MINI se zvýhodněním 60 000 - 80 000 Kč | Vyberte si MINI lásku.

Hlavní menu

BMW Motorrad

BMW Motorrad

VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ MOTOCYKLŮ BMW.

Pro aktuální nabídku financování kontaktujte prodejní tým motorkářů BMW invelt nebo našeho specialistu prodeje finančních služeb. Nabízíme více možností financování a pojištění a pokud si nejsi jistý, tak ve formuláři zaškrtni více možností a můžeš si zvolit kontakt od naší finanční specialistky, která ti ráda poradí, co a jak.

BMW FINANCIAL SERVICES


Vzpomínáš na ten pocit, když jsi poprvé přemýšlel o motocyklu BMW? Když jsi listoval katalogem, srovnával ceny a nabídky financování, aby jsi si mohli splnit svůj sen?

Teď máš možnost prožít ten báječný pocit, protože v rámci služeb BMW Financial Services pomůžeme zrealizovat tvoje sny. Naše finanční produkty nabízejí stejnou úroveň spolehlivosti, výkonu a inovací jako samotné produkty BMW, které financujeme.

Využij zvýhodněné nabídky financování a pojištění motocyklů BMW právě teď.

BMW Motorrad
BMW Motorrad

BMW 3ASY RIDE


BMW Financial Services a BMW invelt jsou tvým odborným partnerem, pokud jde o financování a pojištění, takže si můžeš vychutnat jízdu na motorkách BMW naprosto bez starostí.


Může to být tak snadné – splnit si svůj sen a vlastnit motocykl BMW. Tato možnost financování od BMW Financial Services je synonymem jednoduchosti. Pořiď si „Radost z jízdy na motocyklu“ za atraktivní měsíční splátky, aniž by jsi byl nucen sáhnout na své úspory.

Využij nabídky podnikatelského úvěru BMW Motorrad 3asy Ride a získej 3 z těchto 4 výhod:

  • 2 roky prodloužené záruky nad rámec 3leté, tj. dohromady 5 let záruky pro všechny modely
  • atraktivní sazba balíčku pojištění 3.62% ročně z pořizovací ceny motocyklu (balíček obsahuje: havarijní pojištění s 10% spoluúčastí a povinné ručení s limitem 70/70 mil.)
  • atraktivní sazba balíčku pojištění KOOPERATIVA 3.30% ročně z pořizovací ceny motocyklu pro modely GS – Platí pouze pro financované modely GS.
  • 5 let asistence kdekoliv po Evropě zdarma

VÝHODNÉ FINANCOVÁNÍ MOTOCYKLŮ BMW.

Přejete si více informací o výhodnovém financování BMW Motorrad? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, nebo na níže uvedených kontaktech.

Druh financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

Prozkoumej naše skladové zásoby.

Mrkni se na naše motorky a kontaktuj kluky, rádi ti pomohou s výběrem stroje na rok 2022.

Služby financování v České republice jsou nabízeny prostřednictvím BMW Financial Services Czech Republic s.r.o., UniCredit Leasing CZ, a.s., a UniCredit Fleet Management, s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů