Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

BMW INVELT GOLF CUP 2019.

567 BMW invelt 7. 9. 2021

Golfový turnaj od inveltu.

I přes nepřející počasí byl o golfový turnaj veliký zájem a na hřišti se sešlo přes osmdesát hráčů a dohromady téměř stovka golfových nadšenců. Hřiště bylo jako vždy stoprocentně perfektní a za to velké díky všem z  Greensgate Golfu. O skvělý zážitek s velmi přátelskou atmosférou se postarali zástupci inveltu v čele s panem ředitelem Baštářem a jako vždy výborným moderátorem a golfovým expertem Čeňkem Lorencem.

Golf, krásná auta, občerstvení a hlavně zábava.

Od ranních hodin naše milé hostesky vyhlížely hráče, aby je přivítaly a předaly jim drobné dárky. Hned poté se golfisté vydali na registraci, kde byli rozděleni do flightů a pak následovala výborná snídaně, která se podávala v klubovně. Celý den opět moderoval pan Čeněk Lorenc, který současně s panem Pavlem Baštářem turnaj zahájil a hráče informoval o průběhu hry. Canon start v 10 hodin doprovázel ještě mírný déšť, ale nakonec nám počasí přálo a vysvitlo i slunce.

Neskutečné golfové výkony.

Zástupci Inveltu se v průběhu hry pohybovali po hřišti a zajišťovali plný servis hráčům. Motivovali je k ještě lepším výkonům, doplňovali pitný režim a starali se o dobrou zábavu. Před perlou tohoto hřiště, ostrovní jamkou č. 11,  se hráči mohli občerstvit na bistru a důkladně si tak připravit strategii rány.  V odpoledních hodinách se golfisté pomalu začali scházet v klubovně, kde na každého čekal bohatý raut a mohlo dojít k vyhlášení turnaje. Vítězové čtyř kategorií byli odměněni za 1.-3. místo pohárem, golfovým vybavením z naší kolekce BMW Golf Sport a samozřejmě lahví dobrého alkoholu. Všem vítězům ještě jednou gratulujeme!

Tradiční turnaj plný zábavy, jídla a skvělých golfových výkonů se opět povedl na jedničku a my vám tímto děkujeme za účast a již teď se těšíme na další ročník.  

Přejeme mnoho úspěchů v golfové sezóně 2019 a moc děkujeme za Vaši neutuchající přízeň.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů