Porovnat  

Elektrické MINI

2. 12. 2021
obrázek

JIŽ OD 8 999 KČ MĚSÍČNĚ*. Nebo s EKO bonusem 150 000 Kč**.


Připravili jsme pro Vás jednoznačně nejlákavější nabídku financování Vašeho vysněného vozu.

Elektrické MINI: 184 PS ( 135kW )

 • 0% akontace
 • na 60 měsíců
 • roční nájezd 10 000km
 • obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel

 

VÝBAVA MINI ELECTRIC

Ke standarní výbavě za cenu 8 999 Kč bez DPH* patří například automatická klimatizace, MINI Connected, nebo MINI Remote Services. Více informací o výbavě najdete zde:

 •   Paket Connected Navigation Plus
 •   Teleservices
 •   ConnectedDrive Services - přístup na Online portál a integrace aplikací
 •   Real Time Traffic Information (informace o hustotě provozu)
 •   Remote Services (dálkové ovládání vybraných funkcí vozu mobilem)
 •   Smartphone Integration
 •   Automatická převodovka
 •   Dešťový senzor a automatická aktivace světlometů při snížené viditelnosti
 •   Automatická klimatizace
 •   Systém pro automatické udržování rychlosti s brzdnou funkcí
 •   LED světlomety
 •   eDrive Services
 •   Rádio MINI Visual Boost
 •   MINI Connected příprava pro aplikace
 •   Multifunkční přístrojový panel
 •  další výbavu dle vlastního výběru v hodnotě 52 000Kč bez DPH

VÝHODY

obrázek

MINI Electric

Líbí se Vám elektrické MINI s bohatou výbavou a výhodami elektro vozu? Napište nám a my se s Vámi spojíme pro více informací.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

KREATIVNÍ VYUŽITÍ PROSTORU.

4 sedadla

211 LITRŮ. Prostor je základ. Pokud sklopíte opěradla zadních sedadel dělených v poměru 60/40, získáte až 941 litrů prostoru, a tedy mnohem více místa pro vaše plány. Tím pádem si s sebou můžete vzít skoro všechno.

3 sedadla

539 LITRŮ. Prostor je základ. Pokud sklopíte opěradla zadních sedadel dělených v poměru 60/40, získáte až 941 litrů prostoru, a tedy mnohem více místa pro vaše plány. Tím pádem si s sebou můžete vzít skoro všechno.

2 sedadla

731 LITRŮ. Prostor je základ. Pokud sklopíte opěradla zadních sedadel dělených v poměru 60/40, získáte až 941 litrů prostoru, a tedy mnohem více místa pro vaše plány. Tím pádem si s sebou můžete vzít skoro všechno.

POHLED NA INTERIÉR.

obrázek

JAK ELEKTROMOBILITA VYHOVUJE VAŠEMU JÍZDNÍMU STYLU.

Budoucnost je pestrá a elektrická. Ale pokud stále nejste přesvědčeni, zde je několik způsobů, jak se přizpůsobí vašim návykům a stylu jízdy. Přijměte elektrickou budoucnost.

Jakmile začnete s plně elektrickým MINI jezdit, užijete si nejen potěšení z jízdy, ale také jemné, ale rázné zrychlení a tichý nástup výkonu. Plně elektrické MINI pro vás otevírá zcela nové způsoby pro váš život. Koneckonců potřebné „palivo“ můžete „natankovat“ kdykoliv budete chtít, třeba doma.

MINI ELECTRIC - MULTIFUNKČNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

MULTIFUNKČNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Nový multifunkční přístrojový panel nahrazuje konvenční rychloměr. Byl speciálně navržen pro elektrické MINI a tvoří ho 5,0" barevný displej v elegantním provedení Black Panel. Poskytuje informace, jako jsou otáčky za minutu, rychlost, množství paliva, počet najetých kilometrů, teplota a navigační pokyny. Díky prémiovému interiéru je řízení stejně pohodlné jako elektrizující.

MINI ELECTRIC - NOVÝ PŘEDNÍ NÁRAZNÍK

NOVÝ PŘEDNÍ NÁRAZNÍK

Elektrické MINI se vyznačuje odvážnějším a modernějším designem předního nárazníku. Vlevo a vpravo jsou integrované vzduchové klony, které výrazně zlepšují aerodynamiku a hrají roli ve snižování spotřeby vašeho MINI. Moderní charakter dokresluje výrazná žlutá ozdobná lišta a logo MINI Electric. Vše úžasně umocňují ikonické minimalistické obroučky kolem předních světlometů.

MINI ELECTRIC - LED SVĚTLOMETY S ROZŠÍŘENÝMI FUNKCEMI

LED SVĚTLOMETY S ROZŠÍŘENÝMI FUNKCEMI

Kromě LED denního svícení a účinného a zároveň ekonomického LED osvětlení pro potkávací a dálková světla poskytují zdokonalené LED světlomety také adaptivní distribuce světelného kužele. Zadní LED světla osvětlují zadní část tvaru evokujícího britskou vlajku. Samozřejmě také používají LED techniku.

Adaptivní distribuce světla zajišťuje lepší osvětlení do stran ve městě, na venkovských silnicích i při jízdě po dálnici. Světlomety obsahují i funkci automatického nastavení sklonu, která vyrovnává změny dosvitu způsobené změnou zatížení. Součástí standardní výbavy jsou LED přední světlomety a zadní světla bez rozšířených funkcí.

MINI ELECTRIC - NOVÝ DESIGN BOČNÍCH OZDOB

NOVÝ DESIGN BOČNÍCH OZDOB

Na jedné straně stylové. Na druhé straně praktické. Neodolatelné, oku lahodící boční ozdoby s moderním designem propůjčují vašemu MINI další dávku individuality a zároveň komunikují za pomoci LED směrových světel. Kromě toho obsahují lesklý černý nápis Cooper SE se žlutým logem S a decentní chromovou lištou.

MINI ELECTRIC - NOVÝ ZADNÍ NÁRAZNÍK

NOVÝ ZADNÍ NÁRAZNÍK

Nový vzhled zadního nárazníku vyžaduje větší šířku a při jízdě dodává vozu dynamičtější a rozkročenější postoj. Je ozdoben výrazným logem E ve žluté barvě Energetic Yellow, která dodává ke svému svěžejšímu a futuristickému charakteru. Vyčnívá, ale pouze nenápadně, a je hrdou připomínkou vámi zvoleného druhu pohonu.

PODMANIVÉ. VZHLEDEM.

Dynamické linie a ostrý, čistý styl spojený s širokým rozchodech kol a krátkými převisy dodávají elektrickému MINI jeho "napružený" sportovní vzhled. Výrazné světlomety jsou působivě doplněny novými bočními ozdobami, které obsahují LED směrová světla a žluté logo S.

Výrazné detaily ve žluté barvě Energetic Yellow dodávají vašemu MINI na silnici ještě individuálnější vzhled. Pokud se chcete odlišit ještě víc, jsou připravené volitelné kliky dveří a další designové prvky v leskle černém provedení Piano Black.

Celkový styl uzavírá inovativní nabídka jedinečných kol z lehké slitiny s průměrem 16 nebo 17 palců.

JIŽ OD 8 999,- KČ BEZ DPH MĚSÍČNĚ.*

Obrázky vozidla jsou pouze ilustrační. Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák .č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Veškerá data, údaje a vyobrazení jsou určeny pouze k informačnímu účelu a tyto informace nejsou nabídkou. Konkrétní nabídku vám poskytne autorizovaný dealer MINI. Nabídka je platná do 30.10.2021 a platí pouze u participujících dealerů. Platnost akce je časově nebo množstevně omezena. Prosím, vezměte na vědomí, že ne všechny kombinace a konfigurace musí být ve vašem regionu k dispozici. Pro kontrolu dostupnosti zkontrolujte konfigurátor.

*Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vozidlo MINI F56 BEV za podmínek 0% akontace, 60 měsíců, 10 000 km/rok a uvedené motorizace a výbavy. Splátka obsahuje pojištění - povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Splátka s DPH je 10 889 Kč měsíčně. Nabídka platí pro plátce DPH na limitované množství vozů s platností od 1.10.2021 do 31.12. 2021. Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. 

EKO BONUS 150.000 KČ.**

** Obrázky vozidla jsou pouze ilustrační. Nabídka platí pro hotovostní zákazníky. Cena vozu pro splnění podmínek EKO bonusu je od 749.600 vč. DPH. Nabídka platí do 30.10.2021, nebo do vyprodání zásob.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů