Motorkáři | Ušetři na pojistce až 75%.
Porovnat  
Porovnat  

MINI COUNTRYMAN

obrázek

Již za 10 199 Kč* měsíčně bez DPH.


MINI Countryman Cooper 100 kW/136k s automatickou převodovkou zdarma za podmínek:

 • 0% akontace
 • na 48 měsíců
 • roční nájezd 10 000 km
 • obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, pojištění skel

 

SPECIFIKACE VÝBAVY:

 • MINI Cooper Countryman
 • Zdvihový objem 1499 ccm
 • Výkon 100 kW (136 k) při 1/min
 • Spotřeba paliva - kombinovaná 6,3 l/100 km
 • Emise CO2 142 g/km

 

VÝBAVA:

 • Metalický lak "Moonwalk Grey"
 • Látka Firework "Carbon Black / Carbon Black"

 

SÉRIOVÁ VÝBAVA:

 • Multifunkční volant
 • Sportovní kožený volant
 • 16" kola z lehké slitiny Revolite Spoke
 • Bezpečnostní šrouby kol
 • Ukazatel tlaku v pneumatikách
 • Sada na opravu pneumatik
 • Velurové koberečky
 • Výstražný trojúhelník a lékárnička
 • Výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce
 • Kotvicí body pro dětskou sedačku ISOFIX
 • Přední loketní opěrka
 • Čalounění loketních opěrek ve dveřích a kolenních opěrek Carbon Black
 • Interiérové povrchy v provedení Hazy Grey
 • LED mlhová světla
 • LED světlomety s rozšířenými funkcemi
 • DAB tuner (digitální příjem rádia)
 • BMW Emergency Call (automatické/manuální volání v případě nouze)
 • Teleservices
 • ConnectedDrive Services - přístup na Online portál a integrace aplikací
 • Remote Services (dálkové ovládání vybraných funkcí vozu mobilem)
 • Rádio MINI Visual Boost
 • MINI Connected příprava pro aplikace
 • Manuál a servisní knížka v NJ

OPERATIVNÍ LEASING na MINI COUNTRYMAN.

Přejete si více informací o novém MINI COUNTRYMAN? Máte zájem se vůz pořídit, ale chcete jej nejdříve vyzkoušet? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, nebo na níže uvedených kontaktech.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

VĚTŠÍ. DRSNĚJŠÍ. ODOLNĚJŠÍ NEŽ DŘÍV.

Je největším a nejprostornějším MINI, dokonale připraveným pro každé dobrodružství a všechno, co se vám připlete do cesty. Díky výkonnému motoru MINI TwinPower Turbo a pohonu všech kol ALL4 zvládne bez námahy veškeré nástrahy. Na hladký průběh dostatečného výkonu a rychlou odezvu si snadno zvyknete a na celý pohon se ještě snadněji spolehnete. A navíc, každý povrch exteriéru vyzařuje svým vzhledem jasnou a odvážnou energii. Příslib komfortu a síly je patrný už při pohledu na dramatický přední nárazník, nasávací otvory nebo výrazné světlomety. Prostorný interiér pohodlně pojme pět lidí, zavazadla a kufr plný vzpomínek, které při svých cestách nasbíráte. Zjistěte, kam vás dnes vaše inspirace zavede.

UDĚLEJTE MÍSTO PRO DOBRODRUŽSTVÍ.

Hnací silou stojící za estetikou interiéru je typické zaměření MINI na detaily. Na prvním místě je komfort posádky, takže nechybí skvělý výběr materiálů, jako třeba sedadla čalouněná jemnou kůží top grain, ale ani celkový pocit pohody. Zásluhou prémiového designu interiéru bude váš jízdní zážitek stejně univerzální jako vzrušující. Centrální částí interiéru je středový panel s úžasným 8,8" displejem. Je mozkem celého infotainment systému a zároveň dokonalým prostředím pro vaši navigaci MINI Connected. S celou řadou inovativních technologických řešení převádí sílu celého vašeho MINI do intuitivního ovládacího centra, kde jsou ovladače snadno po ruce. Všechno je na míru připravené pro vaše potěšení a dokonce i nejdrsnější terén je pouze cvičením komfortu, zábavy a stylu.

KREATIVNÍ VYUŽITÍ PROSTORU.

obrázek

5 SEDADEL

450 LITRŮ

MINI Countryman bylo stvořeno tak, aby zvládlo všechny typy výletů ve městě i v divočině. Opěradla zadních sedadel lze snadno sklopit, a tím získat až 1390 litrů prostoru pro vybavení na jakékoliv dobrodružství.

obrázek


3 SEDADLA

1000 LITRŮ

MINI Countryman bylo stvořeno tak, aby zvládlo všechny typy výletů ve městě i v divočině. Opěradla zadních sedadel lze snadno sklopit, a tím získat až 1390 litrů prostoru pro vybavení na jakékoliv dobrodružství.

obrázek

2 SEDADLA

1390 LITRŮ

MINI Countryman bylo stvořeno tak, aby zvládlo všechny typy výletů ve městě i v divočině. Opěradla zadních sedadel lze snadno sklopit, a tím získat až 1390 litrů prostoru pro vybavení na jakékoliv dobrodružství.

POHLED NA INTERIÉR.

obrázek

HLAVNÍ VLASTNOSTI.


MINI COUNTRYMAN - ELEKTRICKY NASTAVITELNÁ SEDADLA

ELEKTRICKY NASTAVITELNÁ SEDADLA

Každé sedadlo lze elektricky nastavit tak, že nabídne pohodlnou oporu beder, a tím zajistí výjimečný komfort sezení, takže do cíle přijedete vždy relaxovaní a svěží. Navíc, s volitelnou paměťovou funkcí si můžete uložit dvě různá individuální nastavení. Užijete si zdravý, ortopedický posed a snižte napětí v zádových svalech. To přijde vhod zejména při dlouhých cestách.

MINI COUNTRYMAN - PŘEPRACOVANÁ MASKA CHLADIČE

PŘEPRACOVANÁ MASKA CHLADIČE

Pro svalnatý vzhled je MINI Countryman ozdobeno vylepšenou maskou chladiče a novým designem předního nárazníku. Maska chladiče je doplněna výrazným a nápadným rámečkem, který je k dispozici v chromovaném provedení či nově volitelně v černém provedení Piano Black.

MINI COUNTRYMAN - ADAPTIVNÍ LED PŘEDNÍ SVĚTLOMETY

ADAPTIVNÍ LED PŘEDNÍ SVĚTLOMETY

Tyto důmyslné LED přední světlomety dodají vašemu MINI distingovaný nový vzhled a bezpečnost – a to s úžasnými výsledky. Zajišťují účinné osvětlení silnice i za špatné viditelnosti a přisvěcují do zatáček, takže vidíte části vozovky, které byste mohli přehlédnout. Pokud přední kamera vašeho MINI zaznamená protijedoucí vozidla, funkce automatického ztlumování vypne odpovídající matrixové segmenty dálkových světel a zabrání tak oslnění ostatních účastníků silničního provozu.

MINI COUNTRYMAN - UPRAVENÝ DESIGN ZADNÍHO NÁRAZNÍKU

UPRAVENÝ DESIGN ZADNÍHO NÁRAZNÍKU

Působivý vzhled nového MINI Countryman dále vylepšuje nový a zdokonalený zadní nárazník. Vyznačuje se výraznými a nápadnými konturami a lakováním v barvě karoserie. Tvarům vozu dodává více vyváženosti a současně zlepšuje aerodynamiku. Vše doplňuje dokonale zakomponovaný zadní difuzor, podtrhující sportovní styl vozu.

MINI COUNTRYMAN - MULTIFUNKČNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

MULTIFUNKČNÍ PŘÍSTROJOVÝ PANEL

Náš nový multifunkční přístrojový panel nahrazuje konvenční rychloměr. Tvoří ho 5palcový barevný displej v elegantním provedení Black Panel a poskytuje informace, jako je rychlost, množství paliva, počet najetých kilometrů, teplota a navigační pokyny.

PODMANIVÉ. DESIGNEM.

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model MINI Cooper Countryman s pořizovací cenou 742 300 Kč vč. DPH. Nabídka platí pro podnikatele – plátce DPH. Pro podnikatele – neplátce DPH a nepodnikatele splátka s DPH činí 12 341 Kč. Uvedená splátka má charakter předběžné a orientační kalkulace pro délku nájmu 48 měsíců a roční nájezd 10 000 km. Nabídka platí na limitované množství vozů do 30. 6. 2022.

Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne BMW invelt MINI v Praze | Plzni.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Soubory ke stažení

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů