Kariéra

Společnost Invelt aktuálně působí v Praze a Plzni a práci poskytuje 150 zaměstnancům. Na trhu působí déle než 25 let a během této doby pouze upevňovala svoji pozici jako předního českého prodejce vozidel prémiového segmentu. V roce 2009 se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu s vozy BMW a MINI v České republice. Značku ALPINA  zastupuje společnost BMW Invelt v České republice exkluzivně.

Jsme společností zaměřenou na dynamický růst, efektivitu práce a osobní přístup ke klientům. Od našich zaměstnanců očekáváme loajalitu, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, přátelské vystupování a ochotu pracovat nad rámec standardních povinností.

Volné pozice

Administrativa
Prodej
Servis
Ostatní

AUTOTRONIK/AUTOMECHANIK

Vaší vášní jsou vozy a rád je opravujete? Tak hledáme právě Vás!

NABÍZÍME:

  • 5 týdnů volna
  • mzda 40 - 55 tisíc
  • náborový příspěvek 60 tisíc Kč
  • Příspěvek  na penzijní/životní pojištění
  • Příspěvek na MultiSport kartu
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost získat nové zkušenosti v oboru, který Vás zajímá
  • Zaměstnání v přátelském prostředí
  • Společné akce s kolegy na firemním víkendu nebo na vánočním večírku

HLEDÁME:

  • Nadšeného a spolehlivého mechanika, který umí odvést kvalitní práci
  • Zaměstnance, který sleduje novinky v automotive a zajímá se o vozy BMW
  • Samozřejmostí je vyučení v oboru a vlastnit řidičský průkaz typu B

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

  • Místo výkonu práce: Plzeň
  • Nástup: Ihned

Váš životopis nám pošlete prostřednictvím e-mailové zprávy na adresu kariera@invelt.com nebo využijte kontaktního formuláře ve spodní části stránky.

MISTR dílny PLZEŇ

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vedení servisního týmu, zadávání práce jednotivým pracovníkům, koordinace práce napříč servisním oddělením
  • Poskytování technické podpory mechanikům v rámci procesu diagnostiky nebo komplikovaných oprav
  • Zajištění dodržování BMW pracovních postupů a kvality práce
  • Důsledná kontrola úklidu celé dílny
  • Kontrola bezpečnosti práce

HLEDÁME ZAMĚSTNANCE, KTERÝ:

  • Má prokazatelné zkušenosti a znalosti
  • Má zodpovědný a pečlivý přístup k odvádění práce
  • Má trestní a finanční bezúhonost
  • Umí řidit lidi se schopností zachovat dobrou atmosféru
  • Motivuje své podřízené ke skvělým výkonům
  • Umí plánovat, organizovat s systematicky přistupuje k úkolům

NABÍZÍME:

  • Nově vybudované prostory
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění
  • Pravidelné vzdělávání v oboru

  • Nástup: dle doody

PRODEJCE NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ PLZEŇ

Co se tak v pondělí těšit do práce, byla by to příjemná změna? Zažít skělý pocit, když přijdeš ráno ke svému stolu a vše voní novotou, protože pracuješ v nově vybudovaném showroomu.

Pro naše nové prostory v Plzni hledáme vhodného kolegu na pozici PRODEJCE NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ BMW.

CO TĚ ČEKÁ:

  • Prodej nových a ojetých vozů BMW, Alpina a MINI
  • Budeš aktivně hledat nové zákazníky a se stávajícími udržovat vztahy
  • Čeká Tě i papírování, a to tvorba nabídky, faktury, reporty,...
  • Zkušební jízdy se zákazníkem
  • Denně komunikovat s klienty

JSI ČLOVĚK, KTERÉHO HLEDÁME?

  • Jsi zapálený obchodník se zdravou dávkou soutěživosti?
  • Umíš s lidmi navázat dobré vztahy?
  • Baví Tě komunikace s lidmi?
  • Umíš naslouchat, vysvětlovat, ale zároveň i přesvědčit jasnými a srozumitelnými argumenty?
  • Máte touhu se stále vzdělávat a učit?
  • S moderními technologiemi jsi jedna ruka?

NAŠE OČEKÁVÁNÍ:

  • Motorismus je Tvoje hobby
  • Schopnost se domluvit, vstřícnost
  • Pečlivost a samostatnost Ti není cizí
  • Lidé se na Tebe mohou spolehnout
  • Samozřejmostí je vlastnit řidičský průkaz typu B
  • Znalost cizích jazyků vítána

NABÍZÍME:

  • Základní mzdu 25.000,- Kč a odměny až do výše 70.000,- Kč
  • Práci v nově vybudovaném showroomu
  • Židli a stůl mezi luxusními vozy
  • Za výborné výsledky se můžete těšit na služební vozidlo
  • Vytvářet svou vlastní budoucnost v perspektivní firmě
  • Možnost být součástí stabilní a české firmy
  • Příležitost zažít skvělý pocit, když se věci daří

  • Nástup: dle dohody

MYČ VOZŮ

Myc vozů

  • ruční mytí prémiových vozů

POŽADUJEME:

  • řidičský průkaz skupiny B
  • zodpovědný a pečlivý přístup
  • trestní bezúhonnost
  • časovou flexibilitu

NABÍZÍME:

  • Stabilní práci na HPP
  • Plat 25 000 Kč + odměny

  • Místo výkonu práce: Praha

PRACOVNÍK KONTAKTNÍHO CENTRA

CO TĚ ČEKÁ:

  • Budeš nepostradatelným členem týmu napříč společností
  • Tvůj denní chléb bude zjišťování spokojenosti zakázníků, kteří u nás byli na servise nebo prodeji
  • Obvoláš zákazníky, kteří zaslali poptávku ohledně koupě vozu a servisních služeb
  • Budeš krýt záda naší recepci, pokud budou mít linku obsazenou, další příchozí hovor se přepojí k tobě
  • Vše, co za celý den vyřídíš, domluvíš a zajistíš, napíšeš do klienstké databáze (CRM systém)
  • Při kontaktování našich zákazníků Ti bude pomohát call script, dle kterého nabídneš zkušební jízdu, produkty a služby

  • Máš praxi v aktivním telefonickém prodeji a péči o zákazníky
  • Víš, co znamená pracovat v CRM systému
  • Máš přirozený komunnikační talent
  • Jsi člověk, který rád pomáhá
  • Zodpovědnost a pečlivost je Tvoje silná stránka

A ZA ODMĚNU:

  • Fixní plat
  • Příspěvek na jídlo (máme vlastní kantýnu)
  • Židli a stůl v moderním prostředí v klidné části firmy
  • Získání nových zkušeností ve stabilní a české společnosti
  • Společné akce s kolegy

Odeslání životopisu

Prosím nahrajte životopis ve formátu .pdf
Soubory musí být menší než 2 MB.
Povolené typy souborů: txt pdf doc docx odt.