Porovnat  

JSME DOSTUPNĚJŠÍ NEŽ SI MYSLÍTE.

obrázek

Je vaše BMW připraveno na chladné období? Venku na vás čekají nové a vzrušující výzvy, protože ani deštivé a chladné počasí není důvodem k tomu, abyste zůstávali doma. Potřebujete jen správnou výbavu. Nabízíme kvalitní doplňky k tomu, abyste zůstali bezpečně na silnici a užili si každý okamžik vaší cesty, ať už vás zavede kamkoliv.

Dojedete dál. S BMW Originálním příslušenstvím, zimními koly a pneumatikami a servisem.

Zde je výběr z našich nabídek, mnoho dalších na vás čeká u BMW invelt Praha | Plzeň.


JSME DOSTUPNĚJŠÍ NEŽ SI MYSLÍTE - držáky

BMW držáky lyží a snowboardů.

Výsuvný nosič lyží a snowboardů bezpečně pojme až 5 párů lyží nebo 4 snowboardy. Nově řešený výsuvný mechanizmus výrazně usnadňuje nakládání. Lze jej kombinovat s jakýmkoliv BMW Střešním nosičem, pojme také lyžařské hůlky.

JSME DOSTUPNĚJŠÍ NEŽ SI MYSLÍTE - střešní box

BMW střešní box.

BMW Střešní box s objemem 320 l zajistí dostatek úložného prostoru pro většinu dobrodružství. Samotný box tvoří černá a šedá skořepina s kruhovými znaky BMW umístěnými na bocích. Snadné nakládání a vykládání umožní otevírání na obě strany a oboustranné trojité centrální zamykání. K dispozici také s objemem 420 a 520 l.

JSME DOSTUPNĚJŠÍ NEŽ SI MYSLÍTE - pneumatiky

BMW kompletní kola a pneumatiky

Pro řidiče, kteří chtějí nasadit nové pneumatiky a užívat si na podzim a zimu ideální přilnavost, jsme vytvořili speciální sezónní nabídky. Objevte naše osvědčené technologie a užijte si bezpečí.

JSME DOSTUPNĚJŠÍ NEŽ SI MYSLÍTE - oblečení

BMW lifestyle

Oblečení BMW Lifestyle, MINI Lifestyle tvoří základní šatník pro silné fanoušky koncernu BMW. Můžete vybírat mezi jednotlivými kategoriemi nebo celými kolekcemi napříč spektrem všech značek. Nezapomněli jsem ani na doplňky od obuvi po pouzdra na mobilní telefony.


Připravte se na zimu s BMW invelt Praha | Plzeň.


obrázek

NAŠE BMW ZIMNÍ KONTROLA.

Někdy je potřeba se na svět podívat jiným pohledem, abyste si utřídili ten svůj. Zajistíme, aby vaše BMW bylo ideálním společníkem i pro chladnější období roku. V rámci BMW zimní prohlídky naši specialisté provedou více než 25 vizuálních a funkčních kontrol, které zahrnují:

 • brzdy
 • baterii
 • tlumiče
 • světlomety
 • tlak v pneumatikách
 • hloubku dezénu
 • stěrače
 • ostřikovače
 • hladinu chladicí kapaliny
 • hladinu motorového oleje a mnoho dalšího

Výsledky pak zdokumentují v podrobném protokolu.

obrázek

BMW SERVIS KOL A PNEUMATIK.

Pořiďte si ty správné pneumatiky pro svou příští cestu. Naši BMW servisní specialisté vám vymění vaše stávající kola nebo vám pomohou najít vhodnou sadu zimních kol a pneumatik.

Naše služby:

 • Kontrola hloubky dezénu vašich zimních pneumatik.
 • Kontrola stavu vašich brzd.
 • Umytí vašich zimních kol.
 • Vyvážení vašich zimních kol.
 • Uskladnění vašich letních kol.

JSME DOSTUPNĚJŠÍ NEŽ SI MYSLÍTE.

Je vaše BMW připraveno na chladné období? Zaujala Vás speciální nabídka? Neváhejte nás kontaktovat.

S čím Vám můžeme pomoci? *

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací


Tipy na vozy BMW od BMW invelt Praha | Plzeň

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
Nabídka je platní do 31.12.2021 nebo do vyprodání zásob.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů