Nové BMW X1 | Užitečné a praktické
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

BMW R 18 | Záruka 5 let a financování s 0% navýšením

1681 BMW invelt 22. 3. 2022 #BMWR18 #BMWinvelt #BMWMotorrad #Motorradinvelt

JEZDĚTE NAPLNO A MY SE POSTARÁME O VŠE OSTATNÍ

Pořiďte si svůj vysněný nový model BMW R 18 a získejte prodlouženou pětiletou záruku a využijte výhodnou nabídku financování s 0% navýšením. Užijete si tak každý kilometr zcela bez starostí a nákladů na opravy související s vadami. 

A to bez omezení počtu najetých kilometrů. Vyberte si jednoho člena rodiny R 18, BMW R 18, BMW R 18 Classic, BMW R 18 Bagger nebo BMW R 18 Transcontinental v období od 10.05 do 30.06.2022 a využijte naší nabídky prodloužené záruky zdarma a financování s 0% navýšením*. 


Záruka 5 let a financování s 0% navýšením se vztahuje na tyto modely:


Přijďte se podívat k nám na showroomy BMW invelt Praha a Motorrad Centrum Plzeň a zjistěte jaké motocykly BMW R 18 máme skladem.

SKLADOVÉ MOTOCYKLY BMW R18

BMW R 18


BMW R 18 Classic


BMW R 18 Bagger a BMW R 18 Transcontinental

BMW R 18 | Záruka 5 let a financování s 0% navýšením

Zaujala Vás nabídka BMW R 18 se zárukou 5let s financováním s 0% navýšením? Chcete si domluvit testovací jízdu? Chcete se dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


VŠECHNY SKLADOVÉ MOTOCYKLY NA JEDNOM MÍSTĚ

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


*Uvedené fotografie motocyklu jsou pouze ilustrativní a nemusí zobrazovat uvedenou výbavu. Uvedená nabídka prodloužené záruky na 5 let a financování s 0% navýšením platí na modely BMW R 18 zakoupené v období od 10. května do 30. června 2022. Poskytovatelem prodloužené záruky je BMW invelt Praha | Plzeň. 

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: BMW Motorrad

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů