Motorkáři | Ušetři na pojistce až 75%.
Porovnat  
Porovnat  

M PERFORMANCE PARTS PRO BMW M3 SEDAN A BMW M4 COUPÉ.

559 BMW invelt 6. 9. 2021
obrázek

Mimořádně kvalitní příslušenství bylo vyvinuto v přímé spolupráci s BMW M GmbH s využitím zkušeností získaných na závodních tratích celého světa a aplikací rozsáhlého know-how jeho specialistů na závodní program. Komponenty, které byly speciálně přizpůsobené vlastnostem nového BMW M3 Sedan a nového BMW M4 Coupé, dále zvýrazňují jejich extrémně sportovní vzhled. Kromě toho platí, že většina dílů má také funkční přínos, a to zejména ve snížení hmotnosti a zlepšení aerodynamiky, což jsou vlastnosti dále zlepšující excelentní dynamické schopnosti obou těchto vysokovýkonných modelů. 

obrázek

Karbon jako hi-tech materiál dále přiostří vzhled.

 • Splitter, lišty a další aerodynamické plošky. Karbonové M Performance doplňky v přední části vytvářejí mimořádně působivý vzhled .
 • Při pohledu z boku zaujmou karbonové M Performance ozdobné prvky na bočních vzduchových průduších a také karbonové M Performance nástavce prahů, které automobil opticky prodlužují.
 • M Performance odtrhové plošky na spodní hraně zadního nárazníku a výrazný karbonový M Performance zadní spoiler na víku zavazadlového prostoru jsou tečkou za dokonale sportovním vzhledem.
 • Zadní difuzor kombinovaný s titanovým výfukovým systémem a modulem titanových koncovek výfuku s keramickým povrchem v matně černém provedení je skutečným vrcholem karbonových M Performance dílů.
 • Fóliemi M Performance Motorsport lze dále přizpůsobit vysokovýkonné modely vlastnímu vkusu . Sada samolepicích fólií pro každou stranu vozu má na míru navržený tvar a zaujme trojicí typických BMW M barev: modrou, červenou a fialovou.
obrázek

Interiér: Karbon a Alcantara přinášejí ducha motorsportu.

 • M Performance kryty prahů s karbonovými vsadkami a barevným nápisem M Performance.
 • S nimi dokonale ladí M Performance přední a zadní koberce, jež se vyznačují nápisem M Performance, vlajkou s M barvami a lemy se vzhledem kůže doplněnými dekorativním kontrastním prošíváním.
 • Karbonové obložení přispívá k propojení exteriéru a interiéru nových vysokovýkonných modelů .
 • Alcantarové opěrky pro kolena na středové konzole představují další součást nabídky příslušenství pro interiér.
 • M Performance Pro volant využívá materiálu Alcantara, který je nejen pro svoji přilnavost velmi využívaný i ve světě automobilových závodů. Dalším prvkem odvozeným z motorsportu je modrý středicí proužek na 12 hodinách, stejně jako ručně provedené obšití stehem M s typickými M barvami.
 • BMW LED dveřní projektor upoutá pohled při každém nastupování a vystupování. Po otevření dveří se na zem vedle vozu promítne logo BMW M nebo jiný M Performance motiv. 
obrázek
obrázek

Podvozek, kola a zvuk ještě blíže motorsportu.

 • Podvozek tvořený integrovanými pružicími a tlumicími jednotkami (coilover) umožňuje snížit světlou výšku v rozmezí 5 až 20 mm, kromě zlepšené dynamiky ale snížení podvozku přináší také ještě sportovnější vzhled.
 • Titanový tlumič výfuku. Lehký výfukový systém s aktivní klapkou byl speciálně vyvinut pro M modely, váží o přibližně 5 kilogramů méně než standardní komponent. Mimořádně emotivní zvuk, který je podobný tomu, jaký je slyšet v automobilových závodech, byl naladěn na míru jednotlivým jízdním režimům. Čtveřice titanových, keramikou potažených koncovek výfuku zajišťuje nezaměnitelně výrazný vzhled.
 • Kovaná kola s kombinovanými pneumatikami a průměrem až 21 palců. Jejich unikátní a nepřehlédnutelný design se vyznačuje mimořádně vysokou pevností, nízkou hmotností a současně omezeným odporem vzduchu ve vysokých rychlostech. Specialitou nabídky kol pro letní období jsou kovaná kola BMW M Performance Cross-spoke 1000M v matně zlaté barvě Gold Bronze nebo matně černé barvě Jet Black a s nápisy M Performance. Tato kola jsou k dispozici výhradně v rámci programu M Performance Parts v rozměrech 20 palců pro přední a 21 palců pro zadní nápravu.
 • Sportovní brzdové destičky zajistí kratší brzdné dráhy, lepší zpětnou vazbu a zlepšenou odolnost vůči vysokým teplotám.
obrázek
obrázek

Další M Performance příslušenství:

Při odemykání a zamykání vozu si řidič může přístup M Performance připomenout vizuálně i hapticky kvalitním alcantarovým obalem na klíček doplněným karbonovou vsadkou. Klíčenka je pevně spojena s klíčkem šestihranným šroubem ve světle modré barvě M Light Blue, který umožní klíč jednoduše otočením schovat do klíčenky, kde je účinně chráněn před poškrábáním.


M Performance plachta pro vnitřní použití ochrání vůz před ušpiněním a poškrábáním v době, kdy je zaparkován v garáži. Plachta dodávaná v praktické tašce je vyrobena z elastického a prodyšného polyesteru s měkkou podšívkou a lze ji prát v pračce. Plachta má tvar vyrobený přímo na míru karoserie a vyznačuje se různými designovými prvky daného vozu, jako je například dvojitá maska chladiče ve tvaru ledvinek, ale také barevným logem M a nápisy M Performance.  
Součástí nabídky M Performance Parts je také kompletní sada zimních 19“ kol Double-spoke 829M vhodných pro použití sněhových řetězů. Pro uložení a pohodlné převážení sad kol doporučujeme použít M Performance obaly na kola.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů