NOVÉ BMW M3 A BMW M4

BMW M3 Sedan
BMW M3 Competition Sedan
BMW M4 Coupé
BMW M4 Competition Coupé

BMW nám ukázalo modernizovaný M3 Sedan a M4 Coupé s expresivnějším designem. Svalnaté, ale čisté plochy a ostré aerodynamicky optimalizované linie mají za následek, že sportovní potenciál nového BMW M3 Sedan a nového BMW M4 Coupé je evidentní již na první pohled. Pokrok nezastavíme, zažijte v BMW Invelt  ještě "závodnější" charakter.

Nové BMW M3 Sedan a nové BMW M4 Coupé stojí bok po boku ve své charakteristické interpretaci dynamicky vzrušující radosti z jízdy, kterou charakterizuje dlouhodobě uznávaný sportovní duch a špičkové technologie.

Oba vozy spadají do různých kategorií: první je sedan nabízející prostor pro pět cestujících, druhý čtyřmístné kupé. Technologie pohonu řidičům přináší větší prostor k uspokojení osobních preferencí než kdykoliv předtím.

 

 
Řadový šestiválec poskytuje výjimečný výkon v typickém vysokootáčkovém M stylu.

Varianta motoru v novém BMW M3 Sedan a novém BMW M4 Coupé nabízí maximální točivý moment 550 Nm od 2650 do 6130 1/min. Maximální výkon 353 kW/480 k je k dispozici při 6250 1/min. Také jednotka instalovaná v modelech Competition generuje nejvyšší točivý moment v širokém pásmu otáček, přičemž hodnota 650 Nm je k dispozici mezi 2750 a 5500 otáčkami za minutu. Maximální výkon 375 kW/510 k přichází při 6250 1/min a omezovač motoru zasahuje při 7200 1/min.

 

Vizuálně expresivní a emocionálně nezapomenutelné.

Svalnaté, ale čisté plochy a ostré aerodynamicky optimalizované linie mají za následek, že sportovní potenciál nového BMW M3 Sedan a nového BMW M4 Coupé je evidentní již na první pohled. M specifické designové prvky vycházející z funkčních požadavků vysokovýkonných sportovních vozů jsou harmonicky integrovány do moderního designového jazyka.

Sportovní vzhled nového BMW M3 Sedan a nového BMW M4 Coupé zdůrazňují exkluzivní barvy karoserie, velká M kola z lehké slitiny a volitelný exteriérový paket M Carbon. Ergonomicky optimalizované rozložení ovládacích prvků a prémiově pojatý moderní interiér podněcují fantazii. M-specifické akcenty propůjčují na řidiče orientovanému kokpitu ještě „závodnější“ charakter.

 

Charakter nového BMW M3 Sedan a nového BMW M4 Coupé ve všech jejich variantách podtrhují mimořádné sportovní schopnosti. Řada dostupných možností pohonné jednotky a položek výbavy nabízí zákazníkům mnohem větší prostor než předtím k tomu, aby si výkonové vlastnosti vozu a jeho odvážný expresivní styl přizpůsobili svým osobním preferencím.

 

 

Spotřeba

BMW M3 Sedan: kombinovaná spotřeba paliva: 10,8 l/100 km; kombinované emise CO2: 248 g/km.

BMW M3 Competition Sedan: kombinovaná spotřeba paliva: 10,2 l/100 km; kombinované emise CO2: 234 g/km.

BMW M4 Coupé: kombinovaná spotřeba paliva: 10,8 l/100 km; kombinované emise CO2: 248 g/km. 

BMW M4 Competition Coupé: kombinovaná spotřeba paliva: 10,2 l/100 km; kombinované emise CO2: 234 g/km.

 

CO2 emise - informace

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly již stanoveny podle standardizované testovací metodiky podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č 715/2007 v aktuálně platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje typ převodovky (automatická nebo manuální) a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, které jsou u vybraného modelu dostupné, a mohou se během konfigurace lišit.

Hodnoty u vozidel označených (*) se již zakládají na testech prováděných podle nové metodiky WLTP a byly převedeny zpět na hodnoty odpovídající NEDC (New European Driving Cycle), aby tak bylo možné provést porovnání mezi jednotlivými vozidly. U daní či jiných poplatků vztahujícím se k vozidlům, které vycházejí (minimálně) z emisí CO2, se mohou hodnoty emisí CO2 lišit od hodnot zde uvedených.

Zaujala Vás nabídka nového BMW M3 a BMW M4 nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.