BMW I3 A BMW I8.

TÉMA, KTERÉ HÝBE SVĚTEM. REZERVUJTE SI SVOU TESTOVACÍ JÍZDU.

BMW i je synonymem pro vizionářské elektrické automobily a služby mobility, stejně tak jako pro inspirativní design a nové pojetí prémiovosti, které je intenzivně definováno trvalou udržitelností a vyznačuje se komplexním přístupem. BMW i pojímá chápání individuální mobility zcela nově.

Zaměřuje se na specificky navržené automobily s odpovědností v celém hodnotovém řetězci a celé škále doplňkových služeb mobility.

Born electric: koncepce mobility BMW i umožňuje každodenní využití plně elektrického pohonu, který vás nadchne před jízdou, během jízdy i po ní. BMW i navíc myslí dále, než jen na samotné vozidlo – inovativní služby mobility zajistí, že žádné přání nezůstane nesplněno.

Cílem vývoje vozidel BMW i je nejen konstrukce vozidel s nulovými emisemi, ale také použití co největšího podílu trvale udržitelně vyráběných a recyklovaných materiálů – především v interiéru. Interiér vozu BMW i3 přitom udává nová měřítka a činí trvalou udržitelnost hmatatelnou.

Dalším milníkem je zcela nová automobilová architektura LifeDrive, která prostorem pro cestující vyrobeným z uhlíkových kompozitů a modulem Drive z hliníku přináší ohromnou úsporu hmotnosti a prodloužení již tak dlouhého dojezdu.

Podrobné informace k vozu BMW i3 naleznete ZDE.

Podrobné infomace k vozu BMW i8 naleznete ZDE.

KAM DÁLE?
 

Zaujalo Vás nové BMW i8 či BMW i3 nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře nebo na níže uvedených kontaktech. Popřípadě nás kontaktujte přímo v sekci kontakty.