Motorkáři | Ušetři na pojistce až 75%.
Porovnat  
Porovnat  

MINI CLUBMAN

obrázek

Již za 9 299 Kč* měsíčně bez DPH.


MINI Clubman Cooper 100 kW/136k s automatickou převodovkou zdarma za podmínek:

 • 0% akontace
 • na 48 měsíců
 • roční nájezd 10 000 km
 • obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel


 

SPECIFIKACE VÝBAVY:

 • MINI Cooper Clubman
 • Zdvihový objem 1499 ccm
 • Výkon 100 kW (136 k) při 1/min
 • Spotřeba paliva - kombinovaná 6 l/100 km
 • Emise CO2 136 g/km

VÝBAVA:

 • Metalický lak "Moonwalk Grey"
 • Látka Firework "Carbon Black / Carbon Black"

 

SÉRIOVÁ VÝBAVA:

 • Multifunkční volant
 • Sportovní kožený volant
 • 16" kola z lehké slitiny Revolite Spoke
 • Bezpečnostní šrouby kol
 • Ukazatel tlaku v pneumatikách
 • Sada na opravu pneumatik
 • Velurové koberečky
 • Výstražný trojúhelník a lékárnička
 • Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Interiérové povrchy v provedení Hazy Grey
 • LED mlhová světla
 • LED světlomety
 • DAB tuner (digitální příjem rádia)
 • BMW Emergency Call (automatické/manuální volání v případě nouze)
 • Teleservices
 • ConnectedDrive Services - přístup na Online portál a integrace aplikací
 • Remote Services (dálkové ovládání vybraných funkcí vozu mobilem)
 • Rádio MINI Visual Boost
 • MINI Connected příprava pro aplikace
 • Manuál a servisní knížka v NJ


NAVRŽEN TAK, ABY INSPIROVAL.

Výjimečně vybavené a velmi praktické MINI Clubman přináší svůdnou kombinaci designu, výkonu a vytříbenosti. S pohodlnými, dynamicky tvarovanými sedadly pro pět cestujících, osvětlenými vnitřními plochami a prvotřídními materiály nabízí vzrušení i propracovanost. Rafinovaný a podmanivý design prostupuje interiérem i palubní deskou, která obklopuje působivý 8,8" displej. To vše je doplněné nejnovějšími technologiemi, které vás udrží ve spojení a pobaví.

EXPRESIVNÍ, EXKLUZIVNÍ A VÝKONNÉ.

MINI Clubman, spojující osobnost s precizností, je vyrobeno s důrazem na kvalitu a praktičnost. Tuto modelovou řadu pohánějí motory MINI TwinPower Turbo – také ve spojení s pohonem všech kol ALL4 – které zvládnou jakoukoliv jízdní situaci. Typický pocit z jízdy jako v motokáře vytváří špičkový podvozek. Elegantní silueta s mohutně tvarovanými boky je v dokonalé harmonii s osobitými dělenými zadními dveřmi, které můžete otevřít pohybem nohy pod nárazníkem. Zadní světla zaujmou motivem britské vlajky, která zdůrazňuje náš britský původ.

OPERATIVNÍ LEASING na MINI CLUBMAN.

Přejete si více informací o novém MINI CLUBMAN? Máte zájem se vůz pořídit, ale chcete jej nejdříve vyzkoušet? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, nebo na níže uvedených kontaktech.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

KREATIVNÍ VYUŽITÍ PROSTORU.

5 sedadel

360 LITRŮ. Kreativní využití prostoru MINI lze považovat za umění. Je to podstata naší filozofie. 360litrový zavazadlový prostor a adaptibilita rozměrných zadních sedadel nabízí pro vaše zavazadla extra prostor až 1250 litrů. A tím ještě více prostoru pro vaše plány.

3 sedadla

874 LITRŮ. Kreativní využití prostoru MINI lze považovat za umění. Je to podstata naší filozofie. 360litrový zavazadlový prostor a adaptibilita rozměrných zadních sedadel nabízí pro vaše zavazadla extra prostor až 1250 litrů. A tím ještě více prostoru pro vaše plány.

2 sedadla

1250 LITRŮ. Kreativní využití prostoru MINI lze považovat za umění. Je to podstata naší filozofie. 360litrový zavazadlový prostor a adaptibilita rozměrných zadních sedadel nabízí pro vaše zavazadla extra prostor až 1250 litrů. A tím ještě více prostoru pro vaše plány.

POHLED NA INTERIÉR.

obrázek

HLAVNÍ VLASTNOSTI.

MINI CLUBMAN - MULTIFINČNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

MULTIFINČNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Náš nový multifunkční přístrojový panel nahrazuje konvenční rychloměr. Tvoří ho 5palcový barevný displej v elegantním provedení Black Panel a poskytuje informace, jako je rychlost, množství paliva, počet najetých kilometrů, teplota a navigační pokyny.

MINI CLUBMAN - ADAPTIVNÍ LED SVĚTLOMETY

ADAPTIVNÍ LED SVĚTLOMETY

Inovativní LED matrixové přední světlomety MINI poskytují nejvyšší úroveň osvětlení pro lepší viditelnost a bezpečí. Zejména po přepnutí na dálková světla je osvětlení prostoru před vozem mimořádně účinné. Systém přední kamery integrovaný do zpětného zrcátka detekuje protijedoucí vozidla a automaticky zapíná (či vypíná) jeden nebo více ze čtyř segmentů v předních světlometech. Tím omezuje rozptylování ostatních účastníků silničního provozu a zároveň optimálně osvětluje prostor před vozidlem.

MINI CLUBMAN - ZADNÍ SVĚTLA S BRITSKOU VLAJKOU

ZADNÍ SVĚTLA S BRITSKOU VLAJKOU

Stejně jako celé MINI, i symbol britské vlajky přesahuje čas a připomíná dlouhou a bohatou historii. Nová LED zadní světla MINI Clubman tvoří ze dvou částí motiv ikonického symbolu. Spletitá přesnost tvorby světelného designu poskytuje vozu dávku individuality navíc. Pokud jsou světla obklopena rámečkem v leskle černém provedení Piano Black, slouží zároveň jako výrazný stylový doplněk, připomínající náš hrdý odkaz.

MINI CLUBMAN - LESKLÉ ČERNÉ OZDOBNÉ PRVKY PIANO BLACK

LESKLÉ ČERNÉ OZDOBNÉ PRVKY PIANO BLACK

Elegantní leskle černé designové prvky Piano Black přidávají rámečkům předních a zadních světel, klikám dveří a nové masce chladiče vašeho MINI Countryman na stylu a charismatu. Toto klasické provedení odvážným způsobem umocňuje kultovní vzhled a přístup MINI. Stylové leskle černé označení MINI Countryman na víku zavazadlového prostoru propůjčuje vašemu vozu jedinečný nádech osobitosti. Vizuální dopad lze ještě zvětšit, pokud se zkombinuje s dalšími černými exteriérovými komponenty, jako jsou koncovky výfuku (kromě JCW), označení modelu (Cooper, atd.) a loga MINI vpředu a vzadu.

MINI CLUBMAN - OSVĚTLENÉ POVRCHY

OSVĚTLENÉ POVRCHY

Nové volitelné styly interiéru pro MINI Clubman oslavují vše, co je elegantní a klasické, přičemž zároveň představují nové doplňky na těch nejméně očekávaných místech. Prolisy na výplních dveří a různé povrchy interiéru (nyní dostupné i v osvětleném provedení MINI Yours Interior Style Frozen Blue Illuminated) jsou rozkošnými designovými ozdobami, které se automaticky rozsvěcují podle měnících se světelných podmínek. Představují jen málo z mnoha rafinovaných, okouzlujících možností, jimiž si můžete vylepšit kontury interiéru a palubní desky vašeho MINI Clubman.

PODMANIVÉ. VZHLEDEM.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model MINI Cooper Clubman s pořizovací cenou 661 700 Kč vč. DPH. Nabídka platí pro podnikatele – plátce DPH. Pro podnikatele – neplátce DPH a nepodnikatele splátka s DPH činí 11 252 Kč.  Uvedená splátka má charakter předběžné a orientační kalkulace pro délku nájmu 48 měsíců a roční nájezd 10 000 km. Nabídka platí na limitované množství vozů do  30. 6. 2022.

Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne BMW invelt MINI v Praze | Plzni.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Soubory ke stažení

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů