THE NEW 5 SEDAN | NOVÉ BMW řady 5

Hlavní menu

GEAR & GARMENT 2022

GEAR & GARMENT 2022

1281 BMW invelt 17.10.2022 #MotorradLifestyle #BMWMotorrad #Motorradinvelt #GEAR&GARMENT
BMW MOTORRAD GEAR & GRAMNET 2022 BMW MOTORRAD GEAR & GRAMNET 2022

Potěšení z jízdy, které nezná hranic. To znamená hlad po dobrodružství. Ale také to znamená být připraven na všechno. 

S kolekcí BMW Motorrad RIDE jsi kompletně připraven vyrazit. Kdykoliv a za jakéhokoliv počasí. Za jakýmkoliv dobrodružstvím. 

Zažij svobodu na silnici. Nech se jí unést. Pociť pulz města. Známé a zároveň vzrušující a nové. Nezáleží na tom, kam tě zavede.  Díky tvé druhé kůži budeš v bezpečí. Pohodlí a ochrana se snoubí v jedno přímo před tvýma očima – je to perfektní jízda.

Prohlédni si aktuální nabídku nebo se za námi zastav na pobočce v BMW invelt Praha.


Kompletní kolekce BMW Motorrad Lifestyle     Akční nabídky BMW Motorrad invelt

GEAR & GRAMNET 2022

Líbí se Vám letošní kolekce z katalogu BMW Motorrad? Napište nám o co máte zájem a my se s Vámi spojíme. Neváhejte nás kontaktovat.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

VYBER SI STYLOVOU MOTORKU.

Vyber si stylovku z řady Heritage BMW R 18.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a  zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je  nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně  prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů