Nové BMW X1 | Užitečné a praktické
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

BMW Motorrad

VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ MOTOCYKLŮ BMW.

Pro aktuální nabídku financování kontaktujte prodejní tým motorkářů BMW invelt nebo našeho specialistu prodeje finančních služeb. Nabízíme více možností financování a pojištění a pokud si nejsi jistý, tak ve formuláři zaškrtni více možností a můžeš si zvolit kontakt od naší finanční specialistky, která ti ráda poradí, co a jak.

BMW FINANCIAL SERVICES


Vzpomínáš na ten pocit, když jsi poprvé přemýšlel o motocyklu BMW? Když jsi listoval katalogem, srovnával ceny a nabídky financování, aby jsi si mohli splnit svůj sen?

Teď máš možnost prožít ten báječný pocit, protože v rámci služeb BMW Financial Services pomůžeme zrealizovat tvoje sny. Naše finanční produkty nabízejí stejnou úroveň spolehlivosti, výkonu a inovací jako samotné produkty BMW, které financujeme.

Využij zvýhodněné nabídky financování a pojištění motocyklů BMW právě teď.

BMW 3ASY RIDE


BMW Financial Services a BMW invelt jsou tvým odborným partnerem, pokud jde o financování a pojištění, takže si můžeš vychutnat jízdu na motorkách BMW naprosto bez starostí.


Může to být tak snadné – splnit si svůj sen a vlastnit motocykl BMW. Tato možnost financování od BMW Financial Services je synonymem jednoduchosti. Pořiď si „Radost z jízdy na motocyklu“ za atraktivní měsíční splátky, aniž by jsi byl nucen sáhnout na své úspory.

Využij nabídky podnikatelského úvěru BMW Motorrad 3asy Ride a získej 3 z těchto 4 výhod:

  • 2 roky prodloužené záruky nad rámec 3leté, tj. dohromady 5 let záruky pro všechny modely
  • atraktivní sazba balíčku pojištění 3.62% ročně z pořizovací ceny motocyklu (balíček obsahuje: havarijní pojištění s 10% spoluúčastí a povinné ručení s limitem 70/70 mil.)
  • atraktivní sazba balíčku pojištění KOOPERATIVA 3.30% ročně z pořizovací ceny motocyklu pro modely GS – Platí pouze pro financované modely GS.
  • 5 let asistence kdekoliv po Evropě zdarma

OPERATIVNÍ LEASING BMW Motorrad.

Přejete si více informací o výhodnovém financování BMW Motorrad? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, nebo na níže uvedených kontaktech.

Druh financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

Prozkoumej naše skladové zásoby.

Mrkni se na naše motorky a kontaktuj kluky, rádi ti pomohou s výběrem stroje na rok 2022.

Služby financování v České republice jsou nabízeny prostřednictvím BMW Financial Services Czech Republic s.r.o., UniCredit Leasing CZ, a.s., a UniCredit Fleet Management, s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů