první den...

 

Kam dále:

 

 

*Voucher na motoškolu zahrnuje jednodenní kurz motoškoly Přijďte se projet. Více informací ohledně jeho uplatnění Vám sdělí náš prodejní tým.

BMW Financial Services v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s. Uvedená splátka je včetně havarijního pojištění (spoluúčast 10%/min. 10 000,- Kč) a povinného ručení, má charakter předběžné a orientační kalkulace v délce 60 měsíců, 50% akontace z doporučené ceny. Nejedná se o příslib ani o závaznou nabídku financování UniCredit Leasing CZ, a.s. Smlouvy o financování mohou být mezi klienty a UniCredit Leasing CZ, a.s. uzavřeny pouze v písemné formě.

Uvedená nabídka financování je určena pro podnikatele - plátce DPH.

BMW Financial Services si vyhrazuje právo nabídku kdykoliv zrušit nebo změnit její parametry. Pro více informací a nabídku platnou pro spotřebitele kontaktujte náš prodejní tým.

Bude to jeden den nebo první den?

Vyžádej si nezávazné informace nebo testovací jízdu u našeho prodejního týmu.