Od 1.3.2021 servisní služby zůstávají v provozu a jsme připraveni Vás obsloužit s dodržením všech legislativních nařízení a bezpečnostně hygienických opatření. Více informací

NOVÉ BMW ALPINA XB7.

Bezkonkurenční zážitek z jízdy.

Naprosto první  BMW ALPINA XB7.

Tento vůz v sobě spojuje výhody prostorného a luxusního vozidla typu SUV s mimořádnou jízdní dynamikou, bezkonkurenční ovladatelností a výkonným hnacím ústrojím na nejvyšší technické úrovni se špičkovým výkonem. 

Vidlicový osmiválec o obsahu 4,4 litru přeplňovaný dvěma turbodmychadly podává opravdu imponující výkon 457 kW (621 k) a maximální točivý moment 800 Nm (590 lb-ft), který je k dispozici od mimořádných 2 000 ot / min až po 5 000 ot / min. BMW ALPINA XB7 zrychlí z 0 na 100 km/h (z 0 na 62 mph) za pouhé 4,2 sekundy, přičemž maximální dosažitelná rychlost je 290 km/h (180 mph)1, což řadí tento model mezi nejvýkonnější SUV na světě.

 

Působivý dojem a síla na první pohled.

Design exteriéru vozidla zdůrazňuje sílu a vzezření, čímž propůjčuje vozidlu BMW ALPINA XB7 jedinečný vzhled při současném vylepšení aerodynamických vlastností, zejména pro snížení vztlaku a dosažení maximální stability při vysokých rychlostech. Mohutný vzhled je navíc podtržen jazykem progresivního designu, elegantními detaily zpracování i přesně vedenými konturami. 

Speciálně vyvinuté kombinace kol a pneumatik podtrhují silný a elegantní vzhled BMW ALPINA XB7 a jsou nápomocné při poskytování působivých úrovní přilnavosti a držení vozovky. Volitelně jsou k dispozici všechna nová 23 “kola z kované slitiny v ikonickém designu s paprskem ALPINA CLASSIC 20 a dokončená v Anthracite. Ve spolupráci s odborníky Pirelli byly vysoce výkonné letní pneumatiky pro 23 “kola výslovně vyvinuty a specifikovány pro BMW ALPINA XB7.

 

Cestujte první třídou.

Každý detail interiéru BMW ALPINA XB7 je zpracován na vysoké řemeslné úrovni tak, aby cestujícím poskytoval komfort a příjemný pocit. Tři řady sedadel – dostupné ve výbavě na přání v koženém provedení typu LAVALINA – pojmou s velkou rezervou šest až sedm cestujících. 

Rozsáhlá řada standardního vybavení interiéru, včetně nejvyšší třídy, zahrnuje Merino Leather (provedení v kůži), Comfort Seats (pohodlná sedadla), Seat Heating (vyhřívání sedadel), SoftClose Doors (jemné zaklapnutí dveří), Alcantara Headlining (potah stropu kabiny) a přístrojovou desku provedenou v kůži (Leather Instrument Panel). To vše dohromady představuje maximální komfort a luxusní prostředí jak pro řidiče, tak pro ostatní cestující. Ke světlé a vzdušné atmosféře interiéru vozidla přispívá i třídílná panoramatická a posuvná prosklená střecha.

Elegantní doplňky vozidla ALPINA, jako je ovladač iDrive Controller provedený v křišťálovém skle s logem ALPINA vypáleným laserem, pak dále přispívají k mimořádně vytříbenému prostředí interiéru vozidla.

Vnitropodniková provozovna společnosti ALPINA pro zpracování kožených materiálů nabízí zákazníkům téměř neomezené možnosti výběru vlastní kompozice interiéru: lemování, stehování, výšivky a reliéfy, vše podle pokynů zákazníka, což dodává interiéru vozidla osobitou atmosféru. Z každého vozu tak může být naprostý unikát.

Plnobarevný digitální přístrojový displej s designem ALPINA nabízí pokročilé možnosti konfigurace, sportovní displeje a přizpůsobitelné pohledy a je součástí velké kombinace displeje s tradiční orientací řidiče BMW. Design kokpitu nabízí přesvědčivý uživatelský zážitek, s intuitivním ovládáním pomocí dotykového displeje, tlačítek s přímým výběrem nebo ovladače iDrive, hlasového ovládání nebo gesta. BMW Driving Assistant Professional, který je součástí standardu, nabízí vysoký stupeň aktivní bezpečnosti díky komplexnímu balíčku inovativních asistenčních systémů.

Kam dále?