BOSS IS BACK | NOVÉ BMW X5

Hlavní menu

BMW INVELT GOLF CUP 2019.

BMW INVELT GOLF CUP 2019.

642 BMW invelt 7.9.2021
BMW INVELT GOLF CUP 2019. BMW INVELT GOLF CUP 2019.

Golfový turnaj od inveltu.

I přes nepřející počasí byl o golfový turnaj veliký zájem a na hřišti se sešlo přes osmdesát hráčů a dohromady téměř stovka golfových nadšenců. Hřiště bylo jako vždy stoprocentně perfektní a za to velké díky všem z  Greensgate Golfu. O skvělý zážitek s velmi přátelskou atmosférou se postarali zástupci inveltu v čele s panem ředitelem Baštářem a jako vždy výborným moderátorem a golfovým expertem Čeňkem Lorencem.

BMW INVELT GOLF CUP 2019. BMW INVELT GOLF CUP 2019.

Golf, krásná auta, občerstvení a hlavně zábava.

Od ranních hodin naše milé hostesky vyhlížely hráče, aby je přivítaly a předaly jim drobné dárky. Hned poté se golfisté vydali na registraci, kde byli rozděleni do flightů a pak následovala výborná snídaně, která se podávala v klubovně. Celý den opět moderoval pan Čeněk Lorenc, který současně s panem Pavlem Baštářem turnaj zahájil a hráče informoval o průběhu hry. Canon start v 10 hodin doprovázel ještě mírný déšť, ale nakonec nám počasí přálo a vysvitlo i slunce.

BMW INVELT GOLF CUP 2019.
BMW INVELT GOLF CUP 2019.
BMW INVELT GOLF CUP 2019.
BMW INVELT GOLF CUP 2019.

Neskutečné golfové výkony.

Zástupci Inveltu se v průběhu hry pohybovali po hřišti a zajišťovali plný servis hráčům. Motivovali je k ještě lepším výkonům, doplňovali pitný režim a starali se o dobrou zábavu. Před perlou tohoto hřiště, ostrovní jamkou č. 11,  se hráči mohli občerstvit na bistru a důkladně si tak připravit strategii rány.  V odpoledních hodinách se golfisté pomalu začali scházet v klubovně, kde na každého čekal bohatý raut a mohlo dojít k vyhlášení turnaje. Vítězové čtyř kategorií byli odměněni za 1.-3. místo pohárem, golfovým vybavením z naší kolekce BMW Golf Sport a samozřejmě lahví dobrého alkoholu. Všem vítězům ještě jednou gratulujeme!

BMW INVELT GOLF CUP 2019. BMW INVELT GOLF CUP 2019.

Tradiční turnaj plný zábavy, jídla a skvělých golfových výkonů se opět povedl na jedničku a my vám tímto děkujeme za účast a již teď se těšíme na další ročník.  

Přejeme mnoho úspěchů v golfové sezóně 2019 a moc děkujeme za Vaši neutuchající přízeň.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů