NOVÉ BMW ŘADY 5 TOURING

Mistr své třídy: BMW řady 5 Touring v sobě spojuje výjimečnou úroveň funkčnosti a komfortu na dlouhé vzdálenosti, které jsou pro modely BMW Touring typické, s ikonickým vzhledem a jízdní dynamikou známou z ostatních modelů BMW řady 5. Exteriér je sebevědomější a modernější než kdy před tím zásluhou dlouhého rozvoru, hladce tvarovaných ploch a jedinečných designových prvků. Elegantní a extrémně variabilní interiér nabízí zásluhou promyšleně navrženého zavazadlového prostoru mnoho možností pro uložení nákladu. V kombinaci s působivou jízdní dynamikou a průkopnickou technikou poskytuje BMW řady 5 Touring zcela novou úroveň komfortu a flexibility.


DESIGN ŘADY 5 TOURING:

BMW řady 5 Touring stanovuje nové standardy pro sportovně praktickou eleganci. Dlouhý rozvor a protažená kapota dodávají vozu důstojnost, zatímco precizně navržené hrany a hladce tvarované plochy společně vytvářejí moderní vzhled. Přední části dodávají dynamický a inovativní vzhled především BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek a laserové světlomety BMW Laserlight. Světlomety jsou propojené s maskou do jednoho celku, který automobil opticky účinně rozšiřuje. Celkový výsledek působí unikátní sportovní elegancí, která pokračuje až k zádi s lichoběžníkovými koncovkami výfuku.

MIMOŘÁDNĚ PROSTORNÝ A VARIABILNÍ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR:

Mnoho úložných prostorů a široce nastavitelná sedadla pro maximální komfort na dlouhých cestách. BMW řady 5 Touring poskytuje na dlouhých i krátkých cestách příkladnou flexibilitu a špičkový komfort. Tyto vlastnosti nezajišťuje pouze objemný zavazadlový prostor poskytující pro náklad v základním uspořádání 560 l a po sklopení opěradel zadních sedadel pomocí dvojice elektrických páček až 1.700 l. Opěradla zadních sedadel jsou navíc rozdělena na tři části v poměru 40:20:40, což nabízí mnoho různých uspořádání pro aktuální počet cestujících a množství nákladu.


HOSPODÁRNÉ A PLUG-IN HYBRIDNÍ 530e:

Silný pohon a hospodárná výkonnost. Souhra mezi výkonným zážehovým motorem a inovativní technologií BMW eDrive umožňuje Plug-in hybridnímu BMW řady 5 Touring dosahovat výjimečné dynamiky při současném snížení spotřeby paliva a produkce emisí CO2. Průkopnické projekty , jako jsou například eDrive Zones a bonusový systém BMW Points, jsou dalšími argumenty pro používání BMW 530e v čistě elektrickém režimu.


DIGITALIZACE A ASISTENČNÍ SYSTÉMY:

Inovace pro práci, zábavu a usnadnění řízení. Asistenční systémy obsažené ve výbavě Driving Assistant Professional zajišťují maximální úroveň bezpečnosti a prvotřídní jízdní komfort. BMW Live Cocpit professional zajistí, aby byla činnost všech těchto systémů srozumitelná a snadno se obsluhovaly. Výbava, jako napřiklad integrace chytrých telefonů zajistí propojení mobilního telefonu s vozem.

Zaujalo Vás nové BMW řady 5 Touring? Chcete si zarezervovat testovací jízdu nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo přímo v sekci kontakty. Rádi Vám vůz představíme a připravíme nezávaznou nabídku vč. financování.

VÝBAVOVÉ LINIE:

 • BMW ŘADY 5 TOURING
  V sériovém provedení BMW řady 5 Touring zaujme rozmanitostí a šíří funkčních prvků výbavy zvyšujících komfort a bezpečnost.
 • LUXURY LINE
  Model Luxury Line předvádí elegantní stánku vozidla. Elegantní designové elementy v leskle chromovaném provedení dodávají exteriéru jedinečnou atmosféru. Stylový dojem pokračuje i v interiéru. Luxus zde charakterizují prvotřídní kůže a vysoce kvalitní obložení interiéru.
 • PAKET M SPORT
  M sportovní paket dodává vozu ještě sportovnější nádech. K vybroušenějšímu vzhledu exteriéru a interiéru přidává M sportovní paket další porci radosti z jízdy. Například M sportovní podvozek a M aerodynamický paket významně zvyšují jízdní dynamiku.
 • PLUG-IN HYBRID
  Extrémně progresivní a mimořádně praktické. První plug-in hybridní BMW řady 5 Touring inspiruje kombinací výkonného zážehového motoru, vysokonapěťové baterie a elektromotoru s technologií BMW eDrive. Jejich zásluhou nabízí působivou výkonnost a současně i nižší spotřebu paliva a produkci emisí CO2. Asistent nabíjení a inteligentní řízení toků energií od BMW ConnectedDrive vám během nabíjení pomáhají a snižují spotřebu energie. Současně přináší řidiči tohoto hospodárného manažerského kombi další benefity služba propojeného nabíjení BMW Connected Charging.

Kam dále?