MINI VELKÁ LÁSKA | od 6 599 Kč měsíčně

 

MINI VELKÁ LÁSKA? To je nové ikonické MINI 3dveřové s vytříbeným designem a jedinečným charakterem. V BMW Invelt nabízíme atraktivní auto za více než neobyčejnou cenu.

Vyjděte vstříc novým dobrodružstvím od 6 599 měsíčně bez DPH.*

 

MINI je vůz malý vzezřením, ale velký svým charakterem:

 

  • Ikonický design
  • Perfektní do města
  • Sportovní a motokárový pocit
  • Malé jenom na venek

 

Nové MINI můžete mít za bezkonkureční cenu nebo na operativní leasing*:

MINI 3dvéřové od 6 590 Kč bez DPH měsíčně

MINI 3dvéřové od 379 900 Kč bez DPH

 

Zaujala Vás nabídka MINI Velká láska? Pošlete nám nezávaznou poptávku a my se s Vámi spojíme pro detailnější informace.

KAM DÁLE:

Obrázky vozidla jsou pouze ilustrační.

*Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák .č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Veškerá data, údaje a vyobrazení jsou určeny pouze k informačnímu účelu a tyto informace nejsou nabídkou. Nabídka je platná do 30.9.2021. Platnost akce je časově nebo množstevně omezena.

Uvedené splátky operativního leasingu jsou kalkulovány za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 10 000 km/rok a obsahují povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určená pro plátce DPH. Nabídka platí na limitované množství vozů do 30. 09. 2021. Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o.