MINI 3dvéřové.

JIŽ ZA 7 199,- Kč měsíčně bez DPH.

Připravili jsme pro Vás jednoznačně nejlákavější nabídku financování Vašeho vysněného vozu.

MINI Cooper 3dvéřové 100 kW/136k s automatickou převodovkou v ceně vozu za podmínek:

  • 0% akontace
  • na 48 měsíců
  • roční nájezd 10 000 km.
  • obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel

* Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vůz MINI Cooper 3dveřové 100 kW/136k s automatickou převodovkou zdarma za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 10 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel. Služby MINI FINANCIAL SERVICES v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s., a UniCredit Fleet Management, s.r.o., nabídka platí do 31. 3. 2020.

 

3dvéřové MINI spojuje kultovní design s moderními prvky 21.století.

 

MINI CONNECTED.
To dokáže jen MINI.
 

MINI není pouze auto. Je to MINI. Také proto je nové MINI napěchováno prvky, které u jiných automobilů nenajdete. Funkce Driving Excitement je nejjednodušším způsobem, jak zvýšit zábavu za volantem, i když se jedete jen tak projet. Tak například Excitement Analyser vyhodnocuje, jakým způsobem řidič akceleruje a zatáčí, a jak řadí a brzdí. MINIMALISM Analyser nahrává jízdní údaje, které řidičům pomohou ekologicky zefektivnit styl jejich jízdy, a to způsobem, který je pořád zábavný, stejně jako šetrný k naší planetě. Zatímco je analyzér v pozadí, řidič a jeho styl řízení udává tón funkci Dynamic Music, kde se nachází 13 skladeb, exkluzivně složených pro MINI. Funkce Mission Control umožňuje řidičům MINI komunikovat přímo s jejich vozem. MINI je informuje o venkovní teplotě nebo je přátelsky upozorní na nezapnuté bezpečnostní pásy. Vaše MINI má konečně charakter a osobnost, o které jste vždy věděli, že existuje.

 

Bezpečnost. Chytrý přístup k jízdě.

MINI je napěchováno nejlepšími bezpečnostními technologiemi, které si lze za peníze koupit. Od aktivních bezpečnostních systémů, které znatelně snižují riziko, že se něco pokazí, až po pasivní systémy, u kterých doufáme, že je nikdy nebudete potřebovat. Nicméně je skvělé je mít ve chvíli, kdy jsou zapotřebí.

Každému z nás se občas hodí nějaká ta pomoc. MINI nabízí širokou nabídku asistenčních systémů, které Vám podají pomocnou ruku ještě dříve, než zjistíte, že vůbec nějakou potřebujete. Systém City Collision Mitigation předchází nehodám v rychlostech nižších než 60 km/h. Vestavěnou kamerou monitoruje dopravní situaci před Vámi a vydá varovný signál, případně aktivuje brzdy ve chvíli, kdy se situace vyhrotí. Ve vyšších rychlostech přebírá vedení systém Forward Collision Warning. Přednatlakuje brzdy pro okamžitý nástup, čímž zkracuje brzdnou dráhu. Abyste se neprovinili proti vyhlášce o provozu na pozemních komunikacích, systémy Speed Limit Info a Traffic Sign Memory rozpoznávají dopravní značky a dají Vám vědět v okamžiku, kdy překročíte povolenou rychlost. Koneckonců, řídit MINI je o porušování konvencí, nikoliv zákonů.

 

Parkovací asistent.

Parkovací asistent činí z parkování procházku růžovým sadem. Změří parkovací místo a zjistí, zda se tam vůz vejde. Pokud je odpovědí ano, pak se v klidu opřete s lišáckým úsměvem na tváři a nechte své MINI zaparkovat za Vás.

 

Systém aktivní ochrany chodců.

Staráme se o bezpečí kolemjdoucích stejnou měrou, jako se staráme o to Vaše. Systém aktivní chrany chodců nadzvedne kapotu a zvětší deformační zónu v případě, že se srazíte s chodcem. Aktivně se tak snižuje přímá síla nárazu. Optické vlákno v nárazníku zaznamená náraz a propracovaný systém spouštěcích čidel umístěných v úchytech kapoty provede ve zlomku sekundy příslušnou akci.

 

Video adaptivní tempomat.

Se zcela novým dynamickým adaptivním tempomatem můžete nechat nohy odpočívat a jet s davem, dokonce i ve chvíli, kdy je hustá doprava nebo jedete z kopce. Kamera snímá vozidlo jedoucí před Vámi až do vzdálenosti 120 metrů. Umí dokonce rozpoznat statické objekty a chodce. Systém automaticky přizpůsobí rychlost provozu před Vámi. Kontrolu nad vozem můžete kdykoliv převzít sešlápnutím brzdy nebo plynového pedálu.

 

Airbagy.

V případě nehody se MINI během mžiku promění v polstrovanou bezpečnostní schránku. Pšílušné airbagy se nafouknou na základě směru nárazu. Celkem jich vpředu a vzadu napočítáme šest. Proti nárazu z boku a také jako ochrana před létajícími kusy skla slouží v MINI boční hlavové airbagy. Kolenní airbag bleskurychle  vystaví hráz mezi Vašimi koleny a palubní deskou. V neposlední řadě tu jsou předpínače bezpečnostních pásů, které Vás pevně přikurtují k sedačce a udrží Vás i Vaše spolujezdce v bezpečné vzdálenosti od palubní desky.
 

 

KAM DÁLE?
 

Přejete si více informací o novém 3dvéřovém MINI? Máte zájem vůz pořídit, ale chcete jej nejdříve vyzkoušet? Chcete eliminovat čekání v případě zahlcení výrobních kapacit? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře, nebo na níže uvedených kontaktech.