MINI se zvýhodněním 60 000 - 80 000 Kč | Vyberte si MINI lásku.

Hlavní menu

Kalendář akcí BMW invelt pro rok 2023

Kalendář akcí BMW invelt pro rok 2023

308 BMW invelt 14.3.2022 #BMWinvelt #EVENTYinvelt #KALENDARAKCI
Kalendář akcí BMW invelt pro rok 2023 Kalendář akcí BMW invelt pro rok 2023

MINI v limitované edici CAMDEN nyní od 5 999,-Kč včetně DPH měsíčně*


Z BMW invelt Praha | Plzeň Vám přivážíme speciální limitovanou edici pro MINI 3DVEŘOVÉ, MINI 5DVEŘOVÉ a MINI CABRIO inspirovanou hudbou, uměním a nespoutaným životním stylem - CAMDEN EDITION. 

Nová limitovaná edice MINI CAMDEN je inspirovaná rodištěm legend a pulzujícím srdcem severního Londýna. Je zosobněním esence každého, kdo má svůj vlastní styl a mysl. MINI miluje tajemnou přitažlivost neobjevených talentů, kteří si jdou za svými sny a umí se přitom pořádně bavit. Následujte rytmus svého života a nechte se unést nespoutanou jízdou v záři reflektorů.

Poznejte CAMDEN.

Kalendář akcí BMW invelt pro rok 2023 Kalendář akcí BMW invelt pro rok 2023


Paket CAMDEN obsahuje:

Paket Comfort

Paket Classic

Connected Media

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce

Navíc je součástí paketu Apple Carplay. CAMDEN je jediný model MINI kde tato možnost existuje, pokud máte iPhone, můžete využívat navigaci přes Apple (Waze, Apple maps, Google).


Kalendář akcí BMW invelt pro rok 2023


Modelové příklady specifikace vozů.

Kalendář akcí BMW invelt pro rok 2023 Kalendář akcí BMW invelt pro rok 2023

MINI CAMDEN EDITION

Líbí se Vám nová edice MINI CAMDEN s bohatou výbavou a novým vzhledem ? Napište nám a my se s Vámi spojíme pro více informací.

Možnosti financování

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

Kalendář akcí BMW invelt pro rok 2023 Kalendář akcí BMW invelt pro rok 2023

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
Kalendář akcí BMW invelt pro rok 2023 Kalendář akcí BMW invelt pro rok 2023

JIŽ OD 5 999,- KČ VČETNĚ DPH MĚSÍČNĚ.*

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model MINI Cooper 3dveřové s pořizovací cenou 670 752 Kč vč. DPH. Uvedená splátka úvěru Select s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 60 měsíců a roční nájezd 10 000 km, základní pořizovací cena vozu 578 500 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 255 000 Kč, poslední navýšená splátka činí 197 476 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určena pro podnikatele - plátce DPH. Tato nabídka edice Camden se vztahuje pouze na motorizace Cooper/Cooper S a modelovou řadu 3dveřové, 5dveřové a Cabrio. Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2022. Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne BMW / MINI invelt Praha a Plzeň. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba paliva (kombinovaná): 7,1 - 4,9 l/100 km, Emise CO2 (kombinované): 163 - 111 g/km.

MINI CAMDEN EDITION S ÚROKEM 0% P.A.*

*Tato příkladová kalkulace Úvěru byla vytvořena pro model MINI Cooper 3dveřové s pořizovací cenou 670 752 Kč vč. DPH. Splátka s DPH je 13 780 Kč. Nabídka platí pro podnikatele – plátce DPH. Uvedená splátka má charakter předběžné a orientační kalkulace pro délku úvěru 36 měsíců a akontací (část kupní ceny hrazena klientem) ve výši 222 222 Kč. Tato nabídka edice Camden se vztahuje pouze na motorizace Cooper, Cooper S a modelovou řadu 3dveřové, 5dveřové a Cabrio. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW / MINI Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2022. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba paliva (kombinovaná): 7,1 - 4,9 l/100 km, Emise CO2 (kombinované): 163 - 111 g/km.

MINI CAMDEN EDITION JIŽ OD 7 925 KČ BEZ DPH MĚSÍČNĚ*

*Tato splátka operativního leasingu je kalkulována za podmínek 0% akontace, 60 měsíců, 10 000 km/rok a obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model MINI Cooper 3dveřové s pořizovací cenou 670 752 Kč vč. DPH. Splátka s DPH je 9 589 Kč. Nabídka platí pro podnikatele – plátce DPH. Uvedená splátka má charakter předběžné a orientační kalkulace. Tato nabídka edice Camden se vztahuje pouze na motorizace Cooper a Cooper S a modelovou řadu 3dveřové, 5dveřové a Cabrio. Detaily konfigurace a ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne BMW / MINI Praha a Plzeň. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2022. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba paliva (kombinovaná): 7,1 - 4,9 l/100 km, Emise CO2 (kombinované): 163 - 111 g/km.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů