ZAČNI SI S BAVORÁKEM

BMW MAŠINU SI MŮŽEŠ DOVOLIT I TY!

Dopřej si to nejlepší! Zrychlí ti dech energický Roadster F 900 R nebo divoký cesťák F 900 XR? Oba jsou vrcholem technologie, bezpečnosti a s výbavou na míru přesně podle tebe. Příroda ti nenadělila výšku? Nevadí, s těmito Roadstery si výšku podvozku přizpůsobíš přesně svoji postavě.

F 900 R

Stylový a výkonný design modelu F 900 R touží po každodenních výzvách. S tímto energickým Roadsterem máš úspěšně našlápnuto k tomu, aby zažil hlavní akci dne. F 900 R reaguje přesně a přímo. F 900 R ti nabízí skvělou světelnou technologii, konektivitu a bezpečnost –  tímto si před ostatními udržuješ výrazný náskok.

Motorku je možné konfigurovat i ve verzi pro řidičský průkaz A2.

Již od 224 800 Kč včetně DPH.
Možnost financování od 3 499 Kč měsíčně.*

Výši a podmínky financování si můžeš dohodnout dle svých možností.

 

F 900 XR

XR představuje spojení sportovního charakteru a jízdy na dlouhé vzdálenosti. Prožitek z jízdy den za dnem, zatáčku za zatáčkou. Na nové F 900 XR si každou zatáčku a každý kilometr pořádně užiješ. Ve vzpřímeném sedu budeš chráněn před nepřízní počasí a větrem. Jak si užiješ svou jízdu na své F 900 XR je jen na tobě. Díky výbavě budeš připraven na jízdu ve městě, ale také na sportovní výkony.

Motorku je možné konfigurovat i ve verzi pro řidičský průkaz A2.

Již od 282 800 Kč včetně DPH.
Možnost financování od 4 399 Kč měsíčně.* 

Výši a podmínky financování si můžeš dohodnout dle svých možností.

Zaujala Vás nabídka motocyklů BMW F 900 R a BMW F 900 XR nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo na níže uvedených kontaktech. 

 

Mohlo by Vás zajímat:

 

*Uvedená splátka úvěru je kalkulována na délku úvěru 60 měsíců a akontaci 30% (část kupní ceny hrazená klientem) a obsahuje pojištění (havarijní pojištění a povinné ručení). Nabídka je určena pro právnické osoby (IČO), plátce DPH. Nabídka platí na limitované množství motocyklů do 31. 07. 2021. Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o.