BMW Premium Selection

Certifikované ojeté vozy.

Kvalita pro nás v BMW invelt není pouhým příslibem, ale principem. Pouze vozidla splňující přesně definované standardy získají certifikaci BMW Premium Selection.

 

Když zvolíte certifikovaný ojetý vůz z programu BMW Premium Selection, uděláte dobré rozhodnutí. Dané vozidlo totiž úspěšně prošlo 360° prohlídkou, která předchází získání certifikátu BMW Premium Selection. Mimo ověřené kvality získáváte s vozem BMW Premium Selection také mnoho dalších benefitů. Po koupi vozu můžete využívat mnoho exkluzivních služeb.

Vozy BMW Premium Selection jsou k dispozici u nás v BMW invelt , abychom vždy mohli zaručit jejich maximální kvalitu.

Přijďte a přesvědčte se sami!

 

BENEFITY

  • Dvouleté pojištění záruky BMW Premium Selection.

Automobil, na který se můžete spolehnout. S vaším novým vozem z programu BMW Premium Selection automaticky získáváte kompletní dvouleté pojištění záruky na všechny mechanické a elektronické části vozu. Můžete si tak bez starostí užívat radost z jízdy po celé Evropě.

V případě poruchy, stačí pouze kontaktovat autorizovaný servis BMW invelt a ten se o vás postará.

  • 360° prohlídka vozu.

Vozy BMW Premium Selection jsou k dispozici  BMW invelt. Naše certifikované ojeté vozy splňují nejvyšší standardy, a to jak z optického, tak technického pohledu, v interiéru i na karoserii.

Každé vozidlo zařazené do programu BMW Premium Selection úspěšně podstoupilo rozsáhlou 360° prohlídku, která je zárukou, že 100% splňuje všechny naše předem dané standardy.

  • Servis bez starostí.

V okamžiku předání nebude vaše vozidlo vykazovat žádnou hrazenou údržbu v následujících 6 měsících nebo 10 000 kilometrech.

  • Financování BMW Premium Selection.

BMW invelt vám pro každý vůz BMW Premium Selection připraví atraktivní nabídky leasingu a financování.

  • Ověřená historie vozu.

Při nákupu ojetého vozu o něm chcete vědět vše. Zajímají vás předchozí majitelé, zákaznické služby, nehody nebo případné opravy.

Proto má každý certifikovaný ojetý vůz BMW Premium Selection kompletní ověřenou historii, zkontrolovanou a potvrzenou BMW invelt

.

 

KROK K VAŠEMU NOVÉMU OJETÉMU BMW.

Váš vybraný vůz z programu BMW Premium Selection je připraven k testovací jízdě kdykoliv si řeknete.

Vyberte si vůz podle svého přání. Profitujte z našich unikátních benefitů. Stačí nás BMW invelt přímo kontaktovat nebo si vybrat z nových modelů ve vynikajícím stavu, jež se zde pravidelně objevují.

V naší neustále se obměňující nabídce najdete vůz, který splní všechny vaše požadavky.

Potom zažijete radost z jízdy s BMW Premium Selection - první volbou, když hledáte ojeté BMW.

 

 

Zaujala Vás nabídka BMW Premium Selection nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.