MINI 5dvéřové.

Připravujeme pro vás tu nejlepší cenovou nabídku.

Nové 5dvéřové MINI v sobě spojuje styl MINI se snadným přístupem a větším prostorem pro nohy, takže se do něj pohodlně vejdete nejen vy, ale i všechna vaše zavazadla.
 

 

MOTOKÁRA SE VŠÍM VŠUDY.

5dvéřové MINI je jako motokára pro běžný provoz. Krátké převisy a nízké těžiště v kombinaci s širokým rozchodem kol a tuhým podvozkem z něj činí to nejzábavnější 5dvéřové auto, jaké dnes na silnicích potkáte. Víceprvkové zavěšení zadních kol a tlumiče oddělené od karoserie vám zajistí pohodlí jako v limuzíně, aniž byste se museli vzdát potěšení z klasického MINI. Mohli byste si snad přát víc?
 

ONLINE I NA CESTĚ.

Díky MINI Connected XL Journey Mate je nalezení té správné cesty hračka. A totéž platí pro hledání parkovacího místa, příští čerpací stanice nebo i vašeho MINI, kdybyste náhodou zapomněli, kde jste ho nechali. S přístupem k více než 70 000 internetovým radiostanicím, informacím o dopravě a počasí v reálném čase a také k vaší sociální síti stěží najdete důvod, proč z vozu vystupovat.
 

VÍCE BEZPEČNOSTI NA SILNICI.

Na silnici je občas celkem rušno. Nové 5dvéřové MINI proto přichází s celou škálou doplňkových inteligentních asistenčních systémů, které vám usnadní život, především když jde do tuhého.

 

KAM DÁLE?

Přejete si více informací o novém 5dvéřovém MINI? Máte zájem vůz pořídit, ale chcete jej nejdříve vyzkoušet? Chcete eliminovat čekání v případě zahlcení výrobních kapacit? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře, nebo na níže uvedených kontaktech.