NOVÉ MINI ELECTRIC...

...NABITÉ VÁŠNÍ OD 882 000 Kč vč. DPH.

 

IKONICKÝ DESIGN.

Elektrické MINI, které kombinuje aerodynamické tvary s novými výraznými charakteristickými detaily, je navrženo tak, aby doplňovalo pulzující městský život a současně maximalizovalo váš zážitek z jízdy. Sebejisté, avšak okouzlující – představuje tradici a směřuje vstříc pestré a vzrušující budoucnosti.

  • AERODYNAMICKÁ MASKA CHLADIČE.
  • DVOUBAREVNÁ 17” KOLA Z LEHKÉ SLITINY MINI ELECTRIC CORONA SPOKE.
  • ŽLUTÁ BARVA MINI ENERGETIC YELLOW.
  • LED PŘEDNÍ A ZADNÍ SVĚTLOMETY.

 

 

JEDEN ZA VŠECHNY. VŠICHNI ZA JEDNOHO.

MINI ELECTRIC se spojilo s ChargeNow, aby vám poskytlo přístup k největší síti kompatibilních rychlonabíječek na světě. Vše, co potřebujte, je jediná RFID karta. 

ChargeNow nabízí přístup k více než 100 tisícům nabíjecích míst v celé Evropě.

Proces nabíjení můžete pohodlně aktivovat pomocí chytrého telefonu nebo RFID karty. Fakturace je za minutu a každý měsíc obdržíte podrobný výpis jednotlivých poplatků a odpovídajících nákladů.

S MINI ELECTRIC můžete parkovat v Praze ZDARMA.

 

MINI Electric BMW Invelt

 

JAK ELEKTROMOBILITA VYHOVUJE VAŠEMU JÍZDNÍMU STYLU.

Budoucnost je pestrá a elektrická. Ale pokud stále nejste přesvědčeni, zde je několik způsobů, jak se přizpůsobí vašim návykům a stylu jízdy. Přijměte elektrickou budoucnost.

Jakmile začnete s plně elektrickým MINI jezdit, užijete si nejen potěšení z jízdy, ale také jemné, ale rázné zrychlení a tichý nástup výkonu. Plně elektrické MINI pro vás otevírá zcela nové způsoby pro váš život. Koneckonců potřebné „palivo“ můžete „natankovat“ kdykoliv budete chtít, třeba doma.

 

MINI Electric BMW Invelt

 

NABÍJENÍ DOMA.

Ve skutečnosti nepotřebujete žádné složité instalace ani jednotku, abyste mohli nabíjet doma. Vše, co musíte udělat, je připojit se k jakékoli běžné 230V domácí zásuvce a relaxovat.

Naše průzkumy ukazují, že člověk dojíždějící denně do zaměstnání za den průměrně spotřebuje méně než 20 % kapacity baterie MINI Cooper SE. I když používáte běžnou domácí elektrickou zásuvku, těchto 20 procent se nabije přibližně za 3 hodiny. Standardní nabíjecí kabel a adaptér jsou samozřejmě součástí výbavy vašeho nového plně elektrického MINI. S volitelným kabelem Mode 3 můžete nabíjet kdekoli, kde zaparkujete.

 

MŮŽETE TO UDĚLAT BĚHEM SPÁNKU.

Konečně můžete mít všechno. Probudíte se do nového rána plně odpočatí s „plnou nádrží“ a začnete den plní energie.

Stejně jako mobilní telefon, také vaše plně elektrické MINI můžete přes noc zapojit do běžné elektrické zásuvky, se zcela vybitou baterií bude plně nabité za přibližně 15 hodin.

Pokud byste náhodou parkovali v podzemních garážích, můžete se zeptat vašeho správce domu, zda by nebylo možné pro vaše parkovací místo nainstalovat jednoduchou elektrickou zásuvku. 

Velmi zajímavým faktem je, že vzhledem k tomu, že elektřina v domácnosti je účtována za kilowatthodinu, je z hlediska financí úplně jedno, zda budete vaše MINI nabíjet rychleji nebo pomaleji.

 

MINI Electric BMW Invelt

 

NABÍJENÍ MIMO DOMOV.

Se svým plně elektrickým MINI můžete tento čas dobře strávit tím, že využijete stále rostoucí počet nabíjecích stanic na veřejných parkovacích místech.

Stále více supermarketů, nákupních center a obchodů nabízí na svých parkovištích bezplatné používání svých AC (střídavý proud) a DC** (stejnosměrný proud) nabíjecích stanic nebo třífázových nabíječek. Také stále více hotelů chce být považováno za ohleduplné k životnímu prostředí a vynakládá větší úsilí na ubytování hostů s elektrickými vozidly. A některá vícepodlažní parkoviště nabízejí elektrická parkovací místa bez příplatku.

Máte-li v práci vyhrazené parkovací místo, může váš zaměstnavatel zvážit zástavbu nabíjecí stanice pro vás a vaše kolegy. Platí pro to stejné podmínky jako pro nabíjení doma. Pokud parkujete delší dobu, není zapotřebí vysokonapěťové připojení. Vše, co potřebujete, je standardní zásuvka SchuKo – takže svou cestu domů můžete začít s plně nabitou baterií.

Vysoký nabíjecí výkon kombinovaného nabíjecího systému (CCS) se vyplatí pro nabíjení při cestách na delší vzdálenosti.

 

MINI ELECTRIC BMW INVELT.

 

 

Kam dále?

Zaujalo Vás nové MINI ELECTRIC a přejete si více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím nezávazné poptávky.