Nové BMW X1 | Užitečné a praktické
Porovnat  
Porovnat  

MINI COUNTRYMAN | UNTAMED EDITION

258 BMW invelt 8. 6. 2022 #MINI #MINIinvelt #MINICOUNTRYMANUNTAMEDEDITION
obrázek

Edice MINI Countryman Untamed Edition čerpá inspiraci z přírody a je stejně dobrodružná a odvážná jako vy. Promyšlená koncepce a robustní design se snoubí v dokonalé rovnováze s výkonem a udržitelností. 

Tato edice je oslavou autentičnosti a syrovosti, vrátí vás zpět ke kořenům a nabídne svobodu a flexibilitu, abyste se mohli vydat, kamkoliv vás vaše toulavá mysl zavede.

Přijďte k nám do BMW/MINI invelt Praha a Plzeň a zjistěte více informací o této limitované edici.

PROŽÍT ŽIVOT NAPLNO.

MINI COUNTRYMAN | UNTAMED EDITION

Líbí se Vám nová edice MINI COUNTRYMAN | UNTAMED EDITION s bohatou výbavou a novým vzhledem ? Napište nám a my se s Vámi spojíme pro více informací.

Výběr modelové řady

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

DESIGN EXTERIÉRU

obrázek
Countryman - Untamed edition - untamed

NEZKROTNOST MÁ V NÁZVU.

Ručně psaná grafika s názvem edice po obou stranách stylově zdobí zadní okno. Tento osobitý nápis "Untamed" se v osvětlené podobě nachází také na palubní masce a zvýrazňuje svislé rameno volantu. Nic není tak sebevědomé jako individualita. Buď ji máte, nebo ne.

Countryman - Untamed edition - kolo

NOVÁ 18'' KOLA Z LEHKÉ SLITINY MINI UNTAMED S DVOUBAREVNÝMI PAPRSKY.

Tato výrazná 18" kola z lehké slitiny dodají vašemu MINI robustní a terénní vzhled. Ten zdůrazňuje jejich úžasná dvoubarevná povrchová úprava.

Countryman - Untamed edition - střecha

STŘECHA, STŘEŠNÍ LIŽINY A KRYTY ZRCÁTEK V LESKLE ČERNÉM PROVEDENÍ PIANO BLACK.

Střecha, kryty zrcátek a střešní ližiny v leskle černé barvě Piano Black vytvářejí v kombinaci s šedou barvou karoserie Momentum Grey výrazný kontrast.

Countryman - Untamed edition - lišty

DESIGN PRAHOVÝCH LIŠT.

Pro tuto edici specifické prahové lišty nechrání pouze lak karoserie MINI před ušpiněním a škrábanci způsobenými blátem, špínou nebo obuví. Vyznačují se jedinečným, přírodou inspirovaným vzorem, který se opakuje na bočních ozdobách, čalounění palubní desce, umocňují celkovou propracovanost vzhled.

Countryman - Untamed edition - boční ozdoby

BOČNÍ OZDOBY VYROBENÉ 3D TISKEM.

Tyto exkluzivní boční ozdoby na předním blatníku mají elegantní design MINI Untamed. Kontrastní modrá barva Frozen Bluestone, inspirovaná spřízněností MINI s přírodou, vyzařuje jemnou individualitu.

Countryman - Untamed edition - ozdobné prvky

LESKLE ČERNÉ OZDOBNÉ PRVKY PIANO BLACK.

Elegantní leskle černé designové prvky Piano Black dodávají rámečkům předních a zadních světel, klikám dveří a nové masce chladiče vašeho MINI Countryman více stylu a charismatu. Toto klasické provedení odvážným způsobem vylepšuje kultovní vzhled osobitost MINI.

DESIGN INTERIÉRU

obrázek
Countryman - Untamed edition - palubovka

DESIGN INSPIROVANÝ PŘÍRODOU.

Exkluzivní palubní deska čerpá inspiraci z přírody a je opatřena osvětlenou dekorační fólií a líbivým označením "Untamed". Ať už vás venku čeká jakákoli cesta, interiér ve vás navodí pocit klidu a pohody.

Countryman - Untamed edition - volant

VOLANT POTAŽENÝ KŮŽÍ NAPPA.

Tento ergonomicky tvarovaný volant čalouněný kůží Nappa je estetický a příjemný na dotek, současně se vám bude obzvlášť dobře držet a dodá vašemu interiéru sebevědomý a sportovní charakter. Je vybaven multifunkčním ovládáním audiosystému či systému udržování rychlosti s brzdnou funkcí. Uprostřed je na svislém rameni umístěn štítek s ručně psaným názvem edice.

Countryman - Untamed edition - sedadla

PŘEPYCHOVÁ ZELENÁ SEDADLA HIGHLAND GREEN.

Nic nevystihuje promyšlenost, s jakou byl vytvořen svůdný interiér MINI Countryman Untamed Edition, lépe než exkluzivní sedadla MINI Yours Leather Lounge v zelené barvě Highland Green. Celkový obraz dotváří s jadrnou určitostí barevně sladěná látka v oblasti ramen a tuto edici specifické lemování.

MODELOVÁ ŘADA.

MODELY EDICE MINI COUNTRYMAN UNTAMED EDITION.

obrázek

EDICE MINI COUNTRYMAN UNTAMED EDITION OD 889 148 Kč.

MINI COUNTRYMAN UNTAMED EDITION.

889 148 Kč

Jedinečný styl edice MINI Countryman Untamed Edition vychází z přírody. Díky nenápadné autenticitě v kombinaci s vkusnou drsností vám poskytne veškerou dynamiku, všestrannost a komfort, který potřebujete k objevování nových věcí.

Dostupné pro:

 • Cooper
 • Cooper S


VÝBAVA

 • Černé střešní ližiny
 • Volant čalouněný kůží Nappa
 • Exteriérový designový paket MINI ALL4
 • Antracitové čalounění stropu
 • Velurové koberce
 • Světelný paket
 • Jízdní režimy MINI
 • Paket MINI Excitement

EXTERIÉR

KOLA

 • Dvoubarevná 18" kola z lehké slitiny Untamed s pneumatikami runflat
 • Dvoubarevná 18" kola z lehké slitiny Untamed

STŘECHA & KRYTY ZPĚTNÝCH ZRCÁTEK

 • Střecha a kryty vnějších a zpětných zrcátek v černé barvě

PRUHY NA KAPOTĚ

 • S touto výbavou není dostupné

INTERIÉR

ČALOUNĚNÍ

 • Zelené kožené čalounění MINI YOURS Highland Green
 • Volitelně také v černé barvě

INTERIÉROVÉ POVRCHY

 • Osvětlené interiérové plochy Untamed Illuminated


*Dostupnost výbavy závisí na zvoleném modelu. Další informace najdete v konfigurátoru, ceníku příslušného modelu nebo u BMW/MINI invelt Praha a Plzeň.

obrázek

PLUG-IN HYBRIDNÍ MINI COUNTRYMAN UNTAMED EDITION OD 1 140 516 Kč.

PLUG-IN HYBRIDNÍ MINI COUNTRYMAN UNTAMED EDITION.

1 140 516 Kč

Plug-in hybridní MINI Countryman Untamed Edition miluje přírodu a užívá si každý okamžik. Krátké vzdálenosti můžete překonávat na čistě elektrický pohon. Vydejte se spontánně mimo město a zjistíte, že jeho terénní schopnosti zůstávají nekompromisní, a vy si přesto užíváte veškerou jízdní dynamiku, všestrannost a komfort, které potřebujete k vašim cestám a nečekaným zážitkům.

Dostupné pro:

 • Cooper SE


VÝBAVA

 • Černé střešní ližiny
 • Volant čalouněný kůží Nappa
 • Exteriérový designový paket MINI ALL4
 • Antracitové čalounění stropu
 • Velurové koberce
 • Světelný paket
 • Jízdní režimy MINI
 • Paket MINI Excitement

EXTERIÉR

KOLA

 • Dvoubarevná 18" kola z lehké slitiny Untamed s pneumatikami runflat
 • Dvoubarevná 18" kola z lehké slitiny Untamed

STŘECHA & KRYTY ZPĚTNÝCH ZRCÁTEK

 • Střecha a kryty vnějších a zpětných zrcátek v černé barvě

PRUHY NA KAPOTĚ

 • S touto výbavou není dostupné

INTERIÉR

ČALOUNĚNÍ

 • Zelené kožené čalounění MINI YOURS Highland Green
 • Volitelně také v černé barvě

INTERIÉROVÉ POVRCHY

 • Osvětlené interiérové plochy Untamed Illuminated


*Dostupnost výbavy závisí na zvoleném modelu. Další informace najdete v konfigurátoru, ceníku příslušného modelu nebo u BMW/MINI invelt Praha a Plzeň.


ATRAKTIVNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A NABÍDKY FINANCOVÁNÍ.

obrázek



NAJDĚTE PŘÍSLUŠENSTVÍ, KTERÉ HLEDÁTE.


Objevte nabídku příslušenství

obrázek



FINANČNÍ SLUŽBY MINI FINANCIAL SERVICES.

Posadíme Vás za volant.


Objevte možnosti

SKLADOVÉ VOZY MINI

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.



MINI Countryman Cooper S Untamed Edition: spotřeba paliva (kombinovaná, podle WLTP): 7,5-5,1 l/100 km; emise CO2 (kombinované, podle WLTP): 171-134 g/km

 Plug-in hybridní MINI Countryman Untamed Edition: spotřeba paliva (kombinovaná, podle WLTP): 2,1-1,7 l/100 km; spotřeba elektřiny (kombinovaná, podle WLTP: 15,9-14,8 kWh/100 km; emise CO2 (kombinované, podle WLTP): 47-39 g/km


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: MINI CZ


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů