NOVÉ BMW M5

M modely BMW řady 5 v sobě mimořádně podmanivým způsobem spojují typickou M sportovnost s komfortem a elegancí manažerského sedanu. Objevte tři unikátní M modely s nezaměnitelným charakterem: BMW M5 Competition, BMW M5 a BMW M550i xDrive.

 

SPORTOVNÍ M DESIGN:

Sportovní design BMW M5 Competition a BMW M5.
M specifický design BMW M5 kombinuje čisté linie se svlnatými proporcemi a je tak ztělesněním ryzí dynamiky. Sportovní charakter dokreslují M specifické designové prvky, jako například M maska chladiče ve tvaru ledvinek s trojrozměrnými lamelami, aerodinamicky tvarovaná M vnější zpětná zrcátka a typické M dvojité koncovky výfuku.

Přehled designových možností BMW M550i xDrive Sedan.
Přepracovaný design interiéru BMW M550i xDrive Sedan reprezentuje modernost a sportovnost. Při pohledu zvenku je dynamický potenciál vytvořen kombinací čistých linií a svalnatými tvary. Interiér působí komfortně a je systematicky zaměřený na řidiče. Díky vysoce kvalitním prvkům výbavy, jako jsou Sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce, M kožený volant nebo 12,3" kontrolní displej, se každá cesta s BMW M550i xDrive Sedan promění v luxusní a současně sportovní zážitek.


VZRUŠUJÍCÍ JÍZDNÍ DYNAMIKA A AGILITA:

Výjimečný výkon a dynamika BMW M5 Competition a BMW M5 stojí na souboru pečlivě vyvinutých technologií pohonného ústrojí a podvozku pocházejících z motorsportu. Od pohonu všech kol M xDrive s aktivním M diferenciálem, přes nastavitelný M specifický podvozek až po 8stupňovou automatickou převodovku M Steptronic s možností variabilního řazení. BMW M5 a BMW M5 Competition se vyznačují skutečnými geny motosportu, díky minž dosahují maximální jízdní dynamiky, charakterizované maximální úrovní přesnosti, agility a jízdní stability.

BMW M550i xDrive Sedan kombinuje působivou akceleraci s vysokou dynamikou a sportovním komfortem. Kombinace M podvozku, M sportovního diferenciálu, osmistupňové převodovky Steptronic Sport a variabilního sportovního řízení je perfektní volbou pro každou.

PRVOTŘÍDNÍ INTERIÉR:

Business lounge s duchem motoristickýchzávodů. Interiér BMW M5 a BMW M5 Competition kombinuje prostornost a pohodlí prémiového sedanu s ergonomií sportovního vozu zaměřenou na řidiče. Sportovní charakter interiéru završují dokreslují specifické M prvky, jako je například M volič převodovky s přepínačem Drivelogic pro nastavení charakteristik převodovky, M multifunkční sedadla s osvětleným logem M5 nebo M kožený volant s červenými pádly řadicí páky.

Interiér BMW M550i xDrive Sedan nabízí dokonalou rovnováhu mezi sportovní orientací řidiče a moderní elegancí. Díky ergonomicky optimalizovanému vybavení, jako jsou multifunkční sedadla M, kožený volant M a BMW Live Cockpit Professional se dvěma 12,3palcovými displeji, je zaručen vynikající komfort spolu s vzrušujícím zážitkem z jízdy.
 

MOTOR, VÝBAVA A TECHNICKÉ ÚDAJE:

Detaily BMW M5 Competition a BMW M5: Zážehový 8válec BMW M TwinPower Turbo v BMW M5 Competition je nejvýkonnějším motorem, který divize BMW M GmbH kdy vyvinula a použila v sériovém voze. Motor o objemu 4,4 litru s výkonem 460 kW (625 k) zapůsobí okamžitými a rychlými reakcemi, lineárním průběhem výkonu a neustálým přívalem točivého momentu, a to i v nízkých otáčkách. Je vybaven vysokotlakým přímým vstřikováním, dvěma rychle reagujícími dvoukomorovými turbodmychadly TwinScroll a kříženými výfukovými svody, díky nimž tato odlehčená a výkonná pohonná jednotka ohromuje jak na silnici, tak na závodním okruhu: 750 Nm točivého momentu, akcelerace z 0 na 100 km/h za 3,3 sekundy a z 0 na 200 km/h za 10,8 sekundy.
 

Zaujal Vás nový M model BMW řady 5? Chcete si zarezervovat testovací jízdu nebo si přejete více informací? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo přímo v sekci kontakty. Rádi Vám vůz představíme a připravíme nezávaznou nabídku vč. financování.

BMW M550i xDrive: Motor BMW M TwinPower Turbo V8 modelu BMW M550i xDrive Sedan je propracovaný motor, který zaujme energií, chutí po otáčkách a vysokým výkonem, zdvihový objem 4,4 litru a maximální výkon 390 kW (530 k). Se špičkovým točivým momentem 750 Nm zrychlí jeho dvě výkonná turbodmychadla s dvojitým spirálovým pohybem sedan BMW M550i xDrive Sedan z 0 na 100 km / h za pouhých 3,8 sekundy.

M MODELY:

  • BMW M5 Competition
    Maximální jízdní dynamika a M exkluzivní specifické prvky designu exteriéru a interiéru.
  • BMW M5
    M typická jízdní dynamika a nejvyšší úroveň sportovního komfortu.
  • BMW M550i xDrive Sedan
    Dokonalá kombinace sportovnosti, komfortu a každodenní použitelnosti.

Kam dále?