Nabitá trojka

Pořiďte si nové BMW z nabité trojky za výhodnou cenu.

Sotva vyrazilo na cesty a zcela nové BMW řady 3 Sedan zanechává vše ostatní za sebou, včetně konvencí a očekávání. Ikona opět ukázala, jak se posunout o stupeň dál. Koneckonců, se svým průkopnickým designovým stylem stojí na začátku zcela nové éry. Tento ultimativní sedan pohánějí ještě výkonnější a hospodárnější motory. Disponuje také nejnovějšími technologiemi, které usnadní život a vynásobí radost z jízdy.

Zjistěte více o financování BMW řady 3 Sedan z nabídky "Nabitá trojka".

SNY JSOU STÁLE VZÁCNĚJŠÍ.

Design zcela nového BMW řady 3 Sedan.

BMW řady 3 bylo vždy vůdcem. Sportovní sedan spojuje prostřednictvím nového designového jazyka svou úspěšnou tradici s budoucností. Má vzhled, který každým svým detailem naplňuje touhu po čisté radosti z jízdy.

 

BMW řady 3 Touring je dokonalým ztělesněním propojení inovací, praktičnosti a sportovní dynamiky. Mezi prakticky koncipovanými vozy je ve svém segmentu nedostižným sportovním strojem.

Zjistěte více o financování BMW řady 3 Touring z nabídky "Nabitá trojka".

 

INOVATIVNÍ FUNKČNOST BMW ŘADY 3 TOURING.

BMW řady 3 Touring je připraveno pohodlně zvládat všechny úkoly běžného života, ať už jde o rodinnou dovolenou, víkendový výlet nebo nákupní šílenství. Je vybaveno mnoha inovativními řešeními pro lepší využití interiéru a zavazadlového prostoru, takže místo se uvnitř najde pro všechno.

 

 

BMW X3 vyjadřuje neomezené možnosti a výraznou přítomnost a svobodu. Na první pohled okouzlí svým atletickým vzhledem a okouzlí vzrušujícími zážitky z jízdy.

Zjistěte více o financování BMW X3 z nabídky "Nabitá trojka".

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW X3.

Kromě inteligentní lehké konstrukce BMW X3 zaujme i schopností účinné regulace proudění vzduchu v aktivní masce chladiče – pokud jsou nároky na chlazení nízké, jeden otvor zůstává automaticky zavřený, a tím zlepšuje aerodynamiku.

Nechte se oslnit všestranností a praktičností, které v kombinaci s inovativními technologiemi zaručují maximální komfort na každém ujetém metru. 

 

Zaujala Vás nabídka Nabitá trojka nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře.

PODMÍNKY AKCE "NABITÁ TROJKA."

Obrázky vozidla jsou pouze ilustrační.
Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák.č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Veškerá data, údaje a vyobrazení jsou určeny pouze k informačnímu účelu a tyto informace nejsou nabídkou. Konkrétní nabídku vám poskytne BMW invelt Praha | Plzeň.
Nabídka je platná do 30. 09. 2021 a platí u BMW invelt Praha | Plzeň. Platnost akce je časově omezena.  

Nabídky financování platí do 30.09. 2021. Výbavu si můžete nakonfigurovat dle Vašeho přání u BMW invelt Praha | Plzeň, následně Vám sdělíke aktuální výši splátky dle zvolené výbavy. Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne BMW invelt Praha | Plzeň.