Elektrické MINI

Již za 8 999 Kč* měsíčně bez DPH

Připravili jsme pro Vás jednoznačně nejlákavější nabídku financování Vašeho vysněného vozu.

Elektrické MINI: 184 PS ( 135kW )

 • 0% akontace
 • na 60 měsíců
 • roční nájezd 10 000km
 • obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel

 

VÝBAVA MINI ELECTRIC

Ke standarní výbavě za cenu 8 999 Kč bez DPH* patří například automatická klimatizace, MINI Connected, nebo MINI Remote Services. Více informací o výbavě najdete zde:

 •   Paket Connected Navigation Plus
 •   Teleservices
 •   ConnectedDrive Services - přístup na Online portál a integrace aplikací
 •   Real Time Traffic Information (informace o hustotě provozu)
 •   Remote Services (dálkové ovládání vybraných funkcí vozu mobilem)
 •   Smartphone Integration
 •   Automatická převodovka
 •   Dešťový senzor a automatická aktivace světlometů při snížené viditelnosti
 •   Automatická klimatizace
 •   Systém pro automatické udržování rychlosti s brzdnou funkcí
 •   LED světlomety
 •   eDrive Services
 •   Rádio MINI Visual Boost
 •   MINI Connected příprava pro aplikace
 •   Multifunkční přístrojový panel
 •  další výbavu dle vlastního výběru v hodnotě 52 000Kč bez DPH

 

 

PODMANIVÉ. VZHLEDEM.

Dynamické linie a ostrý, čistý styl spojený s širokým rozchodech kol a krátkými převisy dodávají elektrickému MINI jeho "napružený" sportovní vzhled. Výrazné světlomety jsou působivě doplněny novými bočními ozdobami, které obsahují LED směrová světla a žluté logo S.

Výrazné detaily ve žluté barvě Energetic Yellow dodávají vašemu MINI na silnici ještě individuálnější vzhled. Pokud se chcete odlišit ještě víc, jsou připravené volitelné kliky dveří a další designové prvky v leskle černém provedení Piano Black.

Celkový styl uzavírá inovativní nabídka jedinečných kol z lehké slitiny s průměrem 16 nebo 17 palců.

 

MINI Electric BMW Invelt

 

JAK ELEKTROMOBILITA VYHOVUJE VAŠEMU JÍZDNÍMU STYLU.

Budoucnost je pestrá a elektrická. Ale pokud stále nejste přesvědčeni, zde je několik způsobů, jak se přizpůsobí vašim návykům a stylu jízdy. Přijměte elektrickou budoucnost.

Jakmile začnete s plně elektrickým MINI jezdit, užijete si nejen potěšení z jízdy, ale také jemné, ale rázné zrychlení a tichý nástup výkonu. Plně elektrické MINI pro vás otevírá zcela nové způsoby pro váš život. Koneckonců potřebné „palivo“ můžete „natankovat“ kdykoliv budete chtít, třeba doma.

 

MINI Electric BMW Invelt

 

MULTIFUNKČNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL.

Nový multifunkční přístrojový panel nahrazuje konvenční rychloměr. Byl speciálně navržen pro elektrické MINI a tvoří ho 5,0" barevný displej v elegantním provedení Black Panel. Poskytuje informace, jako jsou otáčky za minutu, rychlost, množství paliva, počet najetých kilometrů, teplota a navigační pokyny. Díky prémiovému interiéru je řízení stejně pohodlné jako elektrizující.

NOVÝ PŘEDNÍ NÁRAZNÍK

Elektrické MINI se vyznačuje odvážnějším a modernějším designem předního nárazníku. Vlevo a vpravo jsou integrované vzduchové clony, které výrazně zlepšují aerodynamiku a hrají významnou roli ve snižování spotřeby vašeho MINI. Moderní charakter dokresluje výrazná žlutá ozdobná lišta a logo MINI Electric. Vše úžasně umocňují ikonické minimalistické obroučky kolem předních světlometů.

KREATIVNÍ VYUŽITÍ PROSTORU.

Prostor je základ. Pokud sklopíte opěradla zadních sedadel dělených v poměru 60/40, získáte až 941 litrů prostoru, a tedy mnohem více místa pro vaše plány. Tím pádem si s sebou můžete vzít skoro všechno.

 

LED SVĚTLOMETY S ROZŠÍŘENÝMI FUNKCEMI

Kromě LED denního svícení a účinného a zároveň hospodárného LED osvětlení pro potkávací a dálková světla poskytují zdokonalené LED světlomety také adaptivní distribuci světelného kuželu. Zadní LED světla osvětlují zadní část tvarem evokujícím britskou vlajku. Samozřejmě také používají LED techniku.

Adaptivní distribuce světla zajišťuje lepší osvětlení do stran ve městě, na venkovských silnicích i při jízdě po dálnici. Světlomety obsahují i funkci automatického nastavení sklonu, která vyrovnává změny dosvitu způsobené změnou zatížení. Součástí standardní výbavy jsou LED přední světlomety a zadní světla bez rozšířených funkcí.

NOVÝ DESIGN BOČNÍCH OZDOB.

Na jedné straně stylové. Na druhé straně praktické. Neodolatelné, oku lahodící boční ozdoby s moderním designem propůjčují vašemu MINI další dávku individuality a zároveň komunikují za pomoci LED směrových světel. Kromě toho obsahují leskle černý nápis Cooper SE se žlutým logem S a decentní chromovou lištou.

NOVÝ ZADNÍ NÁRAZNÍK.

Nový vzhled zadního nárazníku zdůrazňuje větší šířku a při jízdě dodává vozu dynamičtější a rozkročenější postoj. Je ozdoben výrazným logem E ve žluté barvě Energetic Yellow, která přispívá ke svěžejšímu a futuristickému charakteru. Vyčnívá, ale pouze nenápadně, a je hrdou připomínkou vámi zvoleného druhu pohonu.

 

 

 

 

 

 

Kam dále?

Přejete si více informací o novém elektrickém MINI? Máte zájem vůz pořídit, ale chcete jej nejdříve vyzkoušet? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, nebo na níže uvedených kontaktech.

*Uvedené splátky operativního leasingu jsou kalkulovány za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 10 000 km/rok a obsahují povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určená pro plátce DPH. Nabídka platí na limitované množství vozů do 30. 9. 2021. 
Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne BMW invelt MINI v Praze | Plzni.