DECHBEROUCÍ BMW I8.

BMW I8 NA PRAŽSKÉM SHOWROOMU.

Společnost Invelt Vám hrdě představuje nejnovější model BMW i8, který je k vidění na pražském showroomu. Jeho úchvatný design a špičkové jízdní vlastnosti z něj dělají klenot mezi všemi elektro plug-in hybridními vozy. Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži, nebo kontaktuje našeho produktového specialistu pana Dušana Klimka.

BMW i8 je připraveno způsobit revoluci ve své třídě. Je to první sportovní automobil se spotřebou a emisemi kompaktního vozu. Síla plug-in hybridu tkví v perfektní synchronizaci elektromotoru a spalovacího motoru a je na silnici přenášena s nejvyšší účinností a dynamikou. Již nejde o vizi, ale o vzrušující inteligentní realitu. Je to první sportovní vůz, který Vás posouvá v čase.

Elegantní výklopné dveře.

Vzhůru do nových výšin: speciální sportovní aspekty vozu BMW i8 jsou jasné okamžitě poté, co spatříte uchvatné, vzhůru se otevírající dveře, kterým se někdy říká nůžkové. Výrazné řešení dveří je velmi speciálním designérským prvkem, který skvěle doplňuje jemně vedené křivky aerodynamické karoserie. 

Zevnitř dveře zvýrazňují celkově sportovní charakter interiéru a směrují řidičův pohled dopředu. Dekorativní madlo dveří je ergonomicky umístěno uvnitř dveřních výplní.

Led s laserovým světlem.

Světlomety LED jsou u BMW i8 standardem a dokonale se hodí ke konceptu výjimečného sportovního vozu. Všechny světelné prvky jsou vybaveny technologií LED, potkávací a dálkové světlomety jsou umístěny daleko od sebe. Jako speciální výbava jsou připraveny laserové světlomety, které mají pro BMW i typické uspořádání ve tvaru písmene U. Tato podkova zajišťuje funkci denního svícení a směrových ukazatelů. Inovativní laserové světlomety obklopuje druhý, širší světelný rám, který zvýrazňuje jejich tříprostorovou optiku a je podsvícen světle modrým odstínem. Celkový výraz laserových světlometů je nezaměnitelným a jedinečným rysem BMW i8.

Design interiéru.

Důsledně sportovní vzhled exteriéru plynule pokračuje také uvnitř BMW i8. Všechny prvky jsou lehké a dynamicky umístěné. V interiéru princip vrstvení vytváří nový vztah mezi funkčností a čistou formou ztvárnění. Konstrukce z lehkých materiálů je realizována zjevně, například viditelnými karbonovými prvky ve dveřních prazích, které zdůrazňují nízkou hmotnost vozu.

V designu BMW i8 je markantní rovněž klasický sportovní charakter a pro BMW typická orientace na řidiče. Středová konzole je natočena směrem k řidiči. Všechny ukazatele v digitálním přístrojovém panelu se dvěma virtuálními kruhovými přístroji jsou snadno čitelné a srozumitelné. Všichni cestující sedí blízko u země a úzká odlehčená sedadla poskytují spolehlivou podporu těla a vysoký komfort v rychle projížděných zatáčkách. 

Barevné a materiálové provedení podtrhuje vůdčí myšlenku inteligentního a odpovědného konceptu sportovního vozu. Tři výbavové linie – „Halo“, „Carpo“ a „Neso“ – se liší použitými materiály. „Halo“ a „Carpo“ disponují celokoženým čalouněním. „Halo“ je vrcholem nabídky a „Carpo“ přichází ve dvoubarevném provedení bílá Ivory White a Amido. Výbava „Neso“ je nejpřímějším ztělesněním mobility budoucnosti: čistá a chytrá směs materiálů šetřících naše prostředí evokuje moderní sportovnost v každém detailu. Kůže v interiéru je vyčiněná v extraktu z olivových listů a za použití lehkých a recyklovatelných materiálů uvnitř vozu dokazuje, že odpovědnost není předzvěstí konce prémiových výrobků. Naopak spíše ukazuje, kde leží jejich budoucnost.
 

KAM DÁLE?

Zaujalo Vás nové BMW i8 nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře nebo na níže uvedených kontaktech. Popřípadě nás kontaktujte přímo v sekci kontakty.