BMW Financial Services

NEJVÝHODNĚJŠÍ SAZBY

Kde jinde získat tu nejlepší možnou nabídku finančních služeb než u největšího partnera BMW v ČR a s produkty, vytvořenými výhradně pro BMW / MINI?

NABÍDKY VÁM NA MÍRU

Každou jednotlivou nabídku zpracováváme přesně dle Vámi zadaných parametrů. Rádi i v několika variantách - přesně dle Vašeho přání.

SNAZŠÍ TO BÝT NEMŮŽE

Celým procesem Vás provedeme krok za krokem a naši specialisté Vám do detailu vysvětlí každý Váš dotaz. Nestyďte se nás na cokoliv zeptat.

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Nikam jinam nemusíte. Vyberte si vůz a vše ostatní nechte na nás. Vše se odehrává pod jednou střechou.

PARTNER NA VAŠÍ STRANĚ

Nám a především nám, záleží na Vaší spokojenosti. Uděláme maximum pro to, abychom Vám nabídli nejlepší finanční produkt, který plně uspokojí Vaše požadavky.

Nabídka finančních služeb

Služby BMW Financial Services v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s.,
a UniCredit Fleet Management, s.r.o.

 

Nezávazná poptávka financování vozu

Pokud máte zájem o zpracování nabídky na financování vybraného vozidla zadejte své kontaktní údaje, případný dotaz a formulář odešlete. Nabídku financování v krátké době zpracujeme a budeme Vás kontaktovat.

Finanční služby

Nezávazná poptávka financování

1 Financování2 Kontakt

Souhlasím s tím, že mnou poskytnuté údaje mohou být použity k zasílání obchodních sdělení společnosti invelt a mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány touto společností jako správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona 480/2004 Sb. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoli bezplatně odvolán písemnou formou e-mailem na adrese recepce@invelt.com.

Prodej finančních služeb

  • Plzeň
  • Praha
Prodej finančních služeb
Klára Vnenková
257 117 512, 725 037 166
  • Praha
Asistentka prodeje OV
Veronika Švejdová
257 117 070, 720 982 861