Od 12.4.2021 je zákazníkům servisu a náhradních dílů umožněn přístup do prostor invelt Praha a Plzeň. Stále platí dodržování legislativních nařízení a bezpečnostně hygienických opatření.

BMW ROADSHOW 2016.

Pro všechna nabízená provedení je typický pohon zadních kol, extrémně tuhá karoserie s optimálním rozložením hmotnosti, stejně tak jako propracovaný podvozek se zadní pětiprvkovou nápravou.
Ve srovnání s předchozí generací tohoto vozu (BMW řady 1 Coupé) došlo k významnému zvětšení vnitřního prostoru, které je dáno rozvorem zvětšeným o 30 mm na 2690 mm. Délka BMW řady 2 Coupé se zvětšila o 72 mm na 4432 mm a šířka o 32 mm na 1774 mm. Rozchod předních kol se zvětšil o 41 mm a zadních o 43 mm.
Již nyní je BMW řady 2 Coupé možné objednat ve třech verzích: BMW 220i Coupé, BMW 220d Coupé a BMW M235i Coupé. První dvě uvedené verze pohánějí přeplňované čtyřválce z rodiny motorů BMW TwinPower Turbo. Zážehové i vznětové provedení disponuje nejvyšším výkonem 135 kW/184 k. Sportovně laděná verze BMW M235i Coupé je vybavena přeplňovaným řadovým šestiválcem s výkonem 240 kW/326 k. U všech těchto verzí lze standardně dodávanou šestistupňovou manuální převodovku nahradit převodovkou osmistupňovou samočinnou. Pro verzi BMW M235i Coupé je v rámci Originálního příslušenství připraven i mechanický samosvorný diferenciál.
S výjimkou verze M Performance lze ostatní individualizovat jednou z výbavových linií BMW Sport Line nebo BMW Modern Line, případně zvolit na přání dodávaný M sportovní paket.
Kromě trojice verzí dostupných při uvedení do prodeje se s mírným zpožděním zahájí prodej dalších dvou vznětových provedení: BMW 218d Coupé a BMW 225d Coupé s výkony 105 kW/143 k, resp. 160 kW/218 k.

Ve spolupráci s Bezpečně na motorce jsme uspořádali oblíbenou roadshow zaměřenou na motocykly BMW. Po celou dobu sobotní akce měli naši zákazníci možnost otestovat téměř kompletní modelovou řadu BMW Motorrad, dobře se najíst a prohodit i pár slov s naším prodejním týmem, který byl po celou dobu plně k dispozici.  Ke skvělé náladě přispívala účast profesionálních instruktorů v čele s Lukášem Peškem.

Radost z každého ujetého metru byla násobena přátelskou a uvolněnou atmosférou a dokonalým počasím, které nám na rozdíl od loňského ročníku vyšlo téměř dokonale. Pro zájemce byl po celou dobu konání BMW Roadshow otevřen i náš Lifestyle obchod s bohatou nabídkou stylových doplňků a příslušenství značek BMW a MINI.

Bohužel, nízká kapacita akce limitovala počet příchozích a tak pouze ti nejrychlejší, kteří se zaregistrovali včas, měli jedinečnou příležitost si tuto roadshow BMW užít a vychutnat si sobotní den v jedné stopě. Vzhledem k enormnímu zájmu o tuto akci jsme se rozhodli, že se v příštím roce pokusíme kapacitu navýšit změnou konceptu BMW Roadshow z jednodenní na dvoudenní. Věříme, že tento krok umožní nabídnout zkušební jízdy všem nadšeným motorkářům, kteří chtějí zažít opravdovou radost z jízdy.

Ti, na které se místa již nedostala nás mohou kontaktovat přímo a požádat nás o testovací jízdu individuálně. Rádi tento zážitek s BMW Motorrad zprostředkujeme.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na shledanou v našem pražském showroomu BMW Motorrad.

 

Testovací motocykly, které byly k dispozici:

 

Kam dále: