Od 1.3.2021 servisní služby zůstávají v provozu a jsme připraveni Vás obsloužit s dodržením všech legislativních nařízení a bezpečnostně hygienických opatření. Více informací

DOSTUPNOST NA X ZPŮSOBŮ.

Limitovaná edice  BMW X1 a BMW X2  za ceny, které jinde nenajdete...

ZDARMA obdržíte skvělou výbavu, která obsahuje např. automatickou převodovku, vyhřívané sedačky, parkovacího asistenta, automatické ovládání dveří zavazadlového prostoru, 17” lité kola nebo zadní kameru.

Konkrétní nabídku výbavy a specifikaci limitované edice zobrazíte kliknutím na obrázek vybraného modelu. Pro více informací o dostupnosti, nabídku financování vozidla nebo možnost testovací jízdy kontaktujte naše prodejní týmy v Praze a Plzni.

 

BMW X1 od 629 900 Kč* nebo 8 900 Kč** měsíčně. 

*Nabídka je platná do 31.3. 2021. Uvedené ceny jsou bez DPH. ** Nabídka operativního leasingu je kalkulovaná za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, nájezd 15 000 km/rok; obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určená pro plátce DPH. Nabídka platí na limitované množství vozů do 31.3. 2021. 

BMW X2 od 649 900 Kč* nebo 8 999 Kč** měsíčně.

Zaujala Vás nabídka limitované edice vozů BMW nebo si přejete více informací? Vyplňte formulář a my Vás budeme v krátké době kontaktovat s podrobnostmi.

Pro více informací o dostupnosti vybrané modelové řady, možnostech zkušebních jízd nebo nezávazné nabídce finančních služeb Vám na míru, kontaktujte náš prodejní tým v Praze a Plzni nebo vyplňte kontaktní formulář a my se Vám v krátké době ozveme.