Porovnat  

BMW MOTORRAD CONCEPT R 18

6. 9. 2021
obrázek

Exkluzivní možnost předobjednání

BMW Invelt. Spustili jsme exkluzivní možnost předobjednání chystané sériové verze motocyklu BMW Motorrad Concept R 18. Vyplň si u nás formulář, na němž si předobjednáš tento jedinečný kousek a my pro Tebe připravíme předběžnou smlouvu, a po složení zálohy 25 000 Kč se předobjednávka stane platnou. Máš kdykoliv možnost od smlouvy odstoupit, a to bez jakýchkoliv storno poplatků. 

Kontaktní formulář pro předobjednávku sériového modelu BMW Motorrad Concept R 18 je k dispozici zde.

obrázek
obrázek

Světová premiéra

Toto je světová premiéra, na kterou scéna „custom biků“ netrpělivě čekala – „Concept R 18“ – tento elegantní a štíhlý motocykl dává více než nahlédnout pod pokličku toho, co má BMW Motorrad v nabídce v segmentu cestovních motocyklů.

Řev toho největšího boxeru, který kdy spatřil světlo světa. O tom sní skoro každý. Jeho 1800 cm3 slibuje výjimečný charakter. A Ty jsi pouze pár kliknutí od toho, být mezi prvními, kdo ho zažije.

obrázek

Návrat do segmentu „Cruiser“


S motocyklovým konceptem BMW Concept R 18, který byl představen na Concorso d'Eleganza Villa d'Este v květnu minulého roku, oznámilo BMW Motorrad svůj návrat do prestižního segmentu „cruiser“. Koncept kombinuje tradici značky BMW Motorrad s moderními požadavky pro prémiový motocykl. Concept R 18, inspirovaný hlavně klasickým designem značky, uvádí na trh nový motor „big boxer“ o objemu 1802 cm3.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů