Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

BMW INVELT GOLF CUP 2016.

431 BMW invelt 7. 9. 2021

Již čtvrtý ročník kvalifikačního turnaje BMW Invelt Golf Cup se odehrál na našem partnerském hřišti Golf Pak Plzeň. O letošní ročník byl nebývalý zájem, i proto se na hřiště sjela téměř stovka golfových nadšenců. Hřiště i zázemí bylo opět skvěle připraveno, na hřišti vládla skvělá nálada a celý den se nesl ve velmi přátelské atmosféře.


Od ranních hodin již naše hostesky vyhlížely první hráče, aby je přivítaly a předaly dárky od společnosti L´ORÉAL. Hned poté mohli golfisté pokračovat do klubovny, kde byla připravena skvělá snídaně. Turnaj opět moderoval pan Čeněk Lorenc, který společně se zástupci Inveltu přivítal všechny přítomné a informoval o průběhu turnaje. V 10 hodin byl výstřelem z kanonu turnaj zahájen.

O skvělou náladu na hřišti se starali zástupci Inveltu, kteří se zcela náhodně pohybovali po hřišti a zajišťovali hráčům veškerý servis -  dbali na pitný režim všech hráčů, povzbuzovali  a motivovali k co nejlepším výkonům.

V pozdních odpoledních hodinách se již hráči začali opět scházet v klubovně, kde bylo připraveno pro všechny občerstvení a mohlo dojít k vyhlášení výsledků turnaje. Vítězové byli odměněni pohárem za 1. - 3.místo, lahví dobrého alkoholu a samozřejmě nějakým golfovým vybavením. Všem vítězům gratulujeme.

Krásné počasí, přátelská atmosféra, skvělé golfové výkony, výborné jídlo…Tak bychom mohli shrnout letošní turnaj. Doufáme, že se Vám turnaj líbil a již teď se těšíme na další,  již 5tý ročník BMW Golf Invelt Cupu.

 

Děkujeme za Vaši přízeň.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů