MINI COUNTRYMAN.

Již za 8 799,- Kč měsíčně.

Připravili jsme pro Vás jednoznačně nejlákavější nabídku financování Vašeho vysněného vozu. Nové MINI Countryman bude dostupnější než kdykoliv předtím, a to za 8 799,- Kč měsíčně bez DPH.

 

MINI Countryman Cooper 100 kW/136k s automatickou převodovkou v ceně vozu za podmínek:

  • 0% akontace
  • na 48 měsíců
  • roční nájezd 10 000 km
  • obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel

*Tato nabídka operativního leasingu je kalkulována na vůz MINI Countryman Cooper 100 kW/136k za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 10 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel. Nabídka platí do 30.6.2019. Služby MINI FINANCIAL SERVICES v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ, a.s., a UniCredit Fleet Management, s.r.o.

 

POTĚŠENÍ Z JÍZDY PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST.
 

O 20 centimetrů delší než předchozí model. 

Nové MINI Countryman je o 20 centimetrů delší než předchůdce a přibližně o tři centimetry širší. Rozvor byl prodloužen o 7,5 centimetru. Díky nárůstu těchto hodnot je na všech pěti plnohodnotných sedadlech výrazně více místa, zvětšil se i objem zavazadlového prostoru a variabilita při převozu nákladu. Zvýšená pozice sedadel zajišťuje výborný výhled a podtrhuje potěšení z jízdy. Zadní sedadla lze podélně posouvat až o 13 centimetrů. Opěradla zadních sedadel je možné sklápět v poměru 40 : 20 : 40. Jejich opěradla vynikají možností změny úhlu náklonu, takže lze buď posílit komfort cestujících, nebo zvětšit prostor pro zavazadla. Objem zavazadlového prostoru 450 litrů je možné navýšit až na 1309 litrů. To znamená nárůst proti předchozímu modelu o 220 litrů.

Pět míst v interiéru, dvě na lavičce Picnic Bench. 

V rámci volitelné výbavy je nabízeno elektrické ovládání pátých dveří. Ve spojení s výbavou Comfort Access je možné otevírat a zavírat víko zavazadlového prostoru bezdotykově. Volitelný paket úložných prostorů neobsahuje pouze variabilní dno zavazadelníku, poutací oka a pružné popruhy, ale také nerezovou lištu na nakládací hraně zavazadelníku. Mezi unikátní prvky volitelné výbavy patří Picnic Bench – flexibilní lavička, která se vyklopí ze zavazadlového prostoru a dvěma lidem nabídne místo k sezení.

 

Svalnaté proporce, zralý charakter. 

Nejnovější generace MINI Countryman je ještě všestrannější, agilnější a vyniká vypilovaným prémiovým charakterem. Díky svým svalnatým proporcím působí nové MINI Countryman typicky sebevědomým dojmem. Jeho nezaměnitelnou auru definuje zvětšená světlá výška, vyšší pozice sedadel i střešní ližiny. Nové MINI Countryman lze snadno rozpoznat podle typických designových prvků, jakými je například jasně definované optické rozdělení karoserie na tři části – střechu, oblast oken a karoserii. Charakteristické jsou i krátké převisy, zvýrazněné blatníky a opticky zvětšená šířka. Přesně definované kontury a rozměrné plochy vytvářejí atraktivní hru světel a stínů, která dále podtrhuje sportovní tvar. Výběr barev karoserie obsahuje i varianty s metalízou Island Blue či lakem Chestnut, jež jsou pro MINI nabízeny vůbec poprvé. 
 

 
KAM DÁLE?
 

Přejete si více informací o MINI Coutryman? Máte zájem vůz pořídit, ale chcete jej nejdříve vyzkoušet? Chcete eliminovat čekání v případě zahlcení výrobních kapacit? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře, nebo na níže uvedených kontaktech.