OTEVŘENO! Vážení zakazníci, máme velkou radost, že se dnešním dnem opět otevřeli naše pobočky v Praze a Plzni. Stále platí dodržování legislativních nařízení a bezpečnostně hygienických opatření.

DOSTUPNOST NA X ZPŮSOBŮ.

BMW X1 sDrive18i již od 629 900 Kč nebo 8 900 Kč měsíčně.*

BMW X1 je tady, aby stanovilo nové standardy. A to nejen sportovnosti a designu, ale teď už i v dostupnosti. 

Jedinečná výbava jako bonus:

 • automatická převodovka
 • vyhřívané sedačky
 • parkovací asistent
 • elektrické víko kufru
 • 17” litá kola
 • zadní kamera

Nechte se oslnit jeho všestranností a praktičností, které v kombinaci s inovativními technologiemi zaručují maximální komfort na každém ujetém metru. 

Kontaktujte nás a vyberte si své vlastní BMW X1 od 629 900 Kč nebo od 8 900 Kč měsíčně bez DPH na operativní leasing. *

BMW X2 xDrive18i již od 649 900 Kč nebo od 8 999 Kč měsíčně.* 

BMW x2 je tady, aby stanovilo nové standardy. A to nejen sportovnosti a designu, ale teď už i v dostupnosti. 

Jedinečná výbava jako bonus:

 • automatická převodovka
 • vyhřívané sedačky
 • parkovací asistent
 • elektrické víko kufru
 • 17” litá kola
 • zadní kamera

Nechte se oslnit jeho všestranností a praktičností, které v kombinaci s inovativními technologiemi zaručují maximální komfort na každém ujetém metru. 

Kontaktujte nás a vyberte si své vlastní BMW X2 od 649 900 Kč nebo od 8 999 Kč měsíčně bez DPH na operativní leasing.*

Zaujala Vás tato nabídka dostupnosti na X způsobů? Neváhejte nás kontaktovat a my se s Vámi spojíme pro detailnější informace.

 
KAM DÁLE:

Nabídka BMW Invelt

*PODMÍNKY AKCE " DOSTUPNOST NA X ZPŮSOBŮ„

Obrázky vozidla jsou pouze ilustrační.

Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák .č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Veškerá data, údaje a vyobrazení jsou určeny pouze k informačnímu účelu a tyto informace nejsou nabídkou. Konkrétní nabídku vám poskytne autorizovaný dealer BMW. Nabídka je platná do 31.3.2021 a platí pouze u participujícich dealerů. Platnost akce je časově nebo množstevně omezena.  

BMW X1

Nabídka je platná do 31.3. 2021. Nabídka platí pouze u participujících dealerů BMW. Uvedené ceny jsou bez DPH. Nabídka neplatí pro motorizace s16d a xDrive25e. Kombinovaná spotřeba paliva pro BMW X1 sDrive18i je 5,5–5,8 l/100 km a kombinované emise CO2 125–134 g/km.

Operativní leasing: Tato nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na vůz BMW X1 sDrive18i za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určená pro plátce DPH. Nabídka platí na limitované množství vozů do 31. 3. 2021. Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne autorizovaný partner BMW v České republice.Součástí bonusové výbavy je automatická převodovka, vyhřívané sedačky, 17“ kola, automatické ovládání dveří zavazadlového prostoru a zadní kamera. 

BMW X2

Nabídka je platná do 31.3. 2021. Nabídka platí pouze u participujících dealerů BMW. Uvedené ceny jsou bez DPH. Nabídka neplatí pro motorizace s16d a xDrive25e. Kombinovaná spotřeba paliva pro BMW X2 xDrive18i je 5,5–5,8 l/100 km a kombinované emise CO2 125–133 g/km. 

Operativní leasing: Tato nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na vůz BMW X2 xDrive18i za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určená pro plátce DPH. Nabídka platí na limitované množství vozů do 31. 3. 2021. Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne autorizovaný partner BMW v České republice.Součástí bonusové výbavy je automatická převodovka, vyhřívané sedačky, 17“ kola, automatické ovládání dveří zavazadlového prostoru a zadní kamera. Veškeré ceny jsou pouze doporučené.