Nové BMW X1 | Užitečné a praktické
Porovnat  
Porovnat  
Pozadí

MOTORRAD NOVINKY 2019

825 BMW invelt 7. 9. 2021

BMW S 1000 RR

Tento superbike stanoví nová měřítka

Každá součást nového motocyklu BMW S 1000 RR je potvrzením čelního místa. Pro sebe si nárokuje maximální výkonost. Tento superbike je nyní se 152 kW (207 HP) ještě výkonnější s maximálním točivým momentem 113 Nm při 11 000 ot/min. Díky nové technologii BMW ShiftCam dosahuje nyní v dolním a středním rozsahu otáček podstatně vyššího výkonu. Jako jediný sériový superbike se schválením pro silniční provoz má RR hliníkovou kyvnou vidlici, kterou dosud známe pouze u soutěžního supersportu. S pouhými 197 kilogramy pohotovostní hmotnosti, novým designem, novou ergonomií, novým motorem a spoustou nových vymožeností stanoví RR zcela nová měřítka. 

Závodní kombinéza ProRace

Dokonalý tvar pro dokonalý výkon

Kombinéza ProRace ti nabídne vše, co potřebuješ. Tato závodní kombinéza splní veškeré tvé vysoké sportovní nároky. Sportovní kombinéza z pravé kůže zaujme maximální volností pohybu a bezpečnostními prvky, které jsou pro závodní sport nezbytné. ProRace existuje jako standardní a jako kombinéza na míru. Máš tedy možnost ji přizpůsobit svým potřebám a preferencím: Můžeš se tak rozhodnout, jakou barvu by tvá kombinéze měla mít, přidat další chrániče, přidat své jméno a své osobní logo, nebo si vybrat mezi hovězí kůží nappa či klokaní kůží. Se závodní kombinézou můžeš mít ve stejné barvě a dekoru závodní přilbu, rukavice, vysoké boty ProRace a spodní prádlo DoubleR Skin.

NOVÉ MODELY BOXER

Od GS po RS

Všechny nové a všechny ještě lepší modely 1250. Pocity z těchto modelů se dají slovy vyjádřit jen těžko. U pocitu z jízdy s motocyklem Boxer tomu není jinak. Ani u aktuálních modelů Boxer: R 1250 GS, R 1250 GS Adventure, R 1250 RT, R 1250 R a R 1250 RS. Tyto modely mají mnoho společného. Pro všechny je typický enormní záběr nového pohonu, který ti kdykoli suverénně a silou zrychlí ze zatáčky. Každý model je také optimální pro své specifické použití: Adventure, Tour, Roadster a Sport. Teď můžeš začít. 

Nová R 1250 GS

Tvé další dobrodružství čeká

Nová R 1250 GS splňuje veškeré požadavky, je naprostý univerzál a díky technologii BMW ShiftCam v novém motoru Boxer ještě více rozšiřuje horizont. Dokonalá kontrola v každé situaci, jak ve městě, tak na venkovské silnici a samozřejmě i v terénu. Působivá účinnost a suverénní nasazení síly dělají z nové R 1250 GS naprostého všeuměla. Pomocí BMW Motorrad Spezial a četných možností individualizace uděláš ze své BMW R 1250 GS dokonalého parťáka pro svá další dobrodružství. 

 

Nový motor Boxer

Nový pohon s technologií BMW ShiftCam

Větší síla v celém rozsahu otáček, snížené hodnoty emisí a spotřeby, optimalizovaný tichý chod a kultura chodu: s motorem Boxer, který prošel dalším vývojem, dosahuje tradiční konstrukční princip nového stupně výkonnosti, kontroly a účinnosti. Nový pohon má špičkový výkon 100 kW (136 HP), maximální točivý moment 143 Nm a zdvihový objem 1253 cm3. Poprvé je u motoru Boxer společnosti BMW Motorrad použita technologie BMW ShiftCam - technika pro změnu časování ventilu a zdvihu ventilu na straně sání. 

F 850 GS Adventure

Motocykl na tvou cestu po světě

Pokud tě vzrušuje neznámé, měl bys vyrazit do terénu s novou BMW F 850 GS Adventure. Díky této motorce objevíš nové terény a zažiješ nová dobrodružství. Tohle cestovní enduro je stvořeno pro všechny skutečné objevitele světa. Pro člověka, pro něhož žádný cíl není příliš daleko. S F 850 GS Adventure jsi navzdory větru a dešti připraven do každého terénu a zažiješ krásy světa v pohodlí: výškově nastavitelné cestovní čelní sklo, robustní boční obložení, komfortní sedadlo, ochranný rám motoru a nádrž 23 litrů. To vše je pro tvou jízdu světem.

BMW C 400 GT

Tento skútr střední velikosti zvětší tvůj akční rádius

Potřebuješ skútr, který ti bude společníkem v městském životě i na delších cestách po okolí s veškerým komfortem? Odpovědí je BMW C 400 GT. Díky tomuto skútru střední velikosti se zvýší tvůj akční rádius stejně jako tvé digitální propojení se světem. Protože s tímto skútrem zažiješ ve městě stejné pohodlí a živelnost, jako při cestách mimo město. Nově vyvinutý motor přináší nejen menší spotřebu, ale také větší radost z jízdy. A to vše s hodnotami výfukových plynů podle normy Euro 4.

 

BMW Motorrad Spezial

Individuální vzhled, kvalitní díly

Udělej ze své motorky něco mimořádného. S BMW Motorrad Spezial si individuálně utvoříš svůj motocykl na vysoké úrovní kvality, již z výroby. Pro nové modely Boxer GS, RT a RS existují možnosti dokonale sladěné s motocykly: od dvou barevně odlišných balíčků frézovaných dílů přes dvě kola Option 719, lakování, sedadla a sportovní tlumič výfuku HP nabízí BMW Motorrad Spezial ty nejušlechtilejší komponenty k tomu, jak si ze svého stroje uděláš skutečný motocykl. Hledáš něco pro svůj R nineT - ať Pure, Racer, Scrambler nebo Urban G/S? I ty zde najdeš pod Option 719 dokonalé lakování a mnoho kvalitních dílů pro individuální styl svého motocyklu.

Navigace a komunikace

Prostě lépe dorazit

Dorazit do cíle s radostí a klidem? Být vždy spolehlivě na cestě po nejlepší trase? To není díky komunikaci na základě bluetooth žádný problém. A s naším navigačním systémem vytvoříš ty nejlepší předpoklady pro zdařilou jízdu. Zvol si své možnosti trasy a zůstaň vždy ve správném směru.

Tři roky jízdy bez starostí

Prodloužená záruka na tvůj motocykl

O bezstarostnosti pouze nemluvíme, my ji také poskytujeme: Tvůj prodejce motocyklu BMW ti dá jeden rok záruky navíc ke 24 měsícům zákonné záruční lhůty. Pokud by se vyskytl nějaký problém, servisní partneři a mechanici BMW Motorrad se postarají o to, abys mohl co nejrychleji pokračovat v jízdě - to vše bezplatně a s platností kdekoli v zahraničí. Též pro všechny nové motocykly BMW modelového roku 2019.

Příslušenství pro jízdu 

Od hlavy k patě dokonale vyladěn

Radost z jízdy nezná hranic. Jsi zaměřen na dobrodružství a adrenalin. Abys byl dokonale vyladěn od hlavy až k patě a připraven, můžeš se kdykoliv vydat na cestu s kolekcí BMW Motorrad RIDE. Za každého počasí, vstříc novému dobrodružství. S našimi špičkovými kousky pojedeš chráněný a s pocitem komfortu. 

Pure Fashion!

LNLA je tvá módní značka

BMW Motorrad inspiruje i svět módy: ,,Limits No Longer Apply", to je celý název módní značky, která ti nabízí neotřelý a individuální styl. LNLA spojuje vědomí kvality společnosti BMW Motorrad s čistým, minimalistickým stylem moderního muže. Je jedno, zda se jedná o pevné denimové džíny, jednoduché mikiny s kapucí nebo ležérní trička. Aby ses cítil dobře v práci, stejně jako večer v baru. 

AKCE

EICMA 2019

Od 5. do 10. listopadu 2019

Když v pozdním podzimu výrobci motocyklů představí své inovace, je tu opět čas na největší a nejdůležitější mezinárodní veletrh motocyklů na světě. Pak v severoitalské metropoli odpálí renomovaní výrobci skutečný ohňostroj novinek a představí na EICMA (Esposizione Internazionale Ciclo Motociclo e Accessori) modely pro nadcházející sezónu. Nech se překvapit novinkami na sezónu 2020!

BMW Motorrad Days

5. až 7. července 2019

Dobrodružný vzduch v Alpách: BMW Motorrad Days v Garmisch-Partenkirchenu jsou pro každého motorkáře skutečným zážitkem. Každoročně se setkává přibližně 40 000 fanoušků motocyklů, aby si vyměnili zkušenosti a vyzkoušeli novinky ze světa motocyklů BMW 3 - včetně zkušebních jízd s nejnovějšími modely. S úžasnými stunt show a bohatým doprovodným programem se vše opět koná od 5. do 7. července 2019 u úpatí masivu Zugspitze.

MW Motorrad Race Trophy

Tvoje příležitost 

Jak vypadá prožitý zákaznický sport: BMW Motorrad Race Trophy vstupuje v roce 2019 do dalšího kola. Závodníci, kteří startují s RR, mají ve svých národních a mezinárodních mistrovstvích šanci udělat si jméno v BMW Motorrad Race Trophy a bojovat o cenné poháry a prémie. 

MAKE LIFE A RIDE


Kam dále?

Naše tipy, kam pokračovat v rámci webu inveltu.
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů