OD 20.4.2020 JSOU POBOČKY BMW INVELT PRAHA | PLZEŇ V PLNÉM PROVOZU. OTEVÍRACÍ DOBA: PRAHA PO-PÁ: 07:00 - 19:00, PLZEŇ PO-PÁ: 08:00 - 18:00. VÍKENDY ZAVŘENO

BMW ŘADY X1.

JIŽ ZA 9 999 KČ MĚSÍČNĚ BEZ DPH.

BMW X1 si razí nové cesty, místo toho, aby jelo ve vyjetých kolejích. Už první pohled ukazuje, že je právoplatným členem rodiny modelů X: jeho exteriér definují krátké převisy a dlouhý rozvor, typická poznávací znamení vozů SAV (Sport Activity Vehicle). Nyní máte jedinečnou příležitost pořídit si BMW X1 za výhodných podmínek našich operativních leasingů. 

 

 

DETAIL NABÍDKY:
  • 0% akontace
  • Měsíční splátka 9 999,- bez DPH
  • Délka financování 48 měsíců
  • Roční nájezd 15 000 km
  • Kompletní pojištění
  • Pojištění skel

* Nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na vůz BMW X1 sDrive 18i s automatickou převodovkou za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel. Nabídka platí do 31. 3. 2020.
 

POZNEJTE BMW X1.
 

Design.

BMW X1 ctí charakteristický vzhled vozů kategorie SAV, který sází na praktičnost a dynamiku. Ať už v městském provozu, nebo mimo zpevněnou vozovku, dynamicky tvarovaná silueta s dlouhým rozvorem a krátkými převisy vypadá mimořádně dobře. Bez kompromisů v oblasti variability nebo prostoru na předních či zadních sedadlech kombinuje sportovní design s kompaktními rozměry exteriéru. Vzhled BMW X1 umně dotváří kombinace vysoce kvalitních materiálů a dokonale navržených detailů.

 

CONNECTEDDRIVE SERVICES.

Výbava ConnectedDrive Services tvoří základ pro funkce BMW ConnectedDrive, které řidiči na jeho cestách poskytují široké spektrum informací, zábavy a služeb, včetně nejnovějších zpráv, online vyhledávání a kancelářských služeb. Kromě toho lze používat vybrané aplikace chytrých telefonů a přihlásit se do obchodu BMW ConnectedDrive Store.
 

LED SVĚTELNÝ DESIGN.

BMW X1 bezpečně poznáte dokonce i když je úplná tma: jakožto člena rodiny X ho jasně prozrazuje nezaměnitelná přední část se šesti světlomety. Díky standardně dodávaným LED světlům pro denní svícení je BMW X1 jasně rozpoznatelné také během dne. Když chcete, lze zvolit LED světlomety s rozšířenými funkcemi v podobě odbočovacích světel a LED zdrojů světla pro potkávací i dálková světla. Odbočovací LED světla umožňují adaptivní distribuci světelného paprsku se zvýšeným osvětlením krajnice vozovky. Navíc LED diody spotřebují až o 50 % méně energie než konvenční žárovky – s podstatně vyšší životností a delším dosahem světelného kuželu.
 

 

KAM DÁLE?
 

Zaujala Vás nabídka operativního leasingu BMW X1 nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře nebo na níže uvedených kontaktech. Popřípadě nás kontaktujte přímo v sekci kontakty.