Nové BMW X1 | Užitečné a praktické
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

BMW M4 DTM CHAMPION EDITION.

323 BMW invelt 7. 9. 2021

Oslava titulu závodního týmu BMW je jen pro 200 vyvolených.

Nedávno jsme měli možnost zprostředkovat prodej jednoho výjimečného sběratelského unikátu. Ti z vás, kteří v minulém týdnu navštívili náš showroom měli jedinečnou a možná i poslední šanci spatřit naživo tento vůz u nás na showroomu.

V České republice jsou totiž jen dva kusy a oba již mají své majitele. A kde jinde a kdo jiný by měl prodej takového skvostu zprostředkovat než právě my v Inveltu.

S výjimečným sběratelským kouskem přišla bavorská automobilka na podzim loňského roku. BMW M4 DTM Champion Edition je poctou Marco Wittmannovi, loňskému vítězi automobilové série DTM. Jedinečný vůz využívá nejmodernějších závodních technologií, které zaručí nezapomenutelný zážitek z jízdy. Elegán řady M4 dostal navíc speciální mimikry inspirované vzhledem závodních speciálů série DTM.

Nový šampion od BMW z nuly na sto kilometrů zrychlí za necelé čtyři vteřiny, ručička tachometru je schopná vystoupat až na 305 kilometrů v hodině. Třílitrový šestiválec zatlačí řidiče do skořepinových karbonových sedadel výkonem až 368 kW, rozhodně se tedy nenechává zahanbit svými urostlejšími závodními příbuznými. Oproti standardní verzi BMW M4 má Champion Edition upravenou hnací soustavu a taktéž podvozek. Oko jednoznačně upoutá také design s motivy BMW Motorsport. Každý automobil z této výjimečné řady je dodáván v bílé barvě Alpine White, nádech závodního speciálu dále podporují karbonové doplňky jako nástavec předního nárazníku, kryty vnějších zpětných zrcátek, boční prahy či zadní přítlačný spoiler a další prvky.  

Mimořádnou exkluzivitu tohoto vozu podtrhuje fakt, že jich bavorská automobilka vyrobí pouhých dvě stě exemplářů. 

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů