Nové BMW X1 | Užitečné a praktické
Porovnat  
Porovnat  

MINI JCW CLUBMAN | UNTOLD EDITION

231 BMW invelt 8. 6. 2022 #MINIinvelt #MINICLUBMAN #MINICLUBMANUNTOLDEDITION
obrázek

Nikdy nekončící snaha MINI o zdrženlivý styl a důmyslné zpracování se projevuje v kultivovanosti vyvedené do extrému. V edici MINI JCW Clubman Untold Edition tato filozofie znovu ožívá. Tento uhlazený gentleman má také svoji tajemnou stránku. Miluje kontrasty a chce objevovat nezávislý životní styl. 

Dosahuje jedinečné rovnováhy mezi tradičními hodnotami a extrémní propracovaností, která je někdy až nepřiměřená. Vyzařuje z něj sebejistota, která potěší i náročného pozorovatele.

Přijďte k nám do BMW/MINI invelt Praha a Plzeň a zjistěte více informací o této limitované edici.

NEOČEKÁVANÝ GENTLEMAN.

MINI JCW CLUBMAN | UNTOLD EDITION

Líbí se Vám nová edice MINI JCW CLUBMAN | UNTOLD EDITION s bohatou výbavou a novým vzhledem ? Napište nám a my se s Vámi spojíme pro více informací.

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Rádi bychom Vás požádali o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů k níže uvedeným účelům.

Potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Poučení o zpracování osobních údajů společnosti invelt - s.r.o. více informací

Současně potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s poučením o tom, jak společnost invelt - s.r.o. mé osobní údaje zpracovává, o mých právech, o možnosti kdykoli odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a (iv) o tom, že aktuální znění Poučení o zpracování osobních údajů mohu kdykoliv získat na webu společnosti invelt - s.r.o. či na provozovnách společnosti invelt - s.r.o.

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. více informací

Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o. méně informací

DESIGN EXTERIÉRU

obrázek
Clubman - Untold edition - maska

PRUHY NA KAPOTĚ EDICE UNTOLD.

Jemný zelený lak Sage Green doplňují pruhy na střeše a kapotě, které byly navrženy speciálně pro tuto edici. Pruhy se skládají z jemných designových linek, které vytvářejí vzrušující hru světla a stínu a podtrhují exkluzivitu edice MINI Clubman Untold Edition. Tyto kontrasty nevtíravě zdůrazňují přitažlivé tvary karoserie a stylově ladí s barevným provedením střechy a krytů zrcátek.

Clubman - Untold edition - nastupování

VELKOLEPÉ NASTUPOVÁNÍ. POKAŽDÉ.

Již nastupování do edice MINI Clubman Untold Edition je zážitek sám o sobě. Jeho prahové lišty zdobí specifická mosazná barva Refined Brass. Další dávku individuality vozu dodají podlahové koberce specifické pro danou edici, které zaujmou svými koženými lemy v šalvějově zelené barvě Sage Green a s vyraženým písmenem „U“. Nejenže pomáhají chránit interiér vašeho MINI, ale současně mu dodávají i nápadnou propracovanost. 

Clubman - Untold edition - boční ozdoby

3D TISKEM VYROBENÉ BOČNÍ OZDOBY.

Tyto exkluzivní boční ozdoby v barvě Sage Green Dark jsou stylové a zároveň praktické a předním blatníkům vtiskly osobitý ráz tím, že plynule navazují na designové linie exteriéru, ale současně je působivě přerušují. Jejich sešikmení v přední části je rovnoběžné se spárou kapoty motoru, směřující šikmo dolů a odkazující na výrazné svary původního Mini. Jsou výrazným designovým prvkem při pohledu z boku.

Clubman - Untold edition - projekce loga

PROJEKCE LOGA UNTOLD.

Inovativní dveřní projektor MINI se automaticky aktivuje při otevření dveří a promítá na zem motiv písmene „U“, který je charakteristický pro danou edici. Definuje ducha MINI Clubman Untold Edition, odráží designové linie, které vůz definují, a zajistí okamžitou pozornost. I při slabém osvětlení posiluje při každém nastupování a vystupování individualitu.

DESIGN INTERIÉRU

obrázek
Clubman - Untold edition - volant

LOGO NA SVISLÉM RAMENI VOLANTU.

Na svislém rameni volantu edice MINI Clubman Untold Edition je umístěn jedinečný symbol písmene „U“, jehož charismatické linky jsou vyvedeny v mosazné barvě Refined Brass. Tento symbol je zasazen do atraktivního a ergonomicky tvarovaného volantu čalouněného kůží Nappa, který do interiéru přináší další dávku sebevědomého sportovního charakteru.

Clubman - Untold edition - povrchy

PROPRACOVANÉ POVRCHY INTERIÉRU EDICE UNTOLD.

Poutavé interiérové ozdobné prvky v mosazné barvě Refined Brass vytvářejí úžasný kontrast s plochami v zelené barvě Sage Green, která je specifická pro danou edici. Odrazem designového stylu exteriéru a souhrou světla a stínu vzniká vzrušující dojem pohybu. Horizontální linie interiéru vede přes celou šířku palubní desky až do prostoru řidiče. Rámečky ventilačních otvorů v barvě Refined Brass na palubní desce vytvářejí elegantní přechod do obložení dveří.

Clubman - Untold edition - sedačka

LUXUSNÍ SEDADLA V ŠALVĚJOVĚ ZELENÉ BARVĚ SAGE GREEN.

Nic není lepším ztělesněním umu řemeslného zpracování přitažlivého interiéru MINI Clubman Untold Edition než exkluzivní kožené čalounění MINI Yours Lounge. Stylovou šalvějově zelenou barvu Sage Green vkusně zdobí složitě tvarované dvoubarevné kontrastní prošívání. Barevně sladěná látka v oblasti ramen, dvoubarevná opěradla, stejně jako specifická loga a lemy dodávají této edici sebevědomí.

obrázek

MINI JCW CLUBMAN UNTOLD EDITION OD 1 182 584 Kč

Edice MINI JCW Clubman Untold Edition je vrcholným sportovním modelem řady MINI, který nezná konkurenci. Ví, odkud pochází, ale odvažuje se objevovat. Design pro posílení vašeho stylu, žádné kompromisy.

Dostupné pro:

 • John Cooper Works

VÝBAVA

 • Podlahové koberce
 • Antracitové čalounení stropu
 • Paket Excitement
 • Aerodynamický kit John Cooper Works
 • Jízdní režimy MINI
 • Světelný paket

EXTERIÉR

KOLA

 • Dvoubarevná 18" kola z lehké slitiny Untold s pneumatikami runflat
 • Dvoubarevná 18" kola z lehké slitiny Untold

STŘECHA & KRYTY ZPĚTNÝCH ZRCÁTEK

 • Standardně v barvě karoserie

PRUHY NA KAPOTĚ

 • Standardně pro danou edici specifické pruhy na kapotě

INTERIÉR

ČALOUNĚNÍ

 • Kožené čalounění MINI Your Sage Green jako standardní výbava

INTERIÉROVÉ POVRCHY

 • Osvětlené interiérové plochy MINI Untold


*Dostupnost výbavy závisí na zvoleném modelu. Další informace najdete v konfigurátoru, ceníku příslušného modelu nebo u BMW/MINI invelt Praha a Plzeň.


ATRAKTIVNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A NABÍDKY FINANCOVÁNÍ

obrázekNAJDĚTE PŘÍSLUŠENSTVÍ, KTERÉ HLEDÁTE.


Objevte nabídku příslušenství

obrázekFINANČNÍ SLUŽBY MINI FINANCIAL SERVICES.

Posadíme Vás za volant.


Objevte možnosti

SKLADOVÉ VOZY MINI

Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
MINI JCW ALL4 CLUBMAN: Spotřeba paliva (kombinovaná, NEDC): 7 l/100 km; Emise CO2 (kombinované, NEDC): 151 g/km


Veškeré technické údaje uvedené v souvislosti s jednotlivými modely a cenami jsou přibližné a informativní. Společnost invelt - s.r.o. si vyhrazuje právo změny cen, barev, výbav a technických dat zde popsaných a zobrazených modelů. Na ilustračních fotografiích mohou být zobrazeny modely s nejvyšší výbavou, která není standardem pro modely v základním provedení. Prezentace vozidel má pouze informativní charakter, je nezávazná a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně prezentovaných vozidel. Ustanovení § 1732 odst.2 občanského zákoníku se nepoužije. Pro bližší informace o sortimentu modelů, standardních a mimořádných výbavách, aktuálních cenách, podmínkách a termínech dodávek, vždy kontaktujte společnost invelt - s.r.o.

Zdroj: MINI CZ

prohlídka vozu
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů