OD 20.4.2020 JSOU POBOČKY BMW INVELT PRAHA | PLZEŇ V PLNÉM PROVOZU. OTEVÍRACÍ DOBA: PRAHA PO-PÁ: 07:00 - 19:00, PLZEŇ PO-PÁ: 08:00 - 18:00. VÍKENDY ZAVŘENO

MINI 5dvéřové.

JIŽ ZA 6 999 KČ MĚSÍČNĚ.

MINI Cooper 5dvéřové 100 kW/136k s automatickou převodovkou v ceně vozu za podmínek:

  • 0% akontace
  • na 48 měsíců
  • roční nájezd 10 000 km.
  • obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel

* Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vůz MINI Cooper 5dveřové 100 kW/136k s automatickou převodovkou zdarma za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 10 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel. Služby MINI FINANCIAL SERVICES v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s., a UniCredit Fleet Management, s.r.o., nabídka platí do 31. 3. 2020.

 

 

Nové 5dvéřové MINI v sobě spojuje styl MINI se snadným přístupem a větším prostorem pro nohy, takže se do něj pohodlně vejdete nejen vy, ale i všechna vaše zavazadla.
 

 

MOTOKÁRA SE VŠÍM VŠUDY.

5dvéřové MINI je jako motokára pro běžný provoz. Krátké převisy a nízké těžiště v kombinaci s širokým rozchodem kol a tuhým podvozkem z něj činí to nejzábavnější 5dvéřové auto, jaké dnes na silnicích potkáte. Víceprvkové zavěšení zadních kol a tlumiče oddělené od karoserie vám zajistí pohodlí jako v limuzíně, aniž byste se museli vzdát potěšení z klasického MINI. Mohli byste si snad přát víc?
 

ONLINE I NA CESTĚ.

Díky MINI Connected XL Journey Mate je nalezení té správné cesty hračka. A totéž platí pro hledání parkovacího místa, příští čerpací stanice nebo i vašeho MINI, kdybyste náhodou zapomněli, kde jste ho nechali. S přístupem k více než 70 000 internetovým radiostanicím, informacím o dopravě a počasí v reálném čase a také k vaší sociální síti stěží najdete důvod, proč z vozu vystupovat.
 

VÍCE BEZPEČNOSTI NA SILNICI.

Na silnici je občas celkem rušno. Nové 5dvéřové MINI proto přichází s celou škálou doplňkových inteligentních asistenčních systémů, které vám usnadní život, především když jde do tuhého.

KAM DÁLE?

Přejete si více informací o novém 5dvéřovém MINI? Máte zájem vůz pořídit, ale chcete jej nejdříve vyzkoušet? Chcete eliminovat čekání v případě zahlcení výrobních kapacit? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře, nebo na níže uvedených kontaktech.