Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

BMW ROADSHOW 2016.

400 BMW invelt 7. 9. 2021

Ve spolupráci s Bezpečně na motorce jsme uspořádali oblíbenou roadshow zaměřenou na motocykly BMW. Po celou dobu sobotní akce měli naši zákazníci možnost otestovat téměř kompletní modelovou řadu BMW Motorrad, dobře se najíst a prohodit i pár slov s naším prodejním týmem, který byl po celou dobu plně k dispozici.  Ke skvělé náladě přispívala účast profesionálních instruktorů v čele s Lukášem Peškem.

Radost z každého ujetého metru byla násobena přátelskou a uvolněnou atmosférou a dokonalým počasím, které nám na rozdíl od loňského ročníku vyšlo téměř dokonale. Pro zájemce byl po celou dobu konání BMW Roadshow otevřen i náš Lifestyle obchod s bohatou nabídkou stylových doplňků a příslušenství značek BMW a MINI.

Bohužel, nízká kapacita akce limitovala počet příchozích a tak pouze ti nejrychlejší, kteří se zaregistrovali včas, měli jedinečnou příležitost si tuto roadshow BMW užít a vychutnat si sobotní den v jedné stopě. Vzhledem k enormnímu zájmu o tuto akci jsme se rozhodli, že se v příštím roce pokusíme kapacitu navýšit změnou konceptu BMW Roadshow z jednodenní na dvoudenní. Věříme, že tento krok umožní nabídnout zkušební jízdy všem nadšeným motorkářům, kteří chtějí zažít opravdovou radost z jízdy.

Ti, na které se místa již nedostala nás mohou kontaktovat přímo a požádat nás o testovací jízdu individuálně. Rádi tento zážitek s BMW Motorrad zprostředkujeme.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na shledanou v našem pražském showroomu BMW Motorrad.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů