OD 20.4.2020 JSOU POBOČKY BMW INVELT PRAHA | PLZEŇ V PLNÉM PROVOZU. OTEVÍRACÍ DOBA: PRAHA PO-PÁ: 07:00 - 19:00, PLZEŇ PO-PÁ: 08:00 - 18:00. VÍKENDY ZAVŘENO

Kariéra

Společnost Invelt aktuálně působí v Praze a Plzni a práci poskytuje více než 170 zaměstnancům. Na trhu působí déle než 25 let a během této doby pouze upevňovala svoji pozici jako předního českého prodejce vozidel prémiového segmentu. V roce 2009 se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu s vozy BMW a MINI v České republice. Značku ALPINA  zastupuje společnost BMW Invelt v České republice exkluzivně.

Jsme společností zaměřenou na dynamický růst, efektivitu práce a osobní přístup ke klientům. Od našich zaměstnanců očekáváme loajalitu, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, pečlivost, přátelské vystupování a ochotu pracovat nad rámec standardních povinností.

Volné pozice

Administrativa
Prodej
Servis
Ostatní

AUTOMECHANIK

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Opravy a údržba osobních motorových vozidel

  • Dodržení standardů výrobce

  • Pravidelný předepsaný servis vozů

  • Přezouvání pneu, měření geometrie

POŽADUJEME:

  • vyučení v oboru

  • minimální praxe 2 roky v oboru - výhodou

  • prokazatelné zkušenosti a znalosti

  • zodpovědný a pečlivý přístup k odváděné práci

  • trestní a finanční bezúhonnost

HLEDÁME ZAMĚSTNANCE, KTERÝ

  • ve svém oboru odvádí kvalitní práci

  • je nadšenec do aut a má rád vůni oleje

  • je spolehlivý a samostatný

  • podporuje dobrou atmosféru na pracovišti

  • chce být součástí úspěšného týmu

NABÍZÍME:

  • 5 týdnů volna
  • Příspěvek  na penzijní/životní pojištění
  • Příspěvek na MultiSport kartu
  • Příspěvek na stravování
  • Pravidelné vzdělávání v oboru – servisní školení

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:

  • Místo výkonu práce: Praha
  • Nástup: IHNED

SPECIALISTA FINANCOVÁNÍ a POJIŠTĚNÍ NOVÝCH/OJETÝCH VOZŮ

CO VÁS ČEKÁ:

  • Návrhy optimálního způsobu financování vozů
  • Sjednávání leasingových, úvěrových a pojistných smluv
  • Telefonická komunikace s klienty
  • Administrativní podpora prodejního týmu
  • Tvorba a evidence dokladů + jejich formální kontrola, reporting
  • Podpora Sales manažera
  • Zpracování reportů
  • Práce v CRM programu

NABÍZÍME:

  • Na odpočinek si budete moc vybrat 5 týdnů volna
  • Mzda 25 - 40 tisíc korun
  • Penzijní/životní připojištění

POŽADUJEME:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenost s obchodní činností
  • Přehled v oblasti finančních produktů (leasing, úvěry, pojištění) - výhodou
  • Výborné komunikační a prodejní dovednosti
  • Znalost AJ
  • Spolehlivost a ochotu pomáhat
  • Dobrou uživatelskou znalost PC
  • Shopnost samostatné a odpovědné  práce

  • Nástup: Ihned

Odeslání životopisu

Prosím nahrajte životopis ve formátu .pdf
Soubory musí být menší než 2 MB.
Povolené typy souborů: txt pdf doc docx odt.