Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

BMW PŘEDSTAVUJE NOVOU FLOTILU JÍZDNÍCH KOL.

555 BMW invelt 7. 9. 2021

Nekompromisní standardy v oblasti designu a moderních technologií.

Nová verze jízdního kola BMW Cruise Bike – klasika v portfoliu jízdních kol BMW – je pro rok 2016 nabízena v bílé barvě Mineral White nebo modré Aqua Pearl Blue. BMW rozšiřuje nabízené velikosti rámů kol pro ještě větší jízdní komfort a lepší přizpůsobení jízdního kola postavě jezdce. 

S = výška přibližně 160 – 175 cm

M = výška přibližně 175 – 185 cm

L = výška přibližně 185 – 195 cm

Díky typické geometrii rámu vyrobeného z hliníku je jízdní kolo BMW snadno ovladatelné, a proto se perfektně hodí na jízdu ve městě.

Jízdní kolo Cruise M Bike zaujme černou barvou a ráfky s dalšími prvky v kontrastní červené barvě. Toto kolo bylo inspirováno typicky sportovním designem BMW M. Kromě toho sportovnost jízdního kola Cruise M Bike podtrhují z karbonu vyrobené distanční podložky a sedlová trubka, zaručující mimořádné jízdní zážitky nejen na rovných úsecích, ale také v kopcovitém terénu.

Kromě klasických modelů jízdních kol pro dospělé nabízí BMW mimořádné potěšení z jízdy také pro nejmenší účastníky silničního provozu. Pro ně má připravené jízdní kolo BMW Cruise Bike Junior. Sportovní a robustní jízdní kolo s matným černým nebo lesklým bílým rámem, červenou sedlovou trubkou a červenými detaily na řídítkách je vyrobeno z pevného, avšak lehkého hliníku. Bezpečnou jízdu zaručují světlomety a šestistupňová přehazovačka Shimano s ovládáním na rukojeti řídítek. Úhel sedla i jeho výšku lze nastavit podle velikosti dítěte – což je důvod, proč kolo roste společně s dítětem, a nabízí tedy ještě dlouhodobější radost z jízdy.

Kolekce jízdních kol BMW pro rok 2016 a doplňková výbava je k dispozici v našem BMW Lifestyle shopu.


Kam dále:

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů