Porovnat  

BMW Motorrad - Liborův Výběr

obrázek

BMW Motorrad invelt s Liborem Podmolem


BMW Motorrad invelt a Libor Podmol, propojení, které jde ruku v ruce inveltem v roce 2021. Kvalitní člověk a kvalitní stroje patří dohromady. Libor jako vášnivý nadšenec do všech strojů na dvou kolech, spisovatel, influencer, filmař a motivátor s námi spojil síly, největším prodejcem a servisem motorek značky BMW.

Hledali jsme člověka, který má přirozenou vášeň pro motorky a prakticky se pro ně narodil. Víme, že Libor je tím nejlepší, kterého jsme si mohli vybrat. Pro všechny naše kolegy v sedle bude testovat celou řadů motocyklů, ze všech modelových řad. Od sportovních motocyklů, roadsterů, heritage až k městským strojům urban mobility. Připravili jsme pro Vás výběr BMW motorek, které Libor již vyzkoušel a doporučil nebo teprve vyzkouší.

Pro všechny motorkáře připravujeme akce, kde se s Liborem budete moci osobně potkat, získat jeho podpis na knihu nebo fotku s žijící legendou a zeptat se ho na co budete chtít. Samozřejmě odpoví, na co bude chtít. Témat je hodně: Dakar, freestyle motokros, Liborovi filmy, cesta do USA, značka PB, úrazy atd.

FOTOGALERIE: První návštěva v BMW invelt Praha

Sociální sítě.

Reakce, fotky a stories můžeš sledovat na našem Instagramu a Facebooku.

R NINE T

R nineT

Podívejte se na výběr F 850

F 850

F 850

Podívejte se na výběr F 850


MOTORKY, KTERÉ LIBOR TESTOVAL A UŽ JSOU PRODÁNY

obrázek

KDO JE LIBOR PODMOL


 • Finišer Rally Dakar 2021
 • Nejpopulárnější motocyklový závodník Česká a Česká jednička v FMX
 • Držitel rekordu počtu medailí (celkem 9) z Mistrovství světa FMX (naposledy bronz 2018)
 • První neamerický vítěz americké olympiády extrémních sportů X-Games (2013)
 • Celkem držitel 8 medailí z disciplíny STEP-UP na X-Games (nejvíce v historii sportu, naposledy stříbro 2018 v Minneapolis)
 • Držitel sošky Českého lva za dokumentární film Zítra bude líp Dokumnet o Liborově cestě za titulem mistra světa - 2012)
 • Autor 2 úspěšných knih Deník Libora Podmola 1/2 Stal se prvním Evropanem na motorce, jež přeskočil rodinný dům (2018)
 • Pojmenoval 2 své triky, jež se uchytili na světové scéně FMX a nyní se kopírují všude po světě.
 • První Čech, jež ukázal body variály, salto vpřed, dvojité salto (bok po boku s bratrem) před vyprodanou Pražskou 02 arénou, kousky jež Český divák nikdy neviděl a výrazně tak popularitě pomohl jeho sportu
 • Organizátor Hudebně sportovního festivalu RocknRide (od roku 2013 Benešov u Prahy)
 • Organizátor extrémních projektů a FMX výstava na klíč Podmol Bros FMX show A také skvělý člověk, manžel a hrdý otec dvou dětí.

*Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák .č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Veškerá data, údaje a vyobrazení jsou určeny pouze k informačnímu účelu a tyto informace nejsou nabídkou. Nabídka je platná do 31.12.2021. Platnost akce je časově nebo množstevně omezena.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů