OD 20.4.2020 JSOU POBOČKY BMW INVELT PRAHA | PLZEŇ V PLNÉM PROVOZU. OTEVÍRACÍ DOBA: PRAHA PO-PÁ: 07:00 - 19:00, PLZEŇ PO-PÁ: 08:00 - 18:00. VÍKENDY ZAVŘENO

MINI COOPER CLUBMAN.

Již za 7 699 Kč měsíčně bez DPH.

Připravili jsme pro Vás jednoznačně nejlákavější nabídku financování Vašeho vysněného vozu. MINI Clubman bude dostupnější než kdykoliv předtím. Nyní ho nabízíme za 7 699,- Kč měsíčně bez DPH.

 

MINI Clubman Cooper 100 kW/136k s automatickou převodovkou v ceně vozu za podmínek:

  • 0% akontace
  • na 48 měsíců
  • roční nájezd 10 000 km
  • obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel

* Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vůz MINI Clubman Cooper 100 kW/136k s automatickou převodovkou zdarma za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 10 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel. Služby MINI FINANCIAL SERVICES v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s., a UniCredit Fleet Management, s.r.o., nabídka platí do 31. 3. 2020.

 

MINI COOPER CLUBMAN.

Nový MINI Clubman je delší a širší než předchozí model - a to co má navíc je moudře využito. Prostor navíc umožňuje použití pěti sedadel, více místa na nohy v zadní části vozu a větší zavazadlový prostor, stejně jako super flexibilní rozdělení zadních sedaček v poměru 40:20:40. Nový ovládací panel umístěný přímo na středové konzoli s radostí využívá extra prostor navíc, uvolněný díky použití elektronické ruční brzdy. Jsou to samé výhody a žádné starosti.

 
JEDINĚ V MINI.

MINI není pouze auto. Je to MINI. Proto je nový MINI Clubman napěchován paletou výbavy, jakou nenajdete v žádném jiném autě. Například výbava Driving Excitement, která výrazným způsobem zvyšuje zábavu za volantem, nabízí funkci Excitement Analyser, jež bezpečným způsobem vyhodnocuje, jak můžete vylepšit zrychlování a brzdění, jak ostřeji zatáčet a jak plynuleji řadit. Nebo pokud chcete být ohleduplnější k životnímu prostředí, MINIMALISM Analyser zprostředkovává data, jak jet s nižší spotřebou a emisemi CO2. 
 

VŠECHNY SYSTÉMY POHROMADĚ.

Centrální přístroj MINI je oknem do světa technologií a online služeb. Nachází se v kultovním kruhovém rozhraní s nádherným barevným displejem s vysokým rozlišením. Křišťálově čistá obrazovka ovládá vše od zábavy a navigace až po pokročilou technologii MINI Connected. To znamená hudbu, sociální sítě, jízdní informace a provozní aplikace. Okolo hrany displeje vede LED prstenec zářící různými barvami, které sdělují různé události. Je to pulzující srdce MINI.
 

CHYTRÝ ZPŮSOB ÚDRŽBY.

Díky Teleservices máte jistotu, že neopomenete žádné servisní úkony týkající se Vašeho vozu. MINI totiž ví, kdy potřebuje opravit, a automaticky zasílá diagnostická data vašemu MINI servisnímu partnerovi. Nebo můžete zavolat sami a předejít nechtěným problémům. Mezi další výhody patří funkce „battery guard“, která Vás SMS nebo e-mailem upozorní na kritickou kapacitu akumulátoru. Funkce „automatic breakdown call“ nabízí v případě nějaké závady možnost zavolat přímo z Vašeho vozu pro okamžitou diagnostickou prohlídku.
 

 
KAM DÁLE?
 

Přejete si více informací o MINI Cooper Clubman? Máte zájem vůz pořídit, ale chcete jej nejdříve vyzkoušet? Chcete eliminovat čekání v případě zahlcení výrobních kapacit? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře, nebo na níže uvedených kontaktech.