K MINI MACBOOK ZDARMA.

Exkluzivní nabídka, která Vám splní tajná přání. K vybraným skladovým vozům MINI nyní dostanete MacBook Pro 13'', nebo MacBook Air 13'' a to ZCELA ZDARMA.

 

Vyberte si jeden ze skladových vozů MINI Clubman, získejte k němu MacBook Pro 13'' a objevte v sobě tu pravou tvořivost. Praktický pětimístný automobil, kombinující charakteristickou zábavu za volantem MINI s vysokou úrovní praktičnosti pro každý den i na dlouhé cesty. Díky pěti sedadlům a šesti dveřím vám MINI Clubman umožní naložit na cestu opravdu hodně.

Nový MacBook Pro se chlubí strhujícím 13palcovým Retina displejem, superrychlým procesorem, grafikou další generace a největší kapacitou baterie ze všech MacBooků. 

Pro milovníky extravagance a stylu jsme si přichystali exkluzivní nabídku. K dokonalému modelu MINI Pure Burgundy od nás obdržíte MacBook Air 13'' a zažijete lehkost v plné síle. Nový MacBook Air 13'' je ještě tenčí a ještě lehčí. Jeho plášť je vyrobený ze stoprocentně recyklovaného hliníku, což z něj dělá vůbec nejekologičtější Mac.

Kam dále?