Motorkáři | Ušetři na pojistce až 75%.
Porovnat  
Porovnat  

MINI COOPER 5 DVÉŘOVÉ

obrázek

Již za 8 599 Kč* měsíčně bez DPH.


MINI Cooper 5dvéřové 100 kW/136k s automatickou převodovkou zdarma za podmínek:

 • 0% akontace
 • na 48 měsíců
 • roční nájezd 10 000 km.
 • obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel

 

SPECIFIKACE VÝBAVY:

 • MINI Cooper 5-doors
 • Zdvihový objem 1499 ccm
 • Výkon 100 kW (136 k) při 1/min
 • Spotřeba paliva - kombinovaná 5,6 l/100 km
 • Emise CO2 127 g/km

VÝBAVA:

 • Metalický lak "Moonwalk Grey"
 • Látka Firework "Carbon Black / Carbon Black"

 

SÉRIOVÁ VÝBAVA:

 • Multifunkční volant
 • Sportovní kožený volant
 • 15" kola z lehké slitiny "Heli Spoke"
 • Bezpečnostní šrouby kol
 • Ukazatel tlaku v pneumatikách
 • Sada na opravu pneumatik
 • Velurové koberečky
 • Výstražný trojúhelník a lékárnička
 • Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Kotvicí body pro dětskou sedačku ISOFIX
 • Interiérové povrchy v provedení Hazy Grey
 • Dešťový senzor a automatická aktivace světlometů při snížené viditelnosti
 • Klimatizace
 • Palubní počítač
 • LED světlomety
 • DAB tuner (digitální příjem rádia)
 • BMW Emergency Call (automatické/manuální volání v případě nouze)
 • Teleservices
 • ConnectedDrive Services - přístup na Online portál a integrace aplikací
 • Remote Services (dálkové ovládání vybraných funkcí vozu mobilem)
 • Rádio MINI Visual Boost
 • MINI Connected příprava pro aplikace
 • Bílá směrová světla
 • Manuýl a servisní knížka v NJ

 

OPERATIVNÍ LEASING na MINI 5dvéřové.

Přejete si více informací o novém 5dvéřovém MINI? Máte zájem se vůz pořídit, ale chcete jej nejdříve vyzkoušet? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, nebo na níže uvedených kontaktech.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

VŠECHNO, CO NA MINI MILUJEME. A NĚCO NAVÍC.

Všechno je o maximalizaci MINIfikace. S větším prostorem pro cestující a náklad vám spolehlivé 5dveřové MINI dovolí naložit více, a také nabídne více. A přitom si stále užijete ten stejný agilní výkon a jízdní vlastnosti, jimiž se MINI proslavilo. S nízkým těžištěm a kompaktními rozměry si skvěle poradí s úzkými uličkami a těsnými parkovacími místy. A díky široké nabídce dostupných doplňků si ho snadno můžete přizpůsobit obrazu svému. Je individualistou pro maximální potěšení z jízdy, je vším, co na MINI milujete. A je i něčím navíc.

VÍCE MÍSTA PRO VĚTŠÍ PLÁNY.

Kreativní využití prostoru je základním prvkem filozofie MINI. Díky svému průkopnickému designu nabízí náš kompaktní, leč překvapivě prostorný 5dveřový vůz spoustu možností, jak se přizpůsobit vašemu osobnímu stylu a každé příležitosti. Vzadu se pohodlně usadí tři cestující a ještě budou mít víc místa pro hlavu, nohy a ramena.

KREATIVNÍ VYUŽITÍ PROSTORU.

5 sedadel

278 LITRŮ. Prostor je zásadní. Pokud sklopíte opěradla zadních sedadel dělená v poměru 60/40, získáte pro své plány až 941 litrů nákladového prostoru, takže si s sebou můžete vzít skoro všechno.

3 sedadla

650 LITRŮ. Prostor je zásadní. Pokud sklopíte opěradla zadních sedadel dělená v poměru 60/40, získáte pro své plány až 941 litrů nákladového prostoru, takže si s sebou můžete vzít skoro všechno.

2 sedadla

941 LITRŮ. Prostor je zásadní. Pokud sklopíte opěradla zadních sedadel dělená v poměru 60/40, získáte pro své plány až 941 litrů nákladového prostoru, takže si s sebou můžete vzít skoro všechno.

POHLED NA INTERIÉR.

obrázek

HLAVNÍ VLASTNOSTI.

MINI 5D - KONCOVKY VÝFUKU PIANO BLACK

KONCOVKY VÝFUKU PIANO BLACK

Součástí paketu Piano Black Exterior jsou i velmi výrazné koncovky výfuku, které vizuálně zdůrazňují sílu a sportovní pojetí vašeho MINI. Jejich sportovní vzhled dokonale dokresluje nový design zadní části, která byla rozšířena tak, aby vůz na silnici získal ještě dynamičtější a rozkročenější postoj. Verze One a Cooper byly vybaveny zcela novým a odvážnějším zadním spoilerem.

MINI 5dv - MULTIFINČNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

MULTIFINČNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Náš nový multifunkční přístrojový panel nahrazuje konvenční rychloměr. Tvoří ho 5,0" barevný displej v elegantním provedení Black Panel a poskytuje informace, jako je rychlost, množství paliva, počet najetých kilometrů, teplota a navigační pokyny.

MINI 5DV - NOVÝ VZHLED PŘEDNÍ ČÁSTI

NOVÝ VZHLED PŘEDNÍ ČÁSTI

Pětidveřové MINI vyniká odvážnějším designem nárazníku a výraznější přední částí. Vlevo a vpravo jsou integrované vzduchové clony, které výrazně zlepšují aerodynamiku a hrají významnou roli ve snižování spotřeby vašeho MINI.

MINI 5D - LED SVĚTLOMETY S ROZŠÍŘENÝMI FUNKCEMI

LED SVĚTLOMETY S ROZŠÍŘENÝMI FUNKCEMI

Kromě LED denního svícení a účinného a zároveň hospodárného LED osvětlení pro potkávací a dálková světla poskytují zdokonalené LED světlomety také adaptivní distribuci světelného kuželu. Zadní LED světla osvětlují zadní část tvarem evokujícím britskou vlajku. Samozřejmě také používají LED techniku. Adaptivní distribuce světla zajišťuje lepší osvětlení do stran ve městě, na venkovských silnicích i při jízdě po dálnici. Světlomety obsahují i funkci automatického nastavení sklonu, která vyrovnává změny dosvitu způsobené změnou zatížení. Součástí standardní výbavy jsou LED přední světlomety a zadní světla bez rozšířených funkcí.

MINI 5DV - NOVÝ DESIGN BOČNÍCH OZDOB

NOVÝ DESIGN BOČNÍCH OZDOB

Na jedné straně stylové. Na druhé straně praktické. Neodolatelné, oku lahodící boční ozdoby s moderním designem propůjčují vašemu MINI další dávku individuality a zároveň komunikují za pomoci LED směrových světel. Kromě toho obsahují pro každý model specifická označení s nápisy One/Cooper v leskle černém provedení a Cooper S v lesklém provedení Piano Black namísto chromu doplňuje logo S.

PODMANIVÉ. VZHLEDEM.

Dynamické linie a ostrý, čistý styl spojený s širokým rozchodech kol a krátkými převisy dodávají 5dveřovému MINI jeho napružený sportovní vzhled. Výrazné světlomety jsou působivě doplněny novými bočními ozdobami, které obsahují LED směrová světla. Ještě individuálnějšího vzhledu lze u 5dveřového MINI dosáhnout volitelnými klikami dveří, víčkem nádrže a dalšími novými designovými prvky v leskle černém provedení Piano Black. Vše uzavírá inovativní nabídka jedinečných kol z lehké slitiny.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model MINI Cooper 5dvéřové s pořizovací cenou 622 700 Kč vč. DPH. Nabídka platí pro podnikatele – plátce DPH. Pro podnikatele – neplátce DPH a nepodnikatele splátka s DPH činí 10 405 Kč. Uvedená splátka má charakter předběžné a orientační kalkulace pro délku nájmu 48 měsíců a roční nájezd 10 000 km. Nabídka platí na limitované množství vozů do 30. 6. 2022.

Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne BMW invelt MINI v Praze | Plzni.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.


Soubory ke stažení

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů