Porovnat  

BMW INVELT GOLF CUP 2016.

Již čtvrtý ročník kvalifikačního turnaje BMW Invelt Golf Cup se odehrál na našem partnerském hřišti Golf Pak Plzeň. O letošní ročník byl nebývalý zájem, i proto se na hřiště sjela téměř stovka golfových nadšenců. Hřiště i zázemí bylo opět skvěle připraveno, na hřišti vládla skvělá nálada a celý den se nesl ve velmi přátelské atmosféře.


Od ranních hodin již naše hostesky vyhlížely první hráče, aby je přivítaly a předaly dárky od společnosti L´ORÉAL. Hned poté mohli golfisté pokračovat do klubovny, kde byla připravena skvělá snídaně. Turnaj opět moderoval pan Čeněk Lorenc, který společně se zástupci Inveltu přivítal všechny přítomné a informoval o průběhu turnaje. V 10 hodin byl výstřelem z kanonu turnaj zahájen.

O skvělou náladu na hřišti se starali zástupci Inveltu, kteří se zcela náhodně pohybovali po hřišti a zajišťovali hráčům veškerý servis -  dbali na pitný režim všech hráčů, povzbuzovali  a motivovali k co nejlepším výkonům.

V pozdních odpoledních hodinách se již hráči začali opět scházet v klubovně, kde bylo připraveno pro všechny občerstvení a mohlo dojít k vyhlášení výsledků turnaje. Vítězové byli odměněni pohárem za 1. - 3.místo, lahví dobrého alkoholu a samozřejmě nějakým golfovým vybavením. Všem vítězům gratulujeme.

Krásné počasí, přátelská atmosféra, skvělé golfové výkony, výborné jídlo…Tak bychom mohli shrnout letošní turnaj. Doufáme, že se Vám turnaj líbil a již teď se těšíme na další,  již 5tý ročník BMW Golf Invelt Cupu.

 

Děkujeme za Vaši přízeň.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů